Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Siec na 98SE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Siec na 98SE
PostWysłano: Czwartek, 30 Września 2004, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemos
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1733
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witam ma problem. Wyglada to nastepujaco mam neta z sieci osiedlowej Lan. IP,DNS itd.przydziela serwer DHCP. No i moje pytanie jest nastepujace jak udostepnic neta na drugiego kompa tez z win 98SE.Dodam ze jestesmy juz polaczeni kabelkiem krosowanym i siec normalnie miedzy nami dziala. Bardzo prosze pomozcie!!!!!!!!!!
  
Re: <Lemos> Siec na 98SE
PostWysłano: Czwartek, 30 Września 2004, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




poczytaj forum
było, bylo i jeszcze wiele razy bylo....
eusa_wall.gif
  
Re: Siec na 98SE
PostWysłano: Niedziela, 03 Października 2004, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemos
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1733
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Niby bylo ale probowalem juz roznych sposobow a jednak cos nie gra www na drugim kompie nie dzialaja. Moze ktos wie jaka jest tego przyczyna ????????????
  
Re: <Lemos> Siec na 98SE
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Października 2004, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




a pingi poza sieć wychodzą??
  
Re: Siec na 98SE
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Października 2004, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemos
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1733
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




"Bzdury" sprawa wyglada, tak pingi na swiat wychodza. Na kompie z netem zinstalowalem winroutera i go skonfigorowalem odpowiednio do ustawionych ip. Kiedys ladnie mi wszystko dzialalo ale zmienilem uslugodawce internetowego teraz mam ip i dns przydzielany z serwera DHCP, a wtedy mialem na stale wszsystko przydzielone. Jak odpalam strone na drugim kompie to wyskakuje mi adres ip wybranej strony ale nic sie nie dzieje a po chwili wyskakuje ze nie mozna wyswietlic strony. Z gory dzieki.
  
Re: Siec na 98SE
PostWysłano: Środa, 06 Października 2004, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemos
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1733
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Juz wiem o co chodzi moj admin ustawił flage TTL =1 dla pakietow odsylanych. Czy ktos wie jak to mozna obejsc i czy wogole sie da cos zrobic?????????????/ Plis pomozcie
  
Siec na 98SE
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010