Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> franz pyta-londek Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kundels!> franz pyta-londek
PostWysłano: Czwartek, 28 Października 2004, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Rozbijmy swoje swinki-skarbonki i jedzmy...! wink.gif


Świnkę mogę rozbić, ale nawet na opłaty lotniskowe nie wystarczy. biggrin.gif

FDH a może dałoby się coś zrobić żeby TVP transmitowała ten koncert. Byłoby świetnie.
  
Re: <szami> franz pyta-londek
PostWysłano: Czwartek, 28 Października 2004, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




szami byles w londynie 3y gdziekolwiek w rzyciu indziej poza wycie3kom z mamom w osrodku wypo3ynkowym w warnie ? oco ci hodzi bo niekumam mam kaza i prawie wszystko mnie wkrwia a ty tu jeszcze przesterowujesz 3asoprzeszczen .plis
hyba ze twoje wspomnienia fakty3nie majom zwionzek z gasarbajterkom i poloniom wylon3nie .ale to byla by smutna wersja wydarzen
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Czwartek, 28 Października 2004, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Kundels! : Czwartek, 28 Października 2004, 00:11 :
...A co Ty widzisz zlego w Londynie czy gdziekolwiek za granica?! Ja jestem jak najbardziej zaaa! Pokazac calemu swiatu naszych best Pudli! Niech wiedza co za ''zloto'' tutaj mamy! wink.gif A co...?!?!
...Tylko zeby za bardzo im sie nie spodobalo i zagrali jeszcze pare koncertow na ojcowiznie. cool.gif


No właśnie!Londyn jest piękny,nasze "złote"chłopaki też "piękne są",
i ich muzyka jest piękna.Więc jak to wszystko zbierzemy do kupy,to
możemy "odlecieć"z wrażenia na takim koncercie!
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 10:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szami
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1817
Posty: 89


[ Osobista Galeria ]




Bylem w Londynie, i jakos to miasot mnie nie uzeklo,ale jezeli chcesz widzies magdonalda i budke telefoniczna co krok to lepiej trafic nie mozna:) Wieden jest juz o niebo lepszy nie mowiac o Krakowie,ale chyba nie chcemy sie klucic i dołkow sobie nawzajem kopac...:)


Pozdrawiam

Wiadomość wysłana po 54 sekundach:

Złoci chlopcy?????;p lul
  
Re: <szami> franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




w takiej sytuacji proponuje zamknonc wontek i odwolac koncer w londynie .
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1839
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Też byłam w Londynie i uważam, że to miejce ma w sobie coś, co nie pozwala o sobie tak łatwo zapomnieć. Na koncert, niestety, nie uda mi się w żaden sposób pojechać-bardzo żałuję, bo myślę, że taka wyprawa, specjalnie na/dla Pudelsów, byłaby szczególnie niezapomniana.
a jak ktoś nie może dojrzeć uroków tego miasta- to może tylko żałować, bo fajnie jest mieć dobre wspomnienia z podróży...
smile.gif
pozdrawiam również wink.gif
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szami
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1817
Posty: 89


[ Osobista Galeria ]




zatem pogodzic sie nadszedl najwyzszy czas



Pozdrawiam
  
Re: <szami> franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




topur pod ziemie,)
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1839
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




to ja biegnę po łopatkę, coby topór zakopać i pozdrawiam raz jeszcze wink.gif biggrin.gif
  
Re: <fdh> franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Jak zmienicie zdanie kochane misie,to odezwijcie się.

Buźka!
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Piątek, 29 Października 2004, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szami
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1817
Posty: 89


[ Osobista Galeria ]




toporek zakopany,pieńka tez nie ma juz
hops hops


Pozdrawiam
  
Re: <szami> franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bebee
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1859
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




A gdzie konkretnie w tym ogromnym mieście?
  
Re: <bebee> franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




wezwijmy 069 do spowiedzi.
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




fdh : 31 Października 2004, 14:59 :
wezwijmy 069 do spowiedzi.
niech sie wyspowiada, a bedzie mu wszystko wybaczone tongue.gif
  
Re: <fdh> franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marcelq
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1104
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




koncert planowany jest w The Marquee Club http://www.themarqueeclub.co.uk
do momentu kiedy nie dostane podpisanej umowy nie moge potwierdzic na 100 % ale ustne potwierdzenie juz dostalem. se ya in London
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szami
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1817
Posty: 89


[ Osobista Galeria ]




Ja przylece rakieta kosmiczna zabrac kogos ze soba ??

Pozdrawiam czule
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




szami : 31 Października 2004 :
Ja przylece rakieta kosmiczna zabrac kogos ze soba ??


Wole latajacy talerz i ufoludka wink.gif
Tylko, ze wtedy moge nic nie pamietac z koncertu cool.gif
  
Re: franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ptaku
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1868
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Fdh nie wal ściem ,nawijaj szczegóły,samolot jest tani ,można polatać, w końcu POLACY my jesteśmy w niebowzięci .
Podaj konlkretny termin i może paru biedaków z OJCZYSTEGO KRAJU wkręcicie za złotówki, a na miejscu tysiące chętnych się znajdzie.
To nie jest fiku miku tylko poważny problem na Londek to trzeba już coś myśleć+.
Poważnie!!!!! chcemy zarezerwować bilety i musimy wiedzieć czy konecert się odbędzie, gdzie i o ktorej? :)
  
Re: <ptaku> franz pyta-londek
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




dobra podnosze renkawice ,gnebilem dzisiaj agenta ale wierze ze sa swieta jeszcze do wtorku i bryndza ,dobra po3ekajmy do srody .
  
Re: <fdh> franz pyta-londek
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 01:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bebee
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1859
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




uuuuuuuuuu, to może być ekskluzywnie... Macie już tuxedo?
  
franz pyta-londek
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010