Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> alcatel speedtouch usb
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
alcatel speedtouch usb
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




wlasnie, nie wiem, czy ktos z was uzywa takiego modemu do polaczen adsl, ale jest pewien problem...

instalujac mandrake'a 9.1 zauwazylem, ze modem zostal wykryty, ale pojawil sie komunikat, ze potrzebny jest do jego funkcjonowania microcode mgmt.o... nalezy go skopiowac po instalacji do /usr/share/speedtouch

dramatem jest, ze tego pliku nie ma na stronie alcatela lub speedtouchdsl.com eusa_wall.gif

przelecialem inne fora angielskie i znalazlem ten mikrokod na stronie jakiegos dobrego czlowieka. jest tam wszystko, co potrzebne do dzialania modemu
http://download.ethomson.com/download/speedmgmt.tar.gz

na stronie alcatela jest tylko upgrade! confused.gif

p.s. teraz kombinuje jak to przekopiowac, bo nie mam uprawnien[smiech] (syndrom trinitiego)
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




zaraz sprawdze czy dziala. udalo mi sie przekopiowac w terminalu (pierwszy sukces idioty! cool.gif - poradzilem sobie z komendami w konsoli)...
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




dziala! jestem poczatkujacym surfujacym linuksowcem! dzieki wam panowie i panie, bo sledzenie waszych postow tu i owdzie mnie do tego zainspirowalo.
ide teraz po updaty i moze jakas recepte na uruchomienie paru peryferiow.
[wdziecznosc]
  
alcatel speedtouch usb
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010