Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Matrix Reloaded Soundtrack
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Matrix Reloaded Soundtrack
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2003, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




slucham ten soundtrack juz poraz n-ty i ciagle nie moge wyjsc z podzwiu, jak dobrze jest zrobiony, czego nie mozna powiedziec o filmie ;)

chyba najbardziej mi sie podoba Juno Reactor i Oakenfold (to chyba wiadomo dlaczego;))
co Wy sadzicie o tym?
  
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2003, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Mnie najbardziej podobaja się Deaftonesi i RATM cool.gif A Soundtrack to istne miodzio biggrin.gif Jak zresztą sam film ;-PPP
  
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2003, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




fakt, Deftones - Lucky you tez swietne :)
wlasciwie, to niemal wszystkie sa swietne biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2003, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A mnie się muzyka w Matrixie niepodoba więc zupełnie nieinteresuje mnie soundtrack.
  
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




mi też się nie podobała... ani w part one ani tym bardziej reloaded. Po prostu płytka z fajnego filmu, jakich wiele (płytek of koz, nie filmów). Na jedynce podobał mi się tylko początek RATM. Od wokalu już mi się nie podobał... Poza tym tam chyba Du HAST było crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




RATM to jedyny przeblysk talentu...
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 06:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elwirka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #98
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Muzyka do pierwszej części Matrixa zdecydowanie bardziej mi się podobała... do tej się jeszcze nie przekonałam, ale może z czasem zmienię zdanie...
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




klip POD z matrixa r.
"Sleeping Awake" (.ram)
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no a Ja czasu słuchac nie miałem .. ale w filmie mi sie podobało cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Mi się podoba szczególnie Marilyn Manson - This Is The New Shit smile.gif
ale i tak wszystkie utwory są wypaśne i słucham ich z jednakową przyjemnością (no może oprócz Linkin park :P)
A co do wypaśnych soundtracków to ostatnio mi się niesamowicie podoba muzyka z filmu Operation: Swordfish (jakby ktoś nie wiedział to tłumaczenie to Kod dostępu wink.gif ) zmajstrowana przez Oakenfolda. Super film i super muza :)
O muzyce do władcy pierścieni to już nie będę pisał :)
  
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shuwarek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #195
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




zasluchuje sie w tym od jakiegos czasu, w 1 tez...
  
Re: Matrix Reloaded Soundtrack
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Manson na tym soundtracku mnie rozwalił... super biggrin.gif
Deftones..wiadomo ...ich i tak kocham...reszte jeszcze musze osluchac sobie...
  
Re: <EDDY> Matrix Reloaded Soundtrack
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Mi sie bardziej podobało "wake up" z jedynki. "sleeping awake" też jest niczego sobie...
  
Re: <marekyeah> Matrix Reloaded Soundtrack
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




czy ja napewno wiem o jaką piosenkę chodzi?
  
Re: Matrix Reloaded Soundtrack
PostWysłano: Sobota, 27 Września 2003, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




mimo ze ma plytce pojawilo sie wiele roznych zespolow, klimatycznie tworza calosc. dobrze sie tego slucha, oczywiscie w porownaniu z innymi sciezkami dzwiekowymi z filmow.
na pierwszym miejscu oczywiscie deftones.
  
Re: <Ramzes> Matrix Reloaded Soundtrack
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W filmie, razem z obrazem, brzmi nieźle. Ale słuchać tego oddzielnie... Po co?
  
Matrix Reloaded Soundtrack
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010