Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przecież mówił, że jest wrażliwym chłopakiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marta-z-tych-mart
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1224
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Macho-diabeł to przecież zdejmowalny półpancerzyk, pod pancerzykiem wrażliwiec. Ja wiem, bo znam się na tym. cool.gif Mnie nawet najbliższa rodzina ma za megalomana,co sie w sztukę bawi, a naprawdę jestem skromnym kiciakiem. Z rzadka. Ale nie o tym mi prawić.
Program był bardzo udany.
Koniec z domysłami, czy MM się rozluźniał przed programem, co mu w mózgu jak niegojąca rana. Wszystko wiadome. Otwarte karty. I tak było widać, po co się wypierać, jak Kuba pytał.
Tygrys na płeć piękną.
Bardzo sympatyczną pogawędkę sobie ucięli. Szkoda, że nie o pancerzykach i cyniźmie więcej. Chociaż nie. Bo to by żle wpływało na wizerunek firmy.
===============================================
łajla hi łajla ho wlejsa ble numa numa jee
  
Re: <marta-z-tych-mart> Przecież mówił, że jest wrażliwym chłopakiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wiewióra.
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #364
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




Dzięki dziewczyny za te bardziej przyjazne wypowiedzi, bo już myślałam, że jakaś dziwna jestem confused.gif skoro program nawet mi się podobał. Owszem mieszane uczucia też były zwłaszcza w pierwszej części, natomiast od momentu kiedy pojawiła się Joanna było całkiem zabawnie, miałam nawet wrażenie, że to nie MM jest u Kuby tylko Kuba u Joanny i Macieja. Opowieść o sztachecie - miodzio.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




A ja nie widzialam, ale chce cos powiedziec o tym programie.

Kuba Wojewodzki Show, czy jak to sie tam nazywa jest zdecydowanie programem "innym". Nigdy nie jest na serio, w sumie niczego nie mozna sie dowiedziec, ciagle lapanie sie za slowka i zbaczanie w strone sexu, perwersji i stref "tabu" publicznego.
I teraz w korespondencji do wypowiedzi Agi, ktora tego programu nie lubi chce powiedziec, ze w moim przypadku to zalezy... Zalezy od tego z kim prowadzona jest rozmowa i jaki mam stosunek do osoby przepytywanej. Jesli jest to jakas tam Gorniak czy Czerkawski tudziez inny Pudzianowski, to nawet sie fajnie oglada taka rozmowe, ktora do niczego absolutnie nie prowadzi, bo i tez nie jestem specjalnie zainteresowana co maja do powiedzenia w/w przeze mnie osoby.
Natomiast kiedy gosciem KW jest osoba, ktora w taki czy inny sposob mnie interesuje, a raczej interesuje mnie to co ma do powiedzenia, program ten staje sie irytujacy. Wkurza mnie wtedy przerywanie, lapanie za slowka, zbaczanie z tematu i ogolny chaos.
Dlatego wcale nie cierpie, ze nie widzialam jak dwoch facetow "w maskach" robi z siebie malpki przed kamera. Popisuja sie jeden przez drugiego i daja mylny obraz calej sprawy. Udawanie undergrounowcow, nieprzystepnych cynikow, a nawet chamskich swin mnie nie pociaga i nie ogladam takich programow. Kropka.

Swoja droga, to mialabym tylko jedno "marzenie" odnosnie wywiadu z MM. Aby kiedys dane bylo mi obejrzec wywiad z Mackiem prowadzona przez kogos, przed kim Maciek nie bylby w stanie swej maski utrzymac na twarzy. Przez kogos z tak wielkim autorytetem, ze udawanie macho nie mialoby sensu. Przez kogos kto potrafi dac taka riposte, ze w piety idzie i kazdy czuje sie przy nim jak uczniak. I moze wtedy uslyszalabym wrescie rozmowe o muzyce a nie dupie Maryni (z calym szacunkiem do pani Maryni ;))
I Wy, ktorzy ogladaliscie Szanse na sukces wiecie, ze mowie o Wojciechu Mannie.
Cytat:
Prosze niech Pan juz przestanie...
ktos pamieta?


Ostatnio zmieniony przez Alicja dnia Poniedziałek, 13 Września 2004, 20:53, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lady de W
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #621
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Masz rację, Szansa to było coś. Nareszcie MM trafił na osobę na właściwym miejscu i w czasie. Pan Mann jest klasą samą w sobie, więc i Maleńczukowi nie wypadało 'napuszać się', a jak już chciał coś o tym, jakim to on jest artystą, to go pan Mann zgrabnie ścinał. Aż przyjemnie wspominać biggrin.gif przypominam, ze jednak MM bardzo lubię, jakby ktoś wątpił, heh. Poza tym lubię też wywiad Niny Terentiew, choć ona do pięt nie dorasta Mannowi, bo Maleńczuk ukazał tę fajniejszą stronę swego 'ja', wrażliwego poety, ktoremu nie jest obojętne to, co dzieje się w kraju, poza skorupą cynizmu (nota bene, akurat tę jego cechę całkiem lubię). Był taki uroczo niesmiały i speszony, jednak z nuego dobry aktor
  
Re: <lady de W> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
inez
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #738
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Masz rację, Lady de W, mnie tez sie podobał wywiad z Niną Terentiew. MM odsłonił sie tam jako nieśmiały, niepewny siebie chłopczyk.. Pokazał nową dla mnie twarz.. Zdjął półpancerzyk..??
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




no,no to teraz czekamy na wizyte P.M. u Muchy, juz sie nie moge doczekać, wink.gif jesli sie nie myle to w środe o 17:05 na TVP2...? smile.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Może całkiem zwariowałam, ale mi się podobało. Może i nie wszystko ale i tak było na co popatrzeć. Też uważam, że Maciek i Joasia odebrali Wojewódzkiemu program i tak to wyglądało jakby to Kuba przyszedł do ich programu. lol.gif teksty były bardzo fajne, większość mnie rozśmieszyła, Maciek jeste jednak niesamowitym artystą, tak samo jakim jest showmanem, potrafi też dogadać. A o tym programie A.Muchy nigdzie nie słyszałam, dziwne..... eusa_eh.gif Widocznie musiałam nie usłyszeć. Cieszę się, że Maciek poszedł do Kuby, chociaż raz ktoś mu porządnie złoił ten jego kabotyński tyłek drunken_smilie.gif Jestem jak najbardziej za....
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Po doświadczeniach w postaci obejrzenia tego typu show oraz przeczytaniu komentarzy z tego wątku uwypukla się moja odraza do TV, jako opium dla mas crazy.gif wink.gif

Popelina i tandeta.

To się nijak nie ma do muzyki czy czegokolwiek innego, co wartościowe.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 07:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 : Poniedziałek, 13 Września 2004 20:25 :
Po doświadczeniach w postaci obejrzenia tego typu show oraz przeczytaniu komentarzy z tego wątku uwypukla się moja odraza do TV, jako opium dla mas crazy.gif wink.gif

Popelina i tandeta.

To się nijak nie ma do muzyki czy czegokolwiek innego, co wartościowe.



hehehe, wszystko jest kwestia oczekiwan. Jesli bede chciala napic sie dobrego wina w przytulnym otoczeniu, to nie pojde przeciez na rog, przed sklep wychylic z trabki kwasa z nurkami ;-))

Kazdy ma wolna wole i prawo wyboru. Ja lubie byc zorientowna nie tylko w tym co jest piekne, ale takze w tym, co odrazajace. Taka pokrecona natura ;-PP

Bez popeliny i tandety nie mialbys, jak sadze, punktu odniesienia.

A opium dla mas to chyba cos innego bylo ;-PP, i jest niestety......
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 17:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




no i byli chłopcy u Muchy, przystojni, pieknie mówili, pieknie sie usmiechali, wszystko było miodzio, ale dopiero teraz wziełam pod uwage, ze trzeba mieć cholernie dużo cierpliwości, by ciagle mówic o tym samym i z tego co dobrze pamietam, te wszystkie spotkania były kręcone jednego dnia, shock.gif jesli sie myle prosze mnie poprawic.. confused.gif wink.gif
  
Re: <sAwKa> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




W/g mnie w "Jeździe" migaweczka zaledwie. Nie ma się nad czym rozwodzić.
Co do Muchy... Beznadziejna. Sztuczna jakaś taka...
Mówię tu o całym programie. Nie tylko o fragmencie z Pudlami.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asieńka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1218
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




NA Muchę się niestety nie załapałam ale" KW u MM" obejrzałam! Istotnie program KW jest debilny i jak zwykle o niczym ale MM pod pancerzem nieżle sobie poradził. Co ja mówię zmiótł KW jednym dmuchnięciem!! Faktem jest to , że ten kto nie zna MM takiego jakim jest naprawdę, mógłby go obebrać jako prostaka, ale sam MM wiedział dobrze że my wszyscy znawcy jego osbowości, muzyki, twórczości i stylu bycia odgadniemy, poznamy się na kolejnej kreowanej przez niego twarzy.
Ja się osobiście swietnie bawiłam i uważam, że KW należała się krótka lekcja. Wólgaryzmy u MM absolutnie mi nie przyszkadzają więc cały wywiad był ok. Kiciuś.... hahah!!
Ps. opowieść o sztachecie pierwej sort!!!
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asieńka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1218
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Hej to znowu JA!!
Z zapytaniem czy ktoś wie coś więcej na temat koncertu a krakowskiej Alchemi??Aga wysłała mi wprawdzie wiadomość z planowaną datą kocertu ale wciąż nie ma potwierdzenia! Wiem wiem, że jestem niecierpliwa i przebieram nogami ale te typy tak mają.!!
Pozdrawiam wszystkich
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
milkaska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1401
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




u Kuby Wojewódzkiego
Pan Maleńczuk był Panem w tym programie a Kuba Kubą no możę w tym tygodniu nawet nie był Kubusiem.....
Zaglądnełam na forum na stronie Kuby Wojewódzkiego i tam były podzielne głosy co do MM.Jednak te negatywne wzieły się pewnie z nie wiedzy o nim.Zgadzam się z tym co napisała Asieńka.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 07:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Asieńka : 15 Września 2004 :
Hej to znowu JA!!
Z zapytaniem czy ktoś wie coś więcej na temat koncertu a krakowskiej Alchemi??Aga wysłała mi wprawdzie wiadomość z planowaną datą kocertu ale wciąż nie ma potwierdzenia! Wiem wiem, że jestem niecierpliwa i przebieram nogami ale te typy tak mają.!!
Pozdrawiam wszystkich

Ktoś coś mówił, że prawdopodobnie(to nie jest pewne) kolejny termin to 15.10, oby też mam taką nadzieję:) cool.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 08:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
GADAŁ JEDEN PRZEZ DRUGIEGO I WIADOMO OCZYWIŚCIE ,ŻE WOKALISTA DAŁ GITARZYŚCIE ,GITARZYSTA BASIŚCIE,


u muchy to basisty do głosu nie dopuścili, za to można było zauważyć uśmiech, w tych nielicznych ujęciach, które pokazano.
  
Re: <MATYLDA> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muc
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ines
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1636
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Może piękny to on nie jest, ale ma w sobie to coś co przyciąga :)
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lady de W
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #621
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




No, super, przestaliśmy sobie słodzić? serio,serio? bo nie uwierzę. bedąc trochę "w stanie wskazujacym na" się wypowiem. Jak chcecie, wykasujcie to i już. Maleńczuka lubie i cenię za muzyke i glos, a nosem mi wychodza jego uwagi os wej boskosci, artyzmie i cholera wie jakim geniuszu. Wlasciwie mnie to smieszy, nie traktuje tego powaznie, bo jak tu na serio brac jego uwagi, ze jest Mesjaszem, prorokiem i jedynym sprawiedliwym? cholera, bylam na jego koncercie solo i smiem ufac, ze rzeczywiscie te jego pieprzenie na antenie to jest 'polpancerzyk'. ze woda sodowa mu uderzyla, to inna sprawa, ale tez fakt. i marna prowokacja, ano tak. O progremie Wojewodzkiego napsialam, zdania nie zmieniam. Z cala stanowczoscia uwazam jednak,z e jego program ejst o ncizym, dla mneis wietnym przykladem ejst wywiad z Panem Kutzem. O czym on z nim gadal? Za przeproszeniem- o dupie maryny! o tym, iel dziewczyn go rpzelcialo. jesli to jest jakas analiza naszej obecnej sytuacji kulturalnej, to ja podziekuje;/,
wlasciwie nie wiem, co jeszcz eby tu napisac, dobranoc.
A co to , kurna, ejst dekurion?????
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Piątek, 17 Września 2004, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




boski_rafal : Czw 16 Wrz, 2004 21:44 :

Wojewódzkiego naprawdę lubię, nie zapominajcie, że on tam jest od tego, żeby robić telewizyjny szoł – i w tym sprawdza się znakomicie. Jego program nie jest o niczym – gdybyście wykazali odrobinę zainteresowania polskim światem kulturalnym czy medialnym, zobaczylibyście w programie Wojewódzkiego taką pigułkę, przekrój tego, czym Polacy się interesują, co chcą oglądać, kogo słuchać. Stąd w tym programie jeden osiem el, Doda Elektroda, Weronika Rosati i inne wynalazki... Kim oni są do cholery? Ano są odbiciem gustów i zainteresowań przeciętnego Polaka. Ale dzięki bogu na nich się nie kończy. Tutaj warto wspomnieć programy z Najsztubem czy z Materną.


Jeszcze bym Waglewskiego dorzucił ;)
Jest on tam od tego, aby robić show, ale cudzym kosztem.
I to mnie potwornie irytuje w tym programie. Dostając zaproszenie od Wojewódzkiego, ludzie kultury są zmuszeni przyjść, bo inaczej się to kończy kwasem z wytwórnią i sponsorami. A i sam Wojewódzki nie jest odpowiedzialny za dobór gości a spece Polsatu od PR. Nie będę mówił, skąd to wiem, ale zapewniam.
Przechodząc do bardziej merytoryznej części programu - dosłownie kilka razy oglądałem ten "show" (za pierwszym razem w roli publiki w studio nawet :P) i nigdy się z niego nie dowiedziałem nic ponadto, co mogę wyczytać w prasie bulwarowej. Schodzi się tam Kuba i gość i rozprawiają po prostu dosłownie o pierdołach. Przypomina mi się odcinek z Piątkiem. Owszem, był poruszony temat jego ówcześnie wydawanej książki "Heroina", ale rozmowa zeszła na całkiem nieartystyczny tor, w sposób esejowy, bym rzekł, bo Kuba wciąż wracał do idiotycznego pytania "To czemu brałeś heroinę?". Ale nie można się było dowiedzieć ani o czym jest ta książka, ani co dla autora znaczy, ani nic, co może potencjalnego czytelnika zainteresować.
O Maleńczuku z tego programu dowiedziałem się, że ma zaje laptop i gitarę, czyta Mrożka (swoją drogą ciekawe, ile osób na tym forum pospiesznie przeczytało po niedzielnym spotkaniu z TV :P) i zna się z Liszowską. A Liszowska - będzie w Playboyu, jej jedyne dokonanie to rola w "M jak Miłość" (MM :P) i jest porównywana do Pameli i Figury.
Wobec powyższego, dla mnie ten program to naprawdę żenada, za co obarczam prowadzącego (tudzież ewentualnego reżysera, o ile jest w innej osobie). I mówię to z całym szacunkiem, jaki mam do Kuby, bo pamiętam co robił za czasów Bruma, po Brumie i co robi aż do dziś poza kulisami telewizyjnymi dla polskiej muzyki.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Piątek, 17 Września 2004, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




niestety nie ma jeszcze internetowego linka do tego artykułu, ale tym , którym będzie się chciało to polecam wprost z 19-go i artykuł Skiby pt "Wiwat chałtura z mottem : lepiej w remizie przytulac cizie, niz w klubie aktora żebrac o sponsora". i w tym kontekście spojrzeć na niektóre audycje, programy, występy itd..
a poza tym "korporacyjni niewolnicy" nie mogą sami decydować gdzie , z kim i kiedy..... - sponsor każe sługa (czyt. artysta) musi.
  
Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010