Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!! Idź do strony 1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 04:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Panie i Panowie - lista obecności warszawskiego zlotu - proszę o wpisy zainteresowanych. JA BĘDĘ!!!!!!

Pozwolę sobie ZACYTOWAĆ:

"Zloty Fanów U2 - Warszawa, klub Hybrydy

Oglaszam alarm bombowy dla miasta Warszawy!!!

Po atomowym wybuchu bomby w Poznaniu, fala uderzeniowa dotrze do Warszawy, gdzie odbedzie sie impreza promujaca wydanie najnowszej plyty U2 'How to Dismantle an Atomic Bomb'.
Naszym schronem 21 listopada od godziny 18:30 stanie sie Klub Hybrydy (Warszawa, ul.Złota 7/9) www.hybrydy.com.pl

W programie:
-nagrania z najnowszej plyty
-projekcje koncertow
-konkursy z bombowymi nagrodami
-Mysterious Bellydancer
-U2 konfesjonal
-tance, hulanki, swawole...
...oraz wiele innych atrakcji...

Polecamy odziez ochronną! Dla nosicieli najciekawszych jutukoszulek wykonanych wg wlasnego pomyslu – nagrody!

Bilety w cenie 10 PLN (w przedsprzedaży) oraz 15 PLN (w dniu imprezy) do nabycia od 18 października w sklepach EMPiK w Warszawie i w Traffic Club (ul.Bracka 25). Mozliwa jest takze wczesniejsza rezerwacja biletow na stronie Klubu.

Saper myli sie tylko raz - nie pomylcie sie i przyjdzcie!

Pozdrawiamy i zapraszamy,
LadyAnn
Venda
Olive

więcej informacji już wkrótce."
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Chyba nie trzeba podawać imion i nazwisk wink.gif Nie mniej ja się wybieram, mam zamiar "zaliczyć" i Poznań i Warszawę, ciekawe, czy się uda biggrin.gif . Jedno pewne - jak się uda, chyba następny tydzień będę musiała chodzić na jakiś środkach pobudzających, typu nowa płytka U2 wink.gif wink.gif wink.gif . W każdym bądź razie szukam kogoś, kto się też wybiera ze stolicy do Poznania.
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Wasz dzielny wysłannik U2roopa sprawdził - jak na razie w EMPiKu biletów brak :/!!! Stan na dzień 18.10.04!!!!
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Na oficjalnej stronie klubu www.hybrydy.com.pl pojawiła się pełna informacja o Zlocie. Podobno można już kupić bilety, nie tylko w kasie klubu i nie tylko przez system rezerwacji...

Pewnie już Ci co mają wiedzieć, wiedzą - godzina rozpoczęcia imprezy to 20.00, wejście od 19.00.

A ja mam pomysł: proponuję wspólne zdjęcie wszystkich "Dżoszułatrowiczów" z Heh.pl, którym uda się dotrzeć na Zlot w Warszawie...
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jeżeli posiadacie aparaty cyfrowe to bardzo proszę o robienie zdjęc na zlocie i pożniejsze mi przesłanie ich smile.gif Oczywiscie je umieszcze na stronie :)
  
Re: <U2roopa> Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
OneLazyBastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2085
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Stan na 18.11.04, godzina 14:00 [GMT +01:00:00]- Miła Pani, pod schodami w Empiku w Galerii Centrum sprzedaje bilety po 10 zł, nie można płacić kartą ;). Po zapytaniu o ew. bankomat odpowiada - przy wejściu. Jednak jest to bankomat, który nie wyda mniej niż banknot 50złotowy, więc szykujcie gotówkę! Sam zakupiłem dwa- dla mnie i koleżanki.

21.11.04 będę tam na pewno. Mam nadzieję, że nie muszę mieć 18 lat aby wejść. W razie czego żywię nadzieję, że któryś z miłych fanów U2 zechce zostać moją mamą albo tatą lub innym "opiekunem" na te magicznych kilka godzin.
Pozdrawiam!

Fajnie by było, gdyby sprzedawano HTDAAB na imprezie, tak jak to będzie miało miejsce w Poznaniu.
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Ja chetnie porobie zdjecia - ale w jakiej chcesz rozdzielczosci? Obrobic je po zrobieniu i wyslac na maila? Mozesz dac znac na priv:)!
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 01:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




ja nie ide bo mi zginela naszywka.
ach to wcale nie jest zabawne...
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




[quote="OneLazyBastard : Listopada 18 2004"]

21.11.04 będę tam na pewno. Mam nadzieję, że nie muszę mieć 18 lat aby wejść. W razie czego żywię nadzieję, że któryś z miłych fanów U2 zechce zostać moją mamą albo tatą lub innym "opiekunem" na te magicznych kilka godzin.
quote]

Nie, nie musisz mieć 18 lat, żeby Cię wpuścili biggrin.gif
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




No dobra to robimy ostateczną listę obecności. Kto się pojawi z nas w wawie??
1. U2roopa,
2. ja ;)

Proszę o dalsze wpisywanie się na listę, będziemy wiedzieć z kim się mamy szukać.
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Hagnesta będzie oczywiście, o ile znajdzie swoją naszywkę:)!!!!

1. Hagnesta
2. Karolina
3. U2roopa

Proszę o dalsze wpisywanie się!!!!
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edge
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2082
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




też zamerzam przypuścić bombowy atan na Hybrydey/darek
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edge
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2082
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




hehe nawet jakby miałobyś nas tam czworo, bo tyle widze na liście zly.gif , gdzie sie podziali CI wszyscy zagorzali fani doubt.gif
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jeden fan czyli ja miał dzis w nocy najwyzsza gorączkę od kilku lat czyli 39 ' confused.gif
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




edge : Listopada 19 2004 :
hehe nawet jakby miałobyś nas tam czworo, bo tyle widze na liście zly.gif , gdzie sie podziali CI wszyscy zagorzali fani doubt.gif

To, że niektórzy nie mają możliwosci wyjazdu nie znaczy, że nie jestesmy fanami! confused.gif Jest to spowodowane przez siły wyższe [rodzice i inne takie] czy chorobę, czy że za daleko [zwłaszcza z pomorza do Wawy doubt.gif ] i tepe i tede....
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




dokładnie Grusia
Zreszta moze sie to wydawac trudne do pojęcia ale co zrobić jeżeli starzy odrazu powiedzą ze nie ma mowy o wyjezdzie. Miałem tak w marcu, chciałem jechac na Slane do Poznania, miałem kase na bilety i pociag a starzy oczywiscie nie pozwolili ... do dupy z takim postanowieniem. Zreszta ja juz nikomu nic nie obiecuje ze pojade na zlot bo chocbym stanął na głowie to i tak wiem że rodzice zawsze wymyślą coś głupiego, a to drechy, złodzieje, samemu do pociagu ? Fajnie..... sad.gif

W takiej sytuacji nie widze innego rozwiązania niz znaleść sponsora i zrobic samemu zlot
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No to zaczynamy poszukiwania! Nie ma co czekać, zdecydowanie za mało jest zlotów w naszych okolicach! Ktoś jeszcze w to wchodzi? smile.gif
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Grusia zrobim se zlot w Kwidzynie!!! crazy.gif kto bedzie chcial to przyjedzie!!! to by bylo dobre!!! biggrin.gif
a tak na serio to własnie powinno sie tak robic te zloty zeby fani z roznych stron polski mogli przyjezdzac, dla nas pomorzan powinny byc zloty najdalej w Gdańsku i w innych mistach (typu Malbork...miałabym blisko... wink.gif )
jasne...co by mi to dało jak zawsze najwazniejsze zdanie (tak lub nie) nalezy do rodziny!!!!!!!!!!!!!! zly.gif i choćbym nie wiem jak sie uparła to i tak z nimi nie wygram bo ich jest wiecej (rodzice i dwaj starsi bracia doubt.gif ), naskoczą tacy na mnie z tymi zakazami to az sie odechciewa wszystkiego... sad.gif
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ja mam pomysła! biggrin.gif Powinno się raz co jakieś dwa tygodnie robić zloty w kolejnych województwach. Wtedy wszyscy byliby zadowoleni, bo nie musieliby jeździć przez pół Polski...
  
Re: Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




Chociaż nikt mnie tu nie zna wink.gif i tak będę, bo w końcu nie można odpuścić sobie takiej imprezy!!!!

Wiadomość wysłana po 55 sekundach:

Chociaż nikt mnie tu nie zna - to i tak będę w Hybrydach wink.gif
  
Boombastic U2 Party - Warszawa 21.11.2004 - LISTA OBECNOŚCI!!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010