Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Mala Edukacion
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mala Edukacion
PostWysłano: Piątek, 08 Października 2004, 07:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Na nowe filmy Pedro Almodovara już od dłuższego czasu chodzę w ciemno i nie żałuję. Mistrz kina hiszpańskiego raz może wydawać się bardziej ,,komercyjny", innym razem bardziej ,,niezależny". Ale zawsze jest sobą. Zawsze zapewne nurtować go będą problemy mniejszości seksualnych, zawsze oburzać będzie zepsucie kleru. Nawiasem mówiąc, ponieważ niemal wszyscy występujący w filmie księża zdradzali skłonności pedofilskie, obraz bardzo zyskał na aktualności ;)
A podsumowując na poważnie - kawał dobrego kina.
  
Re: Mala Edukacion
PostWysłano: Piątek, 08 Października 2004, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Święte słowa, co prawda wszystkich filmów Almodovara nie widziałam, ale bardzo bym chciała. Jako przyszła pani reżyser(mam taką nadzieję) uważam Pedro Almodovara za mistrza w swej dziedzinie. W jego filmach jest coś takiego ulotnego, czego nie sposób wyłapać wzrokiem bądź innym czynnym zmysłem. Film "I twoją matkę też" jest naprawdę warty obejrzenia(wiem, bo sama widziałam chyba z tysiąc razy), naprawdę podziwiam tego człowieka, jest wirtuozem i chętnie pobiegnę na każdy jego film, naprawdę warto i wszystkim to polecam eusa_clap.gif .
  
Re: <Margot> Mala Edukacion
PostWysłano: Niedziela, 06 Lutego 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Tylko że filmu "I twoją matkę też" nie wyreżyserował Almodovar a Alfonso Cuaron.

A wracając do tematu. Ja też nie widzialam wszystkich filmow Almodovara, ale z tych ktore widzialam najbardziej podobal mi sie chyba "Wszystko o mojej matce" (moze wlasnie o ten Ci chodzilo?) - plakałam jak nigdy. A w "Złym wychowaniu" najbadziej podobał mi się chyba Bernal wink.gif

Pzdr :)
  
Re: Mala Edukacion
PostWysłano: Niedziela, 06 Lutego 2005, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




aps :
Tylko że filmu "I twoją matkę też" nie wyreżyserował Almodovar a Alfonso Cuaron.

A wracając do tematu. Ja też nie widzialam wszystkich filmow Almodovara, ale z tych ktore widzialam najbardziej podobal mi sie chyba "Wszystko o mojej matce" (moze wlasnie o ten Ci chodzilo?) - plakałam jak nigdy. A w "Złym wychowaniu" najbadziej podobał mi się chyba Bernal wink.gif

Pzdr :)

Ale gafa, proszę wszystkich o wybaczenie, jak widać nie jestem aż tak bardzo zagłębiona w kino hiszpańskie, strasznie mi głupio. I jakby to powiedział Mistrzu nasz "Mam niezłego syfona", jeszcze raz przepraszam redface.gif crazy.gif
  
Re: Mala Edukacion
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Nie masz za co przepraszac. Taka pomylka akurat czesto sie zdarza wink.gif

pozdrowienia smile.gif
  
Mala Edukacion
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010