Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika -> Piszczaca płyta!!! co robic???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Piszczaca płyta!!! co robic???
PostWysłano: Piątek, 24 Września 2004, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
remuch
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1692
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Miałem mały wypadek-wpadł mi spiczacz biurowy do kompa i zrobił małe zwarcie! Od tej pory płyta wydaje piski gdy tylko procesor coś robi
Płyta MSI K7 Pro - obok procka sa takie czarne płytki (to sz chyba regulatury napięcia) tam własnie spinacz narobił bałaganu, obok tego jest cewka indukcyjna - to wszystko sie bardzo mocno grzeje, bez chłodzenia tych elementów komp wyłacza sie po 15 minutach pracy. można coś z tym zrobić????

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie pomysłu i rady.
Z góry dziekuje.
  
Re: Piszczaca płyta!!! co robic???
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*KROKO*
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2389
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Podobno płyty od Gigabyte piszczą (dokładnie rzecz biorąc - to ceweczki). Ja mam i narazie nie zaobserwowałem czegoś takiego.
W tym przypadku - no można zobaczyć, ale raczej wątpliwe, że ktoś się podejmie naprawy (ciekawe ilu warstw jest na Twojej płycie).
Bez lepszego sprzętu - to już zupełnie odpada (czyt. lutownica zwykła)
:)
Do serwisu, gwarancja - jeśli masz i modlić się oraz udawać, że nie wie się dlaczego takie cyrki. ;)
  
Piszczaca płyta!!! co robic???
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010