Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Września 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ygbd
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1662
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie odnośnie danych osobowych. Ustawa z tego co pamiętam mówi, że za usługi płatne, usługodawca NIE MOŻE ŻĄDAĆ od nas zgody na udostępnianie lub przetwarzanie danych osobowych. Czy ktoś próbował się zarejestrować na Allegro, bez wyrażenia zgody, bo jak ja to robiłem to niestety automat kazał mi się zgodzić. Rozumiem to jeżeli chciałby tylko kupować (w końcu nie muszę podawać prawdziwych danych, ważne jest zebym wpłacił pieniądze i napisał adres gdzie towar ma być dostarczony). Ale przy pełnej aktywacji, po pierwszej sprzedaży, usługa przestaje być BEZPŁATNA, nawet możemy nie sprzedać przedmiotu, a już płacimy za miniaturkę, wyróżnienie jeśli taką opcję wybierzemy. Czy ktoś dostał list, mail w którym trzeba powtórnie się zgodzić na przetwarzanie danych (oczywiście już dobrowolne), czy może też Allegro domyślnie przesuwa użytkowników z pełną aktywacją do bazy danych która nie jest przetwarzana.
Z tego co zauważyłem są tu osoby, które mają dużo pojęcia o prawie, więc może ktoś będzie wiedział jak to jest, bo nigdzie jak na razie nie znalazłem pomocy.
  
naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010