Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> gadka szmatka Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <ignac> Regulamin Fan Klubu VU- rozmowy
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 01:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




aha. ja "jasnej" nie posiadam, więc nie skumałam, kto i czemu POLECIAU redface.gif wink.gif
  
Re: <irma_tine_var> Regulamin Fan Klubu VU- rozmowy
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 02:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Znajdź 10 szczegółów różniących te obrazki: wink.gif



  
Re: <ignac> Regulamin Fan Klubu VU- rozmowy
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 02:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




lol.gif ....ja nie widze!
  
Re: <Kundels!> Regulamin Fan Klubu VU- rozmowy
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




no kundels zawiodles mnie,(
irma niema jasnej ,hmm ,brak mi sluff .(
ignac cool.gif
  
Re: gadka szmatka
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że w tym wątku jako członkini Fan Klubu VU mogę się wypowiedzieć w temacie w którym się chcę wypowiedzieć, a mianowicie że:"czuję się zażenowana i ogłupiała" (aż muszę zacytować słynne skądinąd słowa) tym że tematy z forum ogólnego(?) zostały w pewnym momencie przeniesione i nikt jakoś nie pomyślał o robaczkach takich jak ja i nie ogłosił tego nigdzie. Tu są tematy bliskie memu sercu wink.gif ale jestem daleko w tyle bo mam okrutnie mało czasu na śledzenie.
Niemniej jednak (zaraz po tym jak posprzątam, pomyję, ugotuję, wypiorę ect.ect.) postaram się nadrobić zaległości.
Przy okazji dziękuję tym forumowiczom, którzy mnie oświecają i odpowiadaja na jakieś moję głupie pytania.
  
gadka szmatka
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010