Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LUROMI
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1334
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




No więc...

w tę niedzielę, tj. 12 września 2004 po godz. 20 w TV POLSAT zostanie wyemitowany program Kuby Wojewódzkiego "Kuba Wojewódzki", a w nim - już drugi raz - zobaczyć i wysłuchać będzie można Maćka Maleńczuka" :)

Miłego oglądania.

-------------

No więc2...

A poza tym Muchafcuksze.... tj. Anna Mucha (co za dziwne konotacje personalne, hmm..?) będzie miała swój program w TVP2, niestety nie pamiętam tytułu... może ktoś z Was go zna...?

W każdym razie pierwszy odcinek tego programu miał być wyemitowany w środę tj. 8 września i mieli się tam pojawić PUDELSI.
Niestety był mecz... więc nic takiego TV nie puściła.

Jak ktoś znajdzie coś o tym programie - niech skrobnie :D


Pozdro
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




LUROMI : Sobota, 11 Września 2004 14:39 :
No więc...

w tę niedzielę, tj. 12 września 2004 po godz. 20 w TV POLSAT zostanie wyemitowany program Kuby Wojewódzkiego "Kuba Wojewódzki", a w nim - już drugi raz - zobaczyć i wysłuchać będzie można Maćka Maleńczuka" :)

Miłego oglądania.

Wiemy, wiemy :-) Jest już o tym w innym wątku.
Co do drugiej wieści...
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę.
Dosyć dużo ostatnio pisało się w różnych gazetach na temat jesiennej ramówki i nowych programów /min. talk show Jandy, Fiolki, Prokopa/, ale o jakiejkolwiek produkcji z udziałem panny M. /serial TV pomijam :-)/ tam nie wyczytałam.
Nie pomyliło Ci się coś?
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MaRkOmAnKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #679
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Żeby było jasne...
Program panny M. to kontynuacja 'Jazdy kulturalnej' czyli 'Ale jazda' i właśnie gościem tego programu mają być Pudelsi jak z resztą widać na rozpisce z drobną tylko korektą, że teraz będzie to 'Ale jazda'... cool.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Maleńczuk zagnie Wojewódzkiego, czy Wojewódzki Maleńczuka?


http://muzyka.interia.pl/news?inf=541858
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Jesu Jush sie normalnie nie mogę doczekać Maleńczuka u Kuby. Niestety pierwszego spotkania nie oglądalma buuu. No nic musze sie uzbroić w cierpliwść. aha. Jeśli cchecie obejrzec przedsmak tego co sie będzie działo w programie to wejdźcie na stronkę Kuby i tam "zwiastun"
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MATYLDA
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1200
Posty: 27


[ Osobista Galeria ]




Jezu, znów tylko Maleńczuk i Maleńczuk eusa_wall.gif media szanowne co wy w nim widzicie, lepiej byście się superowym basistą zajęły!
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




MATYLDA : Niedziela, 12 Września 2004 16:04 :
Jezu, znów tylko Maleńczuk i Maleńczuk eusa_wall.gif media szanowne co wy w nim widzicie, lepiej byście się superowym basistą zajęły!

W każdym razie rzeczywiście byłoby miło gdyby tak Wojewódzki zaprosił na rozmowę wszystkich 3-ech Panów... smile.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Malena : Niedziela, 12 Września 2004 16:10 :
[..]


W każdym razie rzeczywiście byłoby miło gdyby tak Wojewódzki zaprosił na rozmowę wszystkich 3-ech Panów... smile.gif


A oni u niego już raz byli, o ile pamiętam ;)
Ale nie gadali ino grali.

...Chyba że mi się pierdzieli z innymi programami ... ;)
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 : Niedziela, 12 Września 2004 18:40 :
[..]
A oni u niego już raz byli, o ile pamiętam ;)
Ale nie gadali ino grali.

...Chyba że mi się pierdzieli z innymi programami ... ;)


Byli, byli. Jeszcze w otoczeniu starej scenografii - spiewali tylko. Pudel wbiegl wtedy z reforamami cool.gif. Zreszta MM tez byl, wtedy jak Ali Janosz powiedzial, ze sama sobie cos wsypie do coli. lol.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




MATYLDA : Niedziela, 12 Września 2004 16:04 :
Jezu, znów tylko Maleńczuk i Maleńczuk eusa_wall.gif media szanowne co wy w nim widzicie, lepiej byście się superowym basistą zajęły!
ale media psuja ludzi wink.gif a tak a propos to dziwi mnie takie wywyższanie jednego z "ich trzech" nad drugim, to fakt nie ma co ukrywać ze Franz jest the best biggrin.gif ale ja tam osobiscie ciesze sie ze bede mogła zobaczyć juz za kilka minut Pana M. wink.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




sAwKa : Niedziela, 12 Września 2004 21:51 :

[...] ja tam osobiscie ciesze sie ze bede mogła zobaczyć juz za kilka minut Pana M. wink.gif

Ja też się bardzo cieszyłam i byłam strasznie ciekawa tej rozmowy... Zwiastun tak jakoś nieźle i zabawnie rokował, a tymczasem.... :-(.
Kwas. Co tu dużo gadać! Jestem rozczarowana.
Pan M. wypadł kiepściuchno raczej...
  
Re: <Malena> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Przyznam, ze mam mieszane uczucia, w tym momecie uwazam, poza niektorymi watkami, ze bylo z lekka zenujco. Chyba przesadzil z tym jointem. No nie wiem, jeszcze raz zobacze ten program i moze ocenie bardziej konstruktywnie... confused.gif
  
Re: <go_girl_go> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Mam podobne odczucia. Co prawda właczyłam się, jak program juz trwał z piętnaście minut, i mniej więcej po takim samym czasie, dobrowolnie się ulotniłam.
Coś mnie w nim irytowało, ale sama nie wiem co? eusa_sick.gif Myślę, że sama formuła tego programu. A tu już święty boże nie pomoże, więc powtórki chyba sobie nie zafunduję.
Ten rodzaj finezji, jest niestety nie dla mnie confused.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




no i tutaj moje drogie panie z Wami sie zgodze, momentami odruchowo zeby zaciskałam eusa_sick.gif , szkoda ze M. czasami nie potrafi ugrysć się w język wink.gif ulge poczułam w momencie gdy do towarzystwa dołaczyła J.L. wówczas P.M. wydawał mi sie bardziej naturalny... i jednak powtorze sie piszac, ze media psuja ludzi.., Pan Maleńczuk zdecydowanie należy do tych, którym obcowanie z mediami nie do końca służy crazy.gif ale i tak jest funny wink.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 08:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




w programie
Cytat:
shock.gif kiciuś? confused.gif .

podobnie jak ggg mam mieszane uczucia

z akcji po drugiej stronie obiektywu:

to wtedy to był autoprtret?


Ostatnio zmieniony przez kachna dnia Poniedziałek, 13 Września 2004, 08:47, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 08:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




kachna : Poniedziałek, 13 Września 2004 08:29 :
w programie
Cytat:
kiciuś? .

podobnie jak ggg mam mieszane uczucia


Ja nie mam mieszanych, mnie sie podobalo, MM calkiem dobrze sie czul na tej kanapie, byl bardziej wyluzowany nizli ostatnimi czasy, kiedy dane mi bylo go sluchac badz ogladac. JL i MM w koncu robili sobie jaja z KW i bardzo dobrze, zasadniczo wraz z cala rodzina stwierdzilismy, ze ten program wygrali goscie, Kuba tym razem zart mial mierny. A " Kicius" ??.....fajny byl lol.gif , milutki ;-)).


W Wronski beat za to pieknie prezentowal sie FDH, chyba najlepiej, chociaz Pudel tez calkiem ladnie, MM IMO najgorzej.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Beata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1057
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam sie z Adiola..:) Poprostu MM dobrze wgral sie w konwencje programu KW...
Co do pozostalych programow...najmniej zrozumialam z wywiadu z Leszczynskim..:)choc mam niedosyt, jakies to pourywane... W Sztukaterii, bylo calkiem calkiem..
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lady de W
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #621
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Wiecie, co przypominała mi ta cała maskarada u Wojewodzkiego? zabawę dwóch małych chłopczyków w piaskownicy i przelicytowanie się, kto zrobił ładniejsza babkę. Cóż, Maleńczuk dostosował się do 'idei', ekhm, tego programu, czyli było łatwo, lekko (choć dla mnie dosć ciężkostrawnie) i wulgarnie. Broń Boże, nie zaczynając jakiegoś normalnego tematu, a jeśli trafiło się już coś powazniejszego, to albo MM zaczął udawać ekhm.. artystę, albo Wojewódzki zbaczał na jakieś zboczenia. Żenujące, fakt, a potem moi znajomi dziwią się, co ja takiego widzę w tym całym Maleńczuku. A on znów udawał tego 'macho', nadętego artystę, narcyza, który zjadł wszystkie rozumy i pożarł wszelkie talenty na śniadanie confused.gif , zdecydowanie wolę go na kameralnych koncertach... In plus dodam, ze było kilka zabawnych wątkow, choćby ta sztafeta z gwoździem wink.gif
  
Re: <lady de W> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




No właśnie. Wypowiedź lady de W jest mi najbliższa.
Nie powinnam się za bardzo mądrzyć, bo oglądałam fragment tego programu ( ale na sztafete z gwoździem się załapałam cool.gif ). Ja nawet nie mam zastrzeżeń co do "występu"w nim MM. Mnie się po prostu ten program nie podoba. Wiem jaka jest jego formuła i co się z nią wiąże, ale jakoś nie mogę jej łyknąć. I mówiąc wcześniej, ze nawet "Święty Boże" nie pomoże, żebym drugi raz obejrzała ten "spektakl Wojewódzkiego", miałam na myśli, że nawet MM nie sprawił, że to "widowisko" kiedyś do mnie przemówi.
Cytat:
Cóż, Maleńczuk dostosował się do 'idei', ekhm, tego programu, czyli było łatwo, lekko (choć dla mnie dosć ciężkostrawnie) i wulgarnie.
I pod tym też sie podpisuję.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
inez
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #738
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Oglądałam wczoraj program Wojewódzkiego i uważam, ze MM doskonale dał sobie rade, wręcz pokonał gospodarza jego własna bronią. W tych programach nie ma poważnych wątków, zawsze są wulgaryzmy i głupie wypowiedzi ni stąd ni z owąd (taki prowadzacy, niestety..) i dlatego nie ogladam tego zwykle. Wczoraj uczyniłam wyjątek i bardzo mnie ucieszyło zwycięstwo MM eusa_clap.gif . Odpowiadał dowcipnie i chociaż czasem Wojewódzkiemu udało sie chwycić go za słówko, które się wypsneło (..jointy) to miałam wrazenie ze to MM prowadzi rozmowę w kierunku, który jemu odpowiada. Była to dobra zabawa biggrin.gif .
  
Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010