Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> BARDZO SZCZYTNY CEL ZAJMUJĄCY KILKA SEKUND DZIENNIE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
BARDZO SZCZYTNY CEL ZAJMUJĄCY KILKA SEKUND DZIENNIE
PostWysłano: Wtorek, 24 Czerwca 2003, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Pisze do Was przyjaciele gdyż mozemy razem sie przyczynic do tego aby ktoś, jakieś biedniejsze dziecko mogło od nas dostać obiadek. No tak pewnie sie zastanawaicie o co mi chodzi???? , Juz na samym początku chcialem powiedzieć że Was to nic nie bedzie kosztowało. Proszę Was jedynie abyście raz dziennie wchodząć na poniższy link www.pajacyk.pl nacisneli guziczek umieszczony w brzuszku tego pajacyka. Jedno klikniecie to darowizna równa 5gr, oczywisie Wy nic nie płacicie. Jedyne co musicie zrobić to nacisnać ten guziczek. Jeden obiadek kosztuje srednio 2,4 zl. Wystarczy ze 48 osob nacisnie guziczek i juz bedzie jeden obiadek. Dlatego też WZYWAM WAS rodacy Zaarowno Tych co sa połaczeni z siecia WMC NET jak i pozostałych. Zrobmy coś dobrego, Jeśli chociaż raz zaznaliście głodu to wiecie co przezywaja dzieci ktore wstaja głodne codziennie:(. Mam nadzieje że w jakiś sposob poruszylem Wasze serca i pomożecie.. Z Gory dziekuje, pozdrawiam.

Postarajmy sie wnieść usmiech i radość sytości dzieciom ktore są smutne tylko z tego powodu że nie są najedzone:((((((


AHA CO WAŻNE ZAJMIE WAM TO TYLKO KILKA SEKUND, A TE KILKA SEKUN MOZE SIE SIE STAĆ KILKUGODZINNYM ODUCZUCIEM SYTOŚCI..........

Ok to juz kończe bo sie rozpisalem:)
  
PostWysłano: Wtorek, 24 Czerwca 2003, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




klik
  
PostWysłano: Wtorek, 24 Czerwca 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Analyzer :
klik


klik.klik...empty cookies. klik!
  
PostWysłano: Wtorek, 24 Czerwca 2003, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no inicjatywa społeczna godna poparcia ... jako "nie pierwszej młodości" człowiek wiem co to zarówno głód jak i sytość przeradzającą się w obfitość, wiec jeżeli jestem to wstanie robić chętnie pomagam cool.gif

a jak już wspominam swój wiek wink.gif to mogę młodszym doradzić ... dobry uczynek zawsze do Ciebie wróci ... podobnie jak zło które czynisz ... może nie od razu ale widziałem wiele przykładów które mnie w tym utwierdzają smile.gif

Pozdrawiam !
  
PostWysłano: Wtorek, 24 Czerwca 2003, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ja mam pajacyka ustawionego jako stronę startową od kiedy pamiętam. I w pracy i w domu. Więc klikam podwójnie :-)))
  
PostWysłano: Wtorek, 24 Czerwca 2003, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




ja klikam od ponad roku :) jednakże nie wszyscy ktorzy moga to robia ( niestety)
  
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2003, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




klik
  
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2003, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




klik :D
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 05:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




klik
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 08:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ma być raz dziennie, jest raz dziennie wink.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Czerwca 2003, 03:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




klik i dobranoc:D
  
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Czerwca 2003, 08:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




trini :
Ja mam pajacyka ustawionego jako stronę startową od kiedy pamiętam. I w pracy i w domu. Więc klikam podwójnie :-)))


jakies dwa lata temu ustawiłem w całej firmie
to jakies 20 kompów i działa
pozdrawiam
  
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Czerwca 2003, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




mein congratulation das ist wunderbar idea :) bardzo dobry pomysl:)
  
BARDZO SZCZYTNY CEL ZAJMUJĄCY KILKA SEKUND DZIENNIE
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010