Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Troszkę o Vertigo!!! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Uwaga!!
W hiszpańskiej telewizji ukazały się fragmenty z planu teledysku do nowego singla Vertigo.

http://www.zero.org/~dtena/n040915_01.wmv

To jest link do tego fragmentu relacji, wprawdzie cała po hiszp, no ale pocieszam nie znających tego języka, że po 3 latach nauki hiszp, wiele i tak z tej relacji nie zrozumiałam wink.gif . A na pewno tyle, że reżyserem jest twórca teledysku The Seven Nation Army grupy The White Stripes.

PONADTO!! Radio z Liverpoolu

http://www.radiocity.co.uk/nav?action=home&id=1005

którego, jak mi się wydaje można posłuchać na żywo, jutro o godz 8.20 rano swego czasu (zatem coś koło 9.20 naszego, ale zawsze warto wstać wcześniej na wszelki wypadek wink.gif ) podaje, że puści nowy singiel -Vertigo!!!!

Żeby nie było, że mi się przyśniło i juz bredzę z tego szczęścia z powodu ukazania się nowej płytki wink.gif informacje do sprawdzenia są na www.atu2.com .
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jenyne jak narazie profesjonalne zdjecie z sesji . robione przez wieloletniego fotografa U2 ...
teraz widac ze sie zmienili :)
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




No, no no to mi się podoba biggrin.gif Zdjęcie, jak to na Corbijn'a przystało z pełną klasą biggrin.gif SUPER!!! No i jak zwykle Bono wyznacza trendy na okularki, uhh ciekawe ile tym razem będą kosztować wink.gif wink.gif wink.gif W każdym bądź razie zdjęcie mi się podoba, w przciwieństwie do tych wszystkich wcześniejszych (mówię naturalnie o ostatnich sesjach zdjęciowych)
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a ja mam okularki jak Bono miał na elevation tour(bardzo podobne) biggrin.gif ... firma "Skate" lol.gif
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




According to reports in the @U2 Forum Radio City 96.7 has admitted they've made a mistake on the date, and will be playing "Vertigo" at 8:20 am on September 24th ... the same day radio stations everywhere should have (and be playing) the song. (Thanks crimsonsky and U2fanclub.nl)

jak podaje atu2.com

Jak widac zaszła u nich w pomyłka, i singiel w owym radiu będzie grany, podobnie jak w każdej innej stacji 24 września... A szkoda... Ja sie bynajmniej na to naszykowałam... :(
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




KRZYSIU JA TEZ MAM TAKIE ŚLICZNE, CZARNE OKULARKI I TEZ TEJ FIRMY...ALE SĄ CZADOWE wink.gif
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ALICE : Sobota, 18 Września 2004 11:45 :
KRZYSIU JA TEZ MAM TAKIE ŚLICZNE, CZARNE OKULARKI I TEZ TEJ FIRMY...ALE SĄ CZADOWE wink.gif


hehehe no to nieźle smile.gif fajnie sie je nosi biggrin.gif

i kolejne zdjęcia ...


Larry zaszalał :)



"ble ble ble mi sie chce spiewać smile.gif "


"jestem bogiem" wink.gif
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Ohhhhh Boski Larry, jaka klata.... biggrin.gif wink.gif A Tobie Bono naprawdę nie wiem kto powiedział, że dobrze wyglądasz z w tym kapeluszu tongue.gif wink.gif No ale ten temat juz przerabialiśmy wink.gif . Fajnie, że nareszcie jakoś te zdjęcia z planu teledysku z bliska są pokazane. Bo na tej relacji, z hiszpańskojęzycznej stacji telewizyjnej, niestety wiele nie było widać. (No może z wyjątkiem dziwnie prężącego się na plaży Bona wink.gif lol.gif .)
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hahaha... Bono wykonywał ruchy jakby napił sie czegos mocniejszego lol.gif biggrin.gif
Larry to musi chodzic na siłownie albo mu ta perkusja tak mieśnie wyrabia cool.gif
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lilith
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #584
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Ale szpetni!
Mogę mieć 10 000 takich i to 100 razy przystojniejszych.
Gdyż jestem bardzo piękna.
Jednakże nie korzystam z tego, bom jest pobożną dziewczyną i swoje dziewictwo zachowam dla tego jedynego.
Paul z Wami. Amen.
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




yyyyyyyyyyy buhahahahaha lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
majamimajmami
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1366
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




hyhy lilith ma dopiero 14 lat , nie oceniajmy jej źle :)
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




No cóż już coraz bardziej nie mogę się doczekać albumu.Chcem już 22 listopad. biggrin.gif
Tak na marginesie Bono okropnie wygląda w tym kapelusiku, jakby wylaz z pola z roboty confused.gif
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Września 2004, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Hmmmm.... To będzie wydarzenie roku :-) Za 20 lat ludzie będą obchodzić 20-stą rocznice wydania singla Vertigo :D
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Wtorek, 21 Września 2004, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Larry to musi chodzic na siłownie albo mu ta perkusja tak mieśnie wyrabia


Ojej myślicie że mi będzie do twarzy z takimi mięśniami?? W ogóle czy babkom jest tak do twarzy??? shock.gif Ale jakoś młodziej na tamtym zdjeciu wyszedł...
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Środa, 22 Września 2004, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




RainCloud : Wtorek, 21 Września 2004 19:48 :
Cytat:
Larry to musi chodzic na siłownie albo mu ta perkusja tak mieśnie wyrabia


Ojej myślicie że mi będzie do twarzy z takimi mięśniami?? W ogóle czy babkom jest tak do twarzy??? shock.gif Ale jakoś młodziej na tamtym zdjeciu wyszedł...


make up robi zawsze swoje
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Czwartek, 23 Września 2004, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szqciak
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1682
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




eee tam czepiacie sie! ;)
wyglądają na bardzo odswiezonych i super super
w tym kapelusiku wcale Bono tak brzydko nie wygląda :P
eh jak posłuchałam VERTIGO to wymiękłam wiecie, po prostu połączenie tego dawnego U2 i ich wielkiego temperamentu :)
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Piątek, 24 Września 2004, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście Bono wygląda tutaj młodo.Co jest ogromnym plusikiem biggrin.gif
Zresztą Bono zawsze wygląda świetnie. biggrin.gif
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Sobota, 25 Września 2004, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Posłuchałem i szczena mi opadła!!! Zachowali styl!!! Miałem pewne obawy że bedzie za bardzo "nowocześne", ale jest to COŚ po którym nie da sie ich pomylic z zadna inną kapelą!!! Są wielcy mam nadzieje ze cały longplay bedzie udany
  
Re: Troszkę o Vertigo!!!
PostWysłano: Sobota, 25 Września 2004, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




No to po premierze Vertigo... biggrin.gif Opadły nieco emocje i można się wypowiedzieć na temat utworu na spokojnie i w miarę obiektywnie wink.gif . Moje zdanie jest takie : utwór jest naprawdę niezły. Szczerze powiedziawszy bylam lekko zaniepokojona formą zespołu po utworze Electrical strom, który mnie osobiście nie przypadł do gustu. A tu, byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona Vertigo. Wiadomo, że do czasów pięknych ZooTv czy Joshuy w zyciu nie wrócą, zatem nie ma co nam narzekać. biggrin.gif
  
Troszkę o Vertigo!!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010