Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> "milczące" telefony Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Sobota, 28 Sierpnia 2004, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




J@ger : Sobota, 28 Sierpnia 2004 20:29 :
takie cós w TPSA kosztuje ~60 pln
podlaczasz pod tel
no chyba ze masz isdn

Serdeczne dzięki, mam koleżankę w TPSA dowiem się wszystkiego.

p.s. Wujek - zamiast wina - hm... no cóż, wolę czerwone i jednak wino wink.gif chyba, że z wujkiem lol.gif
Mam cichą nadzieję, że zna się na żartach ...
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia : Sobota, 28 Sierpnia 2004 21:32 :

Mam cichą nadzieję, że zna się na żartach ...

Przy winku zawsze wink.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 01:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Ty Kaziu znasz go najlepiej, więc będziesz wiedzieć czy pomysł z "centralką" będzie dobrym rozwiązaniem.
Jednak napiszę, jak to wygląda z punktu widzenia osoby nie znającej sytuacji. Jak już tu zostało powiedziane, telefony te raczej nie są wynikiem jego wielkiej miłości a urażonej dumy i czystej złośliwości. Pewnie zwyczajnie chce Cię zdenerwować, bo każdego taka "telefoniada" wkurzałaby. Myślę, że on sprawdza Twoją cierpliwość i czeka, aż wybuchniesz i go objedziesz. I w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem byłby kompletny brak reakcji. Tak, jakby Ci to w ogóle nie przeszkadzało. Chyba całkowite ignorowanie jego telefonów byłoby najlepszą "zemstą", bo to z pewnością najbardziej go irytuje. W końcu znudzi mu się, albo dostanie zbyt wysoki rachunek i telefony skończą się.
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia : Sobota, 28 Sierpnia 2004 21:32 :
Wujek - zamiast wina - hm... no cóż, wolę czerwone i jednak wino, chyba, że z wujkiem


Nie zamiast. Wujek po winie. wink.gif cool.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Piątek, 03 Września 2004, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




nobody : Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004 01:46 :
.... z punktu widzenia osoby nie znającej sytuacji. ....telefony są wynikiem jego .... urażonej dumy i czystej złośliwości.
...on sprawdza Twoją cierpliwość i czeka, aż wybuchniesz i go objedziesz. ..... najlepszym rozwiązaniem byłby kompletny brak reakcji. Tak, jakby Ci to w ogóle nie przeszkadzało. Chyba całkowite ignorowanie jego telefonów byłoby najlepszą "zemstą", bo to z pewnością najbardziej go irytuje. W końcu znudzi mu się, albo dostanie zbyt wysoki rachunek i telefony skończą się.

To jest właśnie wszystko co w tej sprawie się dzieje i co mogę zrobić, dzięki za właściwe "spojrzenie" na sprawę.

p.s.
Cytat:
...Wujek po winie.

Tylko czy wina starczy, w myśl zasady "nie ma brzydkich kobiet..." lol.gif wink.gif
  
Re: <kazia> "milczące" telefony
PostWysłano: Sobota, 04 Września 2004, 06:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Tylko czy wina starczy, w myśl zasady "nie ma brzydkich kobiet..."

Raczysz przesadzać ze skromnością wink.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Sobota, 04 Września 2004, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed : Sobota, 04 Września 2004 06:29 :
Cytat:
Tylko czy wina starczy, w myśl zasady "nie ma brzydkich kobiet..."

Raczysz przesadzać ze skromnością wink.gif

Teraz nie na temat.
Pisałam kiedyś w jakimś tam wątku, że w kolejne wakacje 2005 zapraszam wszystkich chętnych do Łodzi, nad wodę i wynajmię domki campingowe na własny koszt - propozycja aktualna dla wszystkich zainteresowanych, a doba weekendowa to już piatek 12,oo do 10,oo następnego dnia, ale mogą być przecież dwie doby smile.gif
Jednak o tym na drugi rok, w każdym bądź razie możesz mieć możliwość sprawdzić tą "niby skromność" - wink.gif
  
Re: <kazia> "milczące" telefony
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Września 2004, 08:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




W komórce należy "podpiąć" użytkownika pod listę niedzwoniącą (nie wiem czy precyzyjnie się wyrażę-dołożyć do grupy, przy której telefon nie dzwoni) i włączyć automatyczne odbieranie po 30 sekundach. Niech też poosłucha ulicy, biura itp. (a minutki lecą). W domu chyba tylko identyfikacja.....Nic bardziej nie boli niż kasa....i jak jeszcze wie, ze Cię to nie rusza....Niestety on może wyłączyć wysyłanie numery, wtedy trzeba nie odbierać "numeru prywatnego". Powodzenia i siły w przetrzymaniu.
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Września 2004, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia : Sobota, 04 Września 2004 10:37 :
w każdym bądź razie możesz mieć możliwość sprawdzić tą "niby skromność"


Czyżbyśmy mieli pierwszy, hehowy romans internetowy? wink.gif cool.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Września 2004, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




oozz : Poniedziałek, 06 Września 2004 08:04 :
..
Niestety on może wyłączyć wysyłanie numery, wtedy trzeba nie odbierać "numeru prywatnego". Powodzenia i siły w przetrzymaniu.

Właśnie tak robi, bo zablokowałam jego numery, a ci co mają "tzw. anonimy" wysyłaja mi najpierw sms-ka", z tego powodu wiem, że to on, ale trzymam do konca, ostatnio pusciłam na max-a dość ostrą muzykę z radia, bo niby dlaczego ma być cichutko na łączach lol.gif

p.s.
Cytat:
Czyżbyśmy mieli pierwszy, hehowy romans internetowy?

czyżby Wujkowi, aż tak źle życzyli, a przecież jest lubiany.... smile.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Września 2004, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia : Poniedziałek, 06 Września 2004 16:54 :

czyżby Wujkowi, aż tak źle życzyli,

To Ty powiedziałaś ;)
Cytat:
a przecież jest lubiany.... smile.gif

A może to pozory wink.gif
  
Re: <kazia> "milczące" telefony
PostWysłano: Wtorek, 07 Września 2004, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tiaaa! Jest lubiany... inaczej! lol.gif lol.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Wtorek, 07 Września 2004, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. : Wtorek, 07 Września 2004 11:43 :
Tiaaa! Jest lubiany... inaczej! lol.gif lol.gif

A może zrobimy o WUJKU jakiś wątek + głosowanie smile.gif , nie jestem dobra w testach, trzeba by było co nie co zasugerować, np. w jaki sposób "inaczej" lol.gif .....
p.s.
Proszę Szanownego Wujka, niech się wujek nie gniewa, mam dzisiaj wyjątkowy humorek.

Choroba jasna toż to spam !!!
  
Re: <kazia> "milczące" telefony
PostWysłano: Środa, 08 Września 2004, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nooo nie wiem, smarowanie komuś dupy na forum publicznym uważam za cokolwiek nietaktowne, zwłaszcza jeżeli nie wiele jest o kimś dobrego do powiedzenia! lol.gif lol.gif lol.gif

Dlatego myślę, co by pozostawić zWUJA w spokoju, niech sam kreuje swój image poprzez swoje posty.
Z resztą myślę że ta zasada tyczy się wszystkich na forum, a prywatnie... to cóż od tego jest real, co by sobie pofolgować ! biggrin.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Środa, 08 Września 2004, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Berger : Poniedziałek, 06 Września 2004 13:06 :
Czyżbyśmy mieli pierwszy, hehowy romans internetowy? wink.gif cool.gif


Nie noooo, rozmowa byla o wakacjach w Lodzi, nad woda i wynajeciu domkow campingowych tongue.gif
I jaki tam pierwszy... eusa_eh.gif
  
Re: "milczące" telefony
PostWysłano: Środa, 08 Września 2004, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go : Środa, 08 Września 2004 15:49 :
[..]
Nie noooo, rozmowa byla o wakacjach w Lodzi, .....
I jaki tam pierwszy... eusa_eh.gif

Wielkie dzięki za wsparcie ... smile.gif
  
"milczące" telefony
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010