Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> ASUS A7V8X - jak oceniacie ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ASUS A7V8X - jak oceniacie ?
PostWysłano: Wtorek, 24 Czerwca 2003, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Nosze sie z zakupem płyty ASUS A7V8X !
Aktualnie mam ECS k7s5a :( A 1,47 @ 1,61 MHz 512 ram'u i sprzet chodzi mi jak 486 :(

Czy po zakupie ASUS A7V8X bede czuł różnice ?

pozdrawiam
pogusek
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Ktos sie orientuje czym sie roznia plyty asusa a7v8x i a7v8x-x??

Porownywalem ich opisy na stronie asusa i jedynie co zauwazylem to inne radiatory na chipsecie, mozliwe ze jeszcze jest cos wiecej ale sie troche spieszylem wiec nie jestem pewien, jak ktos sie orientuje to bede wdzieczny za pomoc.

A co do Twojego pytania pogusek: asus robi dobre plyty takze mysle ze bedziesz zadowolony. A moze poprostu trzeba dobrze skonfigurowac Twojego kompa? Chociaz niektore ecs'y maja to do siebie ze nie da sie ich dobrze poustawiac crazy.gif

Pozdrowienia
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




a w jaki sposob go kreciles pogusek?
ja mam ta sama plyte i wiem, ze jest to trudne dosc i bez wiekszych zmian mozna tylko zmieniac magistrale chyba. ale po jej zmianie rozne komponenty systemu moga zdaje sie roznie reagowac, co z kolei moze prowadzic nawet do spowolnienia pracy ... ale w dziedzinie oc guru nie jestem sad.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Lemar :


A co do Twojego pytania pogusek: asus robi dobre plyty takze mysle ze bedziesz zadowolony. A moze poprostu trzeba dobrze skonfigurowac Twojego kompa? Chociaz niektore ecs'y maja to do siebie ze nie da sie ich dobrze poustawiac crazy.gif

Pozdrowienia


witam Lemar - powedz mi co to zanczy skonfigurwac bo zawsze waira mowi moze masz cos zle skonfigurowane itp. jak to sie robi , co kryje sie pod pojeciem konfigurowac ? zainstalowac stery od SIS'a czy co ?
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz smile.gif tongue.gif
  
ASUS A7V8X - jak oceniacie ?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010