Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> małżeństwo czy konkubinat Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: małżeństwo czy konkubinat
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
neila
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2774
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




a ja wierze w małżeństwo ale jedno i do śmierci nawet pomimo tych podłych czasów, osobiście mimo iz jeszce młodziez jestem i może nie jestem az taka doswiadczona :P ale nie wyobrazam sobie rozwodu, dlatego bede czekac z legaizacja mojego obecnego zwiazku nawet do 70 ;P hehe

nie wierze w małzenstwa zawierane z powodu dziecka, czasem owszem okazuja sie byc trwałe, ale chyba dwoje ludzi powinna łaczyć miłosc a nie miłosc do dziecka... czy do rodzicow

aaa, znam pare takich par co są ze soba od podstawówki a teraz mają prawie już dorosłe dzieci udane małżenstwo i dalej sie kochaja (i fizycznie i psychicznie;)
  
Re: małżeństwo czy konkubinat
PostWysłano: Czwartek, 17 Lutego 2005, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




neila :
a ja wierze w małżeństwo ale jedno i do śmierci ...
..dlatego bede czekac z legaizacja mojego obecnego zwiazku nawet do 70 ;P hehe
nie wierze w małzenstwa zawierane z powodu dziecka, ....
...znam pare takich par co są ze soba od podstawówki ....
... i dalej sie kochaja (i fizycznie i psychicznie;)


Po co czekać tak długo, wink.gif jak się poznało takie - dobre życiowe - przykłady .... confused.gif
  
małżeństwo czy konkubinat
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010