Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> idolejros dla fanklubolejros ;) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Piątek, 01 Października 2004, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]





http://babaluba.fm.interia.pl/viribusunitis.JPG

Dla Organizacji "Viribus Unitis"
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]





http://czarna_mamba002.w.interia.pl/01autograf.jpg
  
Re: <Agnieszka> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Jak milutko biggrin.gif. Pierwszy moj usmiech obecnego dnia wink.gif
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




A mi nie działają zdjecia z setwera na interi.pl sad.gif
Ale to akurat widzialam w orginale wczoraj. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Brakuje do kompletu dedykacji dla VU od naszych dwoch Skarbow- Franza i Pudelka sad.gif
Chcialabym tez dostac je od Nich osobiscie, ale moze sami nam je tutaj wmontuja, bo najblizsza okazja na spotkanie dopiero za miesiac cool.gif
  
Re: <Agnieszka> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




nigdy niewiadomo 3y za miesionc cool.gif
  
Re: <Agnieszka> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bebee
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1859
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




Należy dodać, iż Maciuś zarzekał się, że on tego fan klubu nie zakładał...
No cóż, tym razem ktoś zrobił to za niego. biggrin.gif
  
Re: <bebee> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




mialem cos napisac ale dam sobie spokuj
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




bebee : 01 Listopada 2004 :
Należy dodać, iż Maciuś zarzekał się, że on tego fan klubu nie zakładał...
No cóż, tym razem ktoś zrobił to za niego. biggrin.gif

Hm, może nie należy tego tematu rozstrząsać, ale skoro został już wywołany...
Na miejscu przedmówcy /-czyni?/ bym takiego biggrin.gif znaczka nie wkładała...., ponieważ ton w jakim Pan M. zareagował na wspomnienie o FC specjalnie milutki nie był. Według mnie przynajmniej. Dość olewczy raczej. confused.gif
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Malena : 01 Listopada 2004 :
[..]


Hm, może nie należy tego tematu rozstrząsać, ale skoro został już wywołany...

No i trzeba sie bylo tego trzymac!
  
Re: <Agnieszka> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Miesiąc temu w naszej sprzeczce pisałaś, że niepisanie o różnych sprawach, w których ma się coś do powiedzenia, to tchórzostwo.

Więc czemu teraz pouczasz Ankę w ten sposób? crazy.gif confused.gif

Ja tam na przykład nie wiem o co chodzi z tym sobotnim koncertem, bo mnie tam nie było.
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Chyba dla kogoś, kto zawsze chodził pod prąd posiadanie fanklubu nie jest rodzajem nobilitacji. Zresztą samo zachowanie jego członków do poważnego traktowania nie zachęca (czyt. pannica z lizakiem;o) - że o inszych ekscesach nie wspomnę). Nie wiem czy ta nasza "działalność" ma jakoweś znaczenie poza dobrą zabawą, tak więc nie ma co dorabiać ideologii, a zbranie autografów to już chyba dla organizacji rzecz wielce marginalna, że nie powiem zbyteczna.
P.S. A dlaczego Szefowa nie umieściła całego zdjecia w emblemacie;o)?
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 Wysłano: 01 Listopada 2004
Cytat:
Więc czemu teraz pouczasz Ankę w ten sposób? crazy.gif confused.gif

To nie bylo pouczenie confused.gif

monika Wysłano: 01 Listopada 2004
Cytat:
Chyba dla kogoś, kto zawsze chodził pod prąd posiadanie fanklubu nie jest rodzajem nobilitacji.

Wiem, ze kilka osob optowalo za tym zeby to byl FanKlub nie tylko Pudelsow, ale i HT i MM solo.
Ale czy to sie podoba czy nie, jest to FK Pudelsow. A Pudelsi to nie tylko MM, ale i FRANZ i PUDEL, Pewnie FK dla Nich to nie nobilitacja", ale chyba cieszy ich ta nasza Organizacja. Zreszta nie bede sie w niczyim imieniu teraz wypowiadac.

Cytat:
Nie wiem czy ta nasza "działalność" ma jakoweś znaczenie poza dobrą zabawą

Czesc osob na pewno traktuje to TYLKO jako dobra zabawe, a dla innych oprocz zabawy FK jest jeszcze czyms wiecej.

Cytat:
Zresztą samo zachowanie jego członków do poważnego traktowania nie zachęca (czyt. pannica z lizakiem;o) - że o inszych ekscesach nie wspomnę)

a tutaj to nie wiem za bardzo o co Ci chodzi...?
  
Re: <Agnieszka> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




fakt jest faktem ze fanklub jest pudelsowski i tyle w tym temacie, fakt ze MM niespecjalnie interesuje 3ym kolwiek zwionzanym z pudelsami jest powszechnie znany i niebudzi jakis specjalnych sensacji podobnie jak i niekryje sie z motywami dla kturych znami wystepuje .
temat trudny bo dotyka styku dzialalnosci malen3uka na rurznych frontach i pytanie byc moze sie rodzi 3y mieszanie wszystkiego na jednym forum mam na mysli dzialalnosc fanklubowom pudelsuw i wielostykowom platformom jakom jest forum defakto bardziej MM w calosci mogom powodowac irytacje u niekturych bardziej uwrazliwionych i byc moze pragnocych kontaktu z poezjom bardziej niz z wygupami na poziomie licealnym .
tak wiec pomyslmy, bo 3as najwyzszy nadchodzi zeby jak ta kamienica na motypytonie, zrywa kotwice i rusza przedsiebie .
pozdrawiam i prosze o przemyslenie sprawy bez dorabiania sobie jakiej kolwiek ideologi.
wasze oko na maroko
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




monika : 01 Listopada 2004 :

P.S. A dlaczego Szefowa nie umieściła całego zdjecia w emblemacie;o)?


Prosze bardzo
http://babalubaba.w.interia.pl/ja%20i%20mm%20kadr.jpg
  
Re: <Agnieszka> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




bravo ,bravisimo,)
haha eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka : 01 Listopada 2004, 19:51 :
[P.S. A dlaczego Szefowa nie umieściła całego zdjecia w emblemacie;o)?]
Prosze bardzo
http://babalubaba.w.interia.pl/ja%20i%20mm%20kadr.jpg


No niezle redface.gif, duzo ciekawsze niz to w avatarku tongue.gif
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bebee
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1859
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




Przepraszam za ten casus belli. Chodziło mi o coś zupełnie innego, ale nie będę się już tłumczyć.
Malena : Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 17:04 :
[..]


Hm, może nie należy tego tematu rozstrząsać, ale skoro został już wywołany...
Na miejscu przedmówcy /-czyni?/ bym takiego biggrin.gif znaczka nie wkładała...., ponieważ ton w jakim Pan M. zareagował na wspomnienie o FC specjalnie milutki nie był. Według mnie przynajmniej. Dość olewczy raczej. confused.gif
  
Re: <bebee> idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




i go home.
baj baj
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 08:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




No no,ładne zdjęcie nie ma co(samemu by się takie chciało) wink.gif
  
idolejros dla fanklubolejros ;)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010