Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Może banalne i śmieszne, ale... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 08:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




...nurtuje mnie ten „problem”. Może zdradzicie mi drogie Panie i nie tylko, czy znacie tego typu przypadki, czy moja żona to swoisty ewenement...
Już piszę o co mi chodzi, otóż moja ślubna rozróżnia skarpety lewą i prawą!!! Rozumiem buty, ale skarpety... eusa_wall.gif

lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Kiedyś miałem skarpetki z literkami: L i P.
Zgadnij co one mogą oznaczać lol.gif
  
Re: <Marek D.> Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




3 samców ten sam problem
u mojej tez wiadomo która prawa która lewa
wiec nie jestes sam
łacze sie w bólu .... :)
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pomogę. wink.gif

1. Proszę podejść do półki, w której znajdują się skarpetki.
2. Nie, to nie ta duża, ta duża jest na spodnie.
3. Proszę spytać żonę, gdzie znajduje się półka ze skarpetkami.
4. Po dwudziestu minutach poszukiwań na podstawie wskazówek nt. lokalizacji półki proszę poprosić żonę o jej wskazanie palcem wskazującym.
5. Teraz wyciągamy rękę w kierunku błyszczącego się na tle drewnianej obudowy uchwytu.
6. Chwytamy go.
7. Ciągniemy.
8. Nie klniemy głośno.
9. Ściągamy ze stosu leżącej na podłodze bielizny odwróconą do góry dnem szufladę, która przybrała taką a nie inną pozycję z powodu nazbyt energicznego ruchu podczas ciągnięcia uchwytu.
10. Wybieramy ze stosu bielizny leżącej na podłodze odzież nosząca nazwę ,,skarpetka" - tak, to ta, na której pisze ,,skarpetka, Kochanie".
11. Przyglądamy się skarpetce. Zauważmy, iż skarpetkę szyje się w ten sposób, że szew zakończony jest po konkretnej stronie na jej czubku. Niekiedy szwy zakończone są w dwóch miejscach górnej części, jednak widać, iż jeden z nich został poprowadzony tak, by w miejscu jego zakończenia pozostała większa ilość materiału i jest zarysowany wyraźniej. Wniosek z tego wyciągamy taki, że tu zapewne ma mieścić się duży palec u nogi - również z tego względu, że wyraźniejszy szew lepiej bedzie układał się po stronie dużego palca, albowiem nie będzie wystawał. Tak wygląda profesjonalnie wykonana skarpeta. biggrin.gif
12. Odwracamy skarpetkę na tą stronę, gdzie znajduje się charakterystyczna łatka, szew lub napis : ,,pięta, Kochanie". Skoro zlokalizowaliśmy ułożenie pięty i dużego palca, możemy bez problemu ustalić, która skarpetka pasuje na nogę prawą, a która na lewą, o ile pamiętamy, po której stronie jest ta rączka, którą piszemy.
13. Jeżeli po założeniu skarpetek po prawej stronie widzimy napis ,,prawa, Kochanie", a po lewej ,,lewa, Kochanie", znaczy, że zadanie wykonaliśmy poprawnie. eusa_clap.gif wink.gif
14. Po przyjściu z pracy, przerażeni groźbą nieotrzymania obiadu, decydujemy się na pozbieranie bielizny leżącej na podłodze i włożenie jej ubitej w kłębek na półkę.

Proste i nie boli. wink.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 10 Września 2004, 17:18, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Marek D.> Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Przyznaję się bez bicia-
NIE ROZRÓŻNIAM LEWEJ SKARPETKI OD PRAWEJ!
Ale moze dlatego, że nie jestem żoną ,
a może nie jestem jeszcze żoną, bo się nie znam na skarpetach?wink.gif
I dodam jeszcze, że
JEST MI ZUPEŁNIE WSZYSTKO JEDNO, KTÓRA SKARPETA JEST NA PRAWĄ NOGĘ, A KTÓRA NA LEWĄ. tongue.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




No MALEŃSTWO - eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
pełna instrukcja, bez żadnych poprawek, jednak dotyczy to karpet już takich "lepszych firm" i najczęściej nowych, bo po "byle jakim" użytkowaniu - wszystko się traci swoją "formę".
AGNIESZKA ma rację, chyba tak do końca to jest zupełnie nie ważne, która jest na którą nogę, byleby rozmiar i kolory z wzrokami się zgadzały, bo czasami głupio to wygląda, szczególnie jak w wielkim pośpiechu chcemy się szybko ubrać.
MARECZKU, ale skoro masz tak dobrą żonę, to doceń jej starania, bo żadna inna takimi dorbiazgami nie będzie sobie zawracała głowy.
  
Re: <Marek D.> Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Mareczku, cieszy mnie niezwyle, że "takie" problemy cię nurtują, bo to oznacza, że szczęśliwym człowiekiem jesteś.
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed : Piątek, 10 Września 2004 19:22 :
Mareczku, cieszy mnie niezwyle, że "takie" problemy cię nurtują, bo to oznacza, że szczęśliwym człowiekiem jesteś.

a czy można im tego zazdrościć.... wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A ile kurde można myśleć o niespłaconych kredytach, ubezpieczeniu samochodowym, o tym jak przeżyć od 10 do 10, jak powiedzieć szefowi że jest chuj tak co by się nie połapał etc...

Ani kurwa w tym nic nie ma zabawnego, ani ciekawego, ani relaksującego, o zawartości merytorycznej nie wspominając...

A tu niby błachostka, ale ciekawostka lol.gif
  
Re: <Marek D.> Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




MAREK, JESTEŚ WIELKI eusa_clap.gif lol.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście, że odróżniam prawe i lewe skarpetki. redface.gif Przecież początek (a patrząc z drugiej strony - koniec) stopy jest "ścięty", jeśli można tak to nazwać, więc kształt skarpetki też powinien taki być. Zwłaszcza, jeśli już nosiło się te skarpetki na właściwych nogach. lol.gif Jeśli założy się skarpetki na odwrót, to po pierwsze: brzydko to wygląda (bo ze stopy robi się taki plaskacz bez kształtu wink.gif ), a po drugie: po włożeniu nogi do buta, jest niewygodnie.
Niestety mam taki problem, że zwykle mam trzy razy więcej prawych skarpetek, niż lewych i nigdy nie mogę ich skompletować po praniu. Jak to możliwe? confused.gif
Ps. W pełni rozumiem i popieram Twoją żonę. lol.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




EDDY : Piątek, 10 Września 2004 10:16 :
Kiedyś miałem skarpetki z literkami: L i P.
Zgadnij co one mogą oznaczać lol.gif

Co wcale nie znaczy, że zwracałeś uwagę na te literki przy zakładaniu skarpetek. wink.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. : Sobota, 11 Września 2004 12:23 :
A ile kurde można myśleć o .....
Ani k... a w tym nic nie ma zabawnego, ani ciekawego, ani relaksującego, o zawartości merytorycznej nie wspominając...
A tu niby błachostka, ale ciekawostka lol.gif

Niby racja. wink.gif
Ale mam propozycję.
Zapytaj się żony czy odróżnia lewą pończoszkę od prawej - nigdy tego nie wiem, może też jest na to jakiś sposób ?
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




nobody : Niedziela, 12 Września 2004 15:16 :
[..]
Co wcale nie znaczy, że zwracałeś uwagę na te literki przy zakładaniu skarpetek. wink.gif

Właśnie rozmawiałam ze znajomym o treści tego wątku i znalazł jeszcze inne możliwości.
A mianowicie:
1. po zapachu
2. po tym, że jedna może jeszcze "leżeć", a druga już "stać"
3. po dziurkach
4. po wytartych piętkach
p.s.
potraktujcie to na wesoło , OK wink.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




kazia : Poniedziałek, 13 Września 2004 17:45 :
[..]
Niby racja. wink.gif
Ale mam propozycję.
Zapytaj się żony czy odróżnia lewą pończoszkę od prawej - nigdy tego nie wiem, może też jest na to jakiś sposób ?

Wprawdzie nie jestem Jego żoną, ale mogę odpowiedzieć. wink.gif Pończoszki odróżniasz tak samo, jak skarpetki. lol.gif Najłatwiej jest je odróżnić, jeśli masz troszkę dłuższe paznokcie u nóg (tylko, że wtedy łatwo można potargać eusa_sick.gif ). Wtedy te od największych palców zaznaczają się na pończoszkach takim uwypukleniem. lol.gif No chyba, że ktoś ma środkowy palec największy, to wtedy już nie wiem. lol.gif


Ostatnio zmieniony przez nobody dnia Poniedziałek, 13 Września 2004, 23:18, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




kazia : Poniedziałek, 13 Września 2004 18:02 :
[..]
Właśnie rozmawiałam ze znajomym o treści tego wątku i znalazł jeszcze inne możliwości.
A mianowicie:
1. po zapachu
2. po tym, że jedna może jeszcze "leżeć", a druga już "stać"
3. po dziurkach
4. po wytartych piętkach
p.s.
potraktujcie to na wesoło , OK wink.gif

doubt.gif
1. Moje obie pachną\śmierdzą tak samo. eusa_sick.gif
2. Jeśli tyle samo czasu chodzi się w obu, to będzie trudne. Poza tym - skąd wiadomo czy ta która już stoi, to prawa czy lewa? eusa_eh.gif
3. Tu się zgodzę. eusa_clap.gif
4. Nie no, to już nawet ja nie odróżniłabym po tym skarpetek! Nie wiem czy można zauważyć różnicę w prawej i lewej piętce. doubt.gif
wink.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




To jeszcze cos o skarpetach: wink.gif
Jedno z pism podaje wyniki testu, ktoremu podano 14 najpopularniejszych. Na pierwszym miejscu sa skarpetki firmy FALKE.
FALKE ru3 protection

na drugim, i na zdjeciu, Falke ru4

"Najwazniejsza zaleta skarpet firmy Falke to fakt, iz sa one idealnie dopasowane do nogi. Nie dosc, ze skarpetka prawa rozni sie znacznie od lewej (sa oczywiscie oznaczone) to produkuje sie osobne modele dla pan (RU3) i panow (RU4). Stopy pan i panow sa przeciez zazwyczaj inaczej zbudowane. Doskonale dopasowanie skarpety minimalizuje mozliwosc powstania obtarc czy odciskow. Pod stopa (w niektorych modelach tylko pod pieta) jest cos w rodzaju dodatkowej miekiej podeszwy, ktora daje nam wrazenie dodatkowej amortyzacji i bez watpienia wplywa na komfort biegu".

Ale to chyba dotyczy skarpet dla biegaczy?
No, ale jak sie juz takie skarpety nabędzie, to co rano można skikać po cieplutkie kajzereczki na sniadanie dla żony cool.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka : Poniedziałek, 13 Września 2004 23:38 :
To jeszcze cos o skarpetach: wink.gif ...Ale to chyba dotyczy skarpet dla biegaczy?
No, ale jak sie juz takie skarpety nabędzie, to co rano można skikać po cieplutkie kajzereczki na sniadanie dla żony cool.gif

Może to było od razu w założeniach lol.gif
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




kazia : Wtorek, 14 Września 2004 16:20 :
[..]


Może to było od razu w założeniach lol.gif


Jaaaasneee ! :P
  
Re: Może banalne i śmieszne, ale...
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. : Wtorek, 14 Września 2004 17:56 :
[..]
Jaaaasneee ! :P

Kupiłabym już te skarpety, żeby tylko kto miał biegać po te ciepłe kajzerki , ale tylko w tym celu wink.gif

p.s.
nie bierzcie ze mnie przykładu za ten spam, ale nasuwało się samo przez się... biggrin.gif
  
Może banalne i śmieszne, ale...
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010