Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Uczucia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Uczucia
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
psotka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1707
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Przyjań +uczucia czym to moze sie skonczyc wielka miłość ktora jest bez zajemnoci czy tez nie confused.gif
  
Re: Uczuia
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Prawdziwa,głęboka przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną może z czasem przerodzić się w wielką miłość jak i także niemałe pożądanie wink.gif .Wiem co mówię,gdyż wiele moich koleżanek na własnej skórze doświadczyło tego uczucia. Ja do pewnego czasu w to nie wierzyłam,ale od niedawna sama to wiem na własnej skórze....Więc cuda się zdarzają:) cool.gif
  
Re: Uczucia
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
psotka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1707
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Tylko ze on teraz chce zapomniec o tych uczuiach domnie,ale był taki czas ze ja mu pierwsza powiedziła otym i powiedział ze wyznaie mu miłość. confused.gif
  
Re: <psotka> Uczucia
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Dziecino, spróbuj jeszcze raz, tym razem po polsku wink.gif
  
Re: <psotka> Uczucia
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Listopada 2004, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




mam propzycję: spróbuj napisać to nieco bardziej zrozumiale,a wtedy postaram się pomóc Ci jak tylko potrafię. Tylko proszę jak Wujek Zed: po polsku!


pozdrawiam cieplutko! biggrin.gif [/quote]
  
Re: Uczucia
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Please in polish dear! cool.gif
  
Re: <Margot> Uczucia
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, nie znęcajcie się już tak wszyscy naraz! biggrin.gif
  
Re: Uczucia
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Dobrze, dobrze już jesteśmy grzeczni! cool.gif
  
Re: <Margot> Uczucia
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Mów za siebie biggrin.gif wink.gif
  
Re: Uczucia
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed : 17 Listopada 2004 :
Mów za siebie biggrin.gif wink.gif

Dobrze Wujku będę mówiła za siebie:) cool.gif
  
Re: Uczucia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 01:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
elanor..*
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2165
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




jebut doubt.gif smile.gif jezeli chcesz porady to napisz dokladniej ocb bo coz mozna powiedziec gdzie wie sie tylko tyle co napisalas eusa_eh.gif

peace cool.gif
  
Re: Uczucia
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Grudnia 2004, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




Chyba wystraszyliście dziewczynę wink.gif
  
Uczucia
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010