Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Offffff topic. :) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Offffff topic. :)
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Urodził mi sie syn... KUBUŚ.... i jestem szczęśliwym tatusiem półtora letniej Julii i jedno dniowego Kubusia. :)
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




GRATULACJE! to juz wiem, dlaczego Ciebie nie bylo przez jakis czas na necie ;-))
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Offffff topic. :)
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




gratulacje mate eusa_clap.gif tak trzymac - niech nam zdrowo rosnie nowe pokolenie oc/wc biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 07:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif Gratuluję serdecznie. smile.gif
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Dzieki wszystkim. Mam nadziję, ze przejmie po mnie działkę ChW na forum... pewnie niebawem. :)
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 09:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe jak się czuje osobą (w tym przypadku tatuś) w trakcie narodzin dziecka. ALe to musi być super:) Moje gratulacje:) Pewnie jesteście dumni że tym razem jest synek. W sumie chłopiec i dziewczynka będą sobie pomagać:) Fajna sprawa
Z poszanowaniem Analyzer
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Mam nadziję, ze przejmie po mnie działkę ChW na forum... pewnie niebawem

myslisz, ze nim osiagnie pelnoletnosc, to forum i serwis beda jeszcze isteniec? ;)
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Gratulacje Mate eusa_clap.gif

EDDY :

myslisz, ze nim osiagnie pelnoletnosc, to forum i serwis beda jeszcze isteniec? ;)

myślisz, że jest sens wybiegać aż tak w przyszłość? Poza tym to za 18 lat nikt już wodą chłodzić nie będzie crazy.gif
  
Re: Offffff topic. :)
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




No to WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Teraz masz parke, idealnie.
Oby wyrosl na tak sprytnego "wodniaka" jak tato wink.gif
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Eddyyy ska u ciebie taka niewiara... jak my sie zestrazejemy to tacy jak moj mały Kubuś przejmie spóźciznę swoich przodków :) i dalej bedzie klepał o najnowszych.... no własnie moze ktoś załooży gdzieś posta o przyszłosci komputerów, chłodzenia itp..
  
PostWysłano: Sobota, 21 Czerwca 2003, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Cytat:

Mam nadziję, ze przejmie po mnie działkę ChW na forum... pewnie niebawem

myslisz, ze nim osiagnie pelnoletnosc, to forum i serwis beda jeszcze isteniec? ;)


Dopóki ja nie wzięłam się za podkręcanie i chłodzenie to wszystko jest możliwe;-)
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 03:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UbakommandoVonBigoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #168
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




REED, ten łysy koleś z tatuażem na plecach to Twoje zdjęcie zrobione od tyłu ?
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 09:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




gheee no nie ... nie zauważyłem WIELKIE FOPUA wink.gif z mojej strony ... GRATULACJE ... hmmm no Ja jeszcze chyba nie jestem na to gotowy shock.gif jeszcze nie mój czas ale miło słyszeć ze wśród Braci overclockerskiej rośnie nowe pokolenie, które mam nadzieje zastąpi nas niepokornych biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




UbakommandoVonBigoss :
REED, ten łysy koleś z tatuażem na plecach to Twoje zdjęcie zrobione od tyłu ?


Tak
  
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




reed :
UbakommandoVonBigoss :
REED, ten łysy koleś z tatuażem na plecach to Twoje zdjęcie zrobione od tyłu ?


Tak


nie uwiężę dopóki nie zobaczę doubt.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
reed :
UbakommandoVonBigoss :
REED, ten łysy koleś z tatuażem na plecach to Twoje zdjęcie zrobione od tyłu ?


Tak


nie uwiężę dopóki nie zobaczę doubt.gif


Zapraszam do Chorzowa, pokaze ci sie w toplessie lol.gif
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vovol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #113
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




reed :
UbakommandoVonBigoss :
REED, ten łysy koleś z tatuażem na plecach to Twoje zdjęcie zrobione od tyłu ?


Tak


No to ladny byk jestes shock.gif
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Masz fajnego synka! Ja też chce ! biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




reed :
e X t 7 3 :
reed :
UbakommandoVonBigoss :
REED, ten łysy koleś z tatuażem na plecach to Twoje zdjęcie zrobione od tyłu ?


Tak


nie uwiężę dopóki nie zobaczę doubt.gif


Zapraszam do Chorzowa, pokaze ci sie w toplessie lol.gif


Hehhe. Ale futro (tatuaż) na plecach to zajawkowe jest, ile kosztowało??? Myśle nad jednym tatuażem na ramieniu, pewnie walnę jakąś gwiazda z napisem U2 w środku albo Lala na baranie biggrin.gif
  
Offffff topic. :)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010