Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 i laski Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 i laski
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Tak mnie zastanawia co sądzicie o kobitkach chłopaków z U2 eusa_eh.gif
O Alison, Ann, Morleigh a także o tych "byłych"- Naomi Cambpell i Aislinn O'Sullivan... Oceńcie nie tylko wygląd! biggrin.gif [/b]
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




NIEEE!!!! shock.gif

Ja nie będę o tym rozmawiać! Moje serce tego nie wytrzyma! Uciekam z tego wątku czym prędzej i udaję, że go nie maaa i nigdy się nie pojawił! Chłopaki z U2 nie mają i nie mieli żadnych kobiet, nieprawdaż? Są dziewicami i czekają, aż przyjadę do Irlandii! Czy tak, Panie Doktorze? No właśnie! biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 13:19, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <RainCloud> U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Naomi, Naomi... To taka chuda, wysoka? ;)
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




nie bede o nich rozmawiac bo staram sie wogole nie myslec o tym ze one istnieją, ja sobie i tak ciagle wyobrazam ze chłopaki z U2 są ciągle kawalerami...popiepszoną mam wyobraznie nie? ale co tam, tak o tym myslec jest o wiele przyjemniej wink.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Hmm co o nich myślę. Wyłącznie jedną rzecz:

TO NAJWIĘKSZE SZCZĘŚCIARY NA ZIEMI!!!!!!!!!

Dziękuję za chwilkę uwagi wink.gif . Reszta niech pozostanie milczeniem wink.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no własnie kurcze!!! śzczęsciary i to jakie, a już nawiększą szczesciarą jest Alison, dlaczego to juz nie musze chyba mowic nie? ach...czemu to nie jestem JA???? sad.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




NO WŁASNIE KURCZE!!! SZCZESCIARY I TO JAKIE!!! A JUZ NAWIEKSZĄ JEST ALISON...DLACZEGO TO JUZ CHYBA NIE MUSZE MOWIC NIE? ACH...CZEMU TO NIE JESTEM JA??? sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Czwartek, 26 Sierpnia 2004 13:09 :
NIEEE!!!! shock.gif

Czy tak, Panie Doktorze? No właśnie! biggrin.gif


LWG czyżbyśmy korzystały z rad tego samego psychologa?? wink.gif wink.gif wink.gif Taki miły, przystojny pan w białym fartuchu, który mnie również tłumaczy, że kiedyś to minie lol.gif lol.gif lol.gif
Tiaaaa się zobaczy jakie będą tego efekty... wink.gif wink.gif wink.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a ja owszem moge porozmawiac . :) :D
Nie wiem jak tam dzieci Adama , Larrego czy Adama ale Bono ma cudne córki smile.gif cool.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




echh...ja juz lepiej nic nie mowię bo tylko bardziej sie tym przygnębiam... sad.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek, cudną córkę to ma mój tata biggrin.gif
  
Re: <RainCloud> U2 i laski
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Aduś jakaś ty skromna... eusa_naughty.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Sobota, 28 Sierpnia 2004, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Aduś jakaś ty skromna...


No co...A może chodziło o mojego brata?? biggrin.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ale swoją drogą, to Morleigh Steinberg (czy jak to się pisze) jest całkiem fajną laską, jakbym była facetem, tobym zwróciła na nią większą uwagę... smile.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Ja w chwili zobaczyłem to zdjęcie to bardzo mi sie oczy zaświeciły smile.gif Po chwili jednak sie zorientowałem ze po prawej stronie stoi Bono lol.gif cool.gif a ta urodza dziewczyna to jego córka smile.gif

http://www.u2.pfd.com.pl/megagaleria/?display=U2%20-%20rodziny%2F98980 101-2.jpg

P.S ... przez charakter skryptu zdjecia nie da sie wkleic sad.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 13:58 :
Po chwili jednak sie zorientowałem ze po prawej stronie stoi Bono lol.gif cool.gif a ta urodza dziewczyna to jego córka smile.gif


Ładni rodzice, ładne dzieci, co tu dużo gadać na ten temat smile.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ustylizowana na blaszkę.
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 16:23 :
Ustylizowana na blaszkę.


prosze wyjaśnij bo ja raczej nie wiem o co biega :)
  
Re: <Krzysiek> U2 i laski
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Przyjrzyj się. Spójrz jej prosto w oczy. wink.gif
  
Re: U2 i laski
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




wytłumacz mi w takim razie jaki to typ dziewczyny "blaszka" bo pierwszy raz w zyciu o tym usłyszałem confused.gif
  
U2 i laski
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010