Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Problem z ie w windows 2000
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z ie w windows 2000
PostWysłano: Wtorek, 19 Października 2004, 01:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matys
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #606
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Witam,

moj problem jest dziwny, mianowicie kiedy jestem zalogowany jako
uzytkownik ze standartowymi uprawnieniami ie chodzi mi dziwnie, np strona wp nie wczytuje się do konca, w ogole wiekszosc tron wczytuje sie niekompletnie. Problem znika kiedy zaloguje sie na prawach administratora, wtedy wszystko chodzi bezproblemowo. Problem zaczal sie po tym jak zmienilem plyte glowna i musialem nainstalowac win 2000.
Przed nainstalowaniem strony wczytywaly sie poprawnie na wszystkich kontach. Czy ktos ma jakis pomysl w czym moze tkwic problem ?
  
Re: Problem z ie w windows 2000
PostWysłano: Sobota, 30 Października 2004, 08:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hackett
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1672
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Też tak miałem. Zainstalowałem SP1 i SP4. Po aktualizacji wszystko wróciło do normy. Spróbuj!
  
Re: <matys> Problem z ie w windows 2000
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 12:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




nainstalowywanie to baardzo połowiczne rozwiązanie, zwłaszcza po zmianie płyty głównej. SP4 może pomóc rzeczywiście (wkońcu zmienia znakomitą większość plików systemowych), jednak reinstalacja jest bardziej wskazana
  
Problem z ie w windows 2000
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010