Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> ale_dupa ;>
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ale_dupa ;>
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




http://g3.pl/~storr/ale_dupa.avi
(znalezione na ircu :))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




plik oparl sie w 3 minuty :)

a dupa niezla, tylko...a moze to przez to ze na moim niewydajnym zasilaczu mam puszczone za duzo i po prostu rendering animacji i ten filmik tak zwalnial ze jakby obraz lecial powoli a muza normalnie, albo tak mialo byc :) juz sam nie wiem....tak tak musze isc wymienic zasilacz na szefteka zeby byc pro tak jak Wy, zeby moj kompuiter chodzil o 25% szybciej, a jak go podkrece to bedzie z 200%, ale to sam procesor, jeszcze pozostaje mi podkrecic wszystkie wiatraczki, diody na obudowie no i najwazniesze to miec dobrze podkrecona banie tak jak ja ha :D

EDIT: aha i kto to kompresowal, nie mam zalu do Ciebie odczywscie adminie :), ale kurde zeby pare sekund zajmowalo 7MB plakac :d
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dokladnie 36s, ale za to w jakiej jakosc mozna podziwiac ta pania ;-)
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale Tobie tez tak przeskakuje cyz juz moj komp wisi bo nie mam dobrego zasilacza ? tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




probowalem to otwaorzyc w dwoch przegladarkach i sie zacinalo. w trzeciej (zgadnijcie ktorej redface.gif ) w koncu sie otworzylo. to chyba nie przeskakuje, tylko jest beznadziejnie zmontowane. aha, niezly kontakt wzrokowy...
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 07:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




no fajna ta pani, ale kurde na swiecie jest wiele fajnych i co z tego? eusa_wall.gif crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 09:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm EDDY niezła ale na zywca mam ładniejsze cool.gif
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
hmmm EDDY niezła ale na zywca mam ładniejsze cool.gif
no baa, ja tez mam ladniejsza :))))
... tylko ona jest tak daleko ;((
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oo a gdzie masz swoją Panią ? ze taki wścibski bede wink.gif
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




daleko, w Elblagu, a juz niedlugo w Niemczech :(
EOT :P
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dlatego wyjezdzasz do niemiec ? i nie wpadniesz na zjadz heha ?

ej koldzy kto przyjezdza co ?


ja bede na 90%, pewnie bede ogolony na lyso :D, wiec moze mnie poznacie, trochew ponad 1,8m wzrostu :) :d, choaiz tylu tam pewnie bedzie kolesi jak ja ze mnie poznacie :d
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no Ja ma twardo zamiar jechać .. jak w pracy znowu jakiejś zadymy nie będzie ... 7 lat na żądnym party nie byłem to może na stare lata pojadę lol.gif a Kto jeszcze jedzie i czy starujemy jako heh.pl czy solowe występy ?
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 07:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
no Ja ma twardo zamiar jechać .. jak w pracy znowu jakiejś zadymy nie będzie ... 7 lat na żądnym party nie byłem to może na stare lata pojadę lol.gif a Kto jeszcze jedzie i czy starujemy jako heh.pl czy solowe występy ?

nie ten watek, nie ten watek! doubt.gif
na wlasciwym jest opisane
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




fuuuuuuuuuuuuuuu
bez przesady
fajna ale heheh ja tu myslaem ze tu jakis majstersztyk w Boskim wykonaniu
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heh... link już nie działa sad.gif
  
ale_dupa ;>
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010