Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Gdzie umieścić dodatkowe wiatraki??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Gdzie umieścić dodatkowe wiatraki??
PostWysłano: Niedziela, 17 Października 2004, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
D@mi@n
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1828
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich. Mam pytanko dotyczące rozlokowania wiatraków w obudowie. A mianowicie ile ich powinno być, dla uzyskania najlepszej wydajności i gdzie najlepiej je umieścic?Czy obudowa powinna być jakoś specjalnie dostosowana do tego typu modyfikacji? Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
  
Re: <D@mi@n> Gdzie umieścić dodatkowe wiatraki??
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Z przodu obudowy wsysający (o ile jest skąd zassać powietrze, bo niektóre obudowy są w tamtym miejscu szczelne... ). Drugi wyciągający powietrze na poziomie karty graficznej/chipsetu. Trzeci można dać z boku albo nad zasilaczem. Pewnie nie obejdzie się bez modyfikacji, bądź zmiany obudowy.
  
Gdzie umieścić dodatkowe wiatraki??
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010