Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> System długo się wyłącza
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
System długo się wyłącza
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tovik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1242
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Mam kompa nowego z płytką Epoksa 8Rda+ i jak wyłącZam system to się wyłącza ze 30 sekund czasem wogle sie nie restartuje:/ np jak korzystałem z neta. A jak bez korzystania to nawet się wyłacza w pare sekund nie wiem co jest grane zly.gif mam system 2000 pro z service pack 4.
  
Re: System długo się wyłącza
PostWysłano: Sobota, 06 Listopada 2004, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rdboy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1996
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




kliknij na pasek start tam znajduje się opcja URUCHOM I WPISZ W POLU MSCONFIG I KLIKNIJ ENTER GDY SIĘ ZAŁĄCZY PRZEJĆ DO ZAKŁADKI AUTOSTART I ODZNACZ WSZYSTKIE ZAZNACZENIA I POTWIERĆ OK I ZRESETUJ KOMPUTER I GOTOWE ODPISZ CZY WSZYSTKO OK MÓJ NUMER TO 692828734 CZEKAM RDBOY
  
Re: <rdboy> System długo się wyłącza
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




znakomita rada :)
no wrecz rozbrajająca to moze idzmy dalej
nie wlaczaj kompa nie trzeba bedzie go wylaczac .....
ehh

co ci da wyłączenie wszystkich usług ?
trzeba znalezc ta jedna ktora sie dlugo zamyka badz freezuje
a nie kilowac wszystko

ja bym zaczal od przegladu raportowania i dzienników
debugowania , zrzutow pamieci etc...

ostatnia uwaga
nie pisz duzymi literami pls
jest cos takiego jak netykieta
moze warto przeczytac / przypominiec sobie ?
  
Re: System długo się wyłącza
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Listopada 2004, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tovik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1242
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




hmmm ja już troche wiem o kompach..mam neta i antivira i firewala i ich nie wyłączam z usług i pare innych ważnych programów...a tak się zdarza że jak z neta nie korzystam to w pare sekund sie wyłącza..nie wiem o co chodzi
  
Re: System długo się wyłącza
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




A może byś nie wyłączał go wogóle. Masz połączenie z netem, zainstaluj Shareaza i ściągaj filmy.
  
Re: <grzegomonia> System długo się wyłącza
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Chciałem zauważyć, że nie popiera się tutaj piractwa, a co za tym idzie takich rad, jak Twoja. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to proszę, nie pisz.

Co do tematu, to często się zdarza, że różne połączenia są zawieszone i system czeka na ich zakończenie. Zainstaluj np Essential NetTools i sprawdź, jakie to połączenia.
  
System długo się wyłącza
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010