Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Help - problem z drukarką
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Help - problem z drukarką
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anya_g
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #136
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Próbowałam napisac na d.pl, ale oczywisćie coś się zwiesiło a problem jest pilny.

Otoz drukowalam sobie wlasnie email i bylam w polowie kartki, gdy drukarka nagle zaczela wciagac caly popier z podajnika (jakies 17 kartek). Wciagnela do polowy i sie zawiesila. Probwalam wylaczac i nic. Czy ktos potraif mi pomoc? Acha, model drukarki do DescJet 930 C. Z gory dziekuje.
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Musisz ten papier jej "wydrzeć" wyłącz i to zrób a potem znowu włącz zresetuje się i powinno być oki

Pozdrawiam !
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anya_g
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #136
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Zrobiłam tak i zadziałało. Dzieki! smile.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no problem biggrin.gif zawsze do usług ...szczególnie jak Kobieta prosi cool.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 29 Czerwca 2003, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




to sie zdarza w atramentowych drukarkach... jak dlugo ja masz? z czasem wszystko zaczyna sie rozlazic, bo rolki sa plastykowe. staraj sie nie wkladac zbyt grubego papieru/kartonu i bedziesz musiala sie upewnic za kazdym razem, ze papier jest podawany rowno (czasem idzie po skosie - jesli starsza drukarka). co jakis czas wyjmij porcje papieru, ktory jest w drukarce i wyrownaj krawedzie wzgledem siebie. staraj sie tez, aby nie przechowywac papieru w drukarce niepotrzebnie - szczegolnie w modelach, gdzie papier podawany jest pionowo, bo po paru dniach sie wygnie i rozjedzie. wtedy wlasnie rolki moga schwycic pare kartek. jesli tak sie stanie pare razy, to znowu szczelina miedzy rolkami podajacymi a papierem sie powieksza itd.... wink.gif
jesli nie jestes pewna, ze papier podawany jest prosto, to zanim wydrukujesz wcisnij przycisk przesuwajacy papier, ktory powinien byc gdzies na drukarce obok wylacznika.
  
Help - problem z drukarką
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010