Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Gadżety z U2 Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Gadżety z U2
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Basic
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1988
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Przejrzałam całe forum i nigdzie się nie dowiedziałam gdzie można dostać wszelkie różności związane z chłopakami. W necie jest bardzo mało rzeczy typu plakaty, kubki, koszulki. Może ktoś wie gdzie to kupić? A szczególnie to jestem ciekawa czy można gdzieś dostać kalendarz z U2 na nadchodzący rok.
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2004, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




no ja tez szkam takiej stony sad.gif
przydalaby sie bo jeszcze nie mam kredek do piornika z admem claytonem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2004, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




hehe :] a ja poszukuję jakiejś ładnej koszulki... chciałabym taką zwykła, dopasowaną z małym napisem BELIEVE
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2004, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




na koszulkach grupy u2@pl było believe na stronie pleców smile.gif
Moze na wiosne lub lato bedzie kolejna edycja koszulkowa, narazie koszulki mozna amówic na stronie Larrego (u2.to.pl)
  
Re: <Krzysiek> Gadżety z U2
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2004, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




noooo to czekam z niecierpliwością :] dzięki za stronkę
  
Re: <Rose> Gadżety z U2
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 01:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




na www.u2.to.plsą koszulki podkładki pod myszkę.

koszulki i ine są tuhttp://www.rockmetalshop.pl
w ogóle wpiszcie w
www.google.plkoszulki czy inaczej i sie znajdzie.
wiecej nie podaje nie bądzcie sierotki.
  
Re: <u2toofan> Gadżety z U2
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 02:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




polecam jeszcze koszulki z www.kropa.pl
mam taka U2 "war"
i jest extra jakości!!!!!!!
juz tyle razy prałem i super wyglada,
mam ja na sobie nawet jak to piszę.
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




mozna tez sciagnac jakies zdjecia z sieci, obrazki, loga zwiazane z U2 i dac do jakiegos punktu poligraficznego do nadrukowania. Wychodza calkiem dobrej jakosci. Mozna im powierzyc cos z wlasnej garderoby jesli komus nie podobaja sie materialy dostepne u nich. Zycze ciekawych pomyslow:-)
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




a jaaaaa chciałabym mieć w pokoju... Bono z tektury naturalnej wielkości. Codziennie rano mówiłabym mu dzień dobry i całowała w policzek. A jak wracałabym do domu to pytałabym Go jak minął dzień i takie tam... faaajnie by było... eeeeeh
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




wszytko jest do zrobienia Rose;-) potrzebny jest tylko profesjonalista i ogrom twojej milosci do pana B :-)
  
Re: <Hagnesta> Gadżety z U2
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




noooooooo Rose extra pomysl ja bym hcial miec Bono z tektury , naturlnej XXl oczywiscie, i z czasow nowej plyty w tym kpiarskim extra kapeluszu smile.gif
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




ja sie pisze na Larrego z plakatu- tego z naga klata;-)
  
Re: <Hagnesta> Gadżety z U2
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




he he he
larry piekniutki jest lol.gif
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




mnie interesowałaby tekturowa kopia Bono z czasów Achtung albo ATYCLB, bo ten kapelusz... gdyby nie okularki i reszta to... wyglądałby jak farmer :/
a co do wykonania... jest tu jakiś fachowiec???? fotograf-grafik-plastyk... nie wiem kto jeszcze.... meloman hehe:] ja nie żatruję. Kiedyś w supermarketach stały takie Beckhamy z pepsi... to Bono też by mógł. Tylko oczywiście nie w sklepie :D (a w moim pokoju)
  
Re: <Rose> Gadżety z U2
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




fajny by był taki BONIUŚ wink.gif Pati
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Pati, wybierz sobie jakies ładne zdjecie Bono, zgraj na dyskietke lub płyte (musi byc w super rozdzielczosci) i idz do fotografa i wywołaj na papier, za 8 zł masz zdjecie super fakosci, lepsze niz plakat o wymiarach 50 x 30 lub podobnych smile.gif
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




hmmm to też jest dobry pomysł... ale ja chcę taką stojącą postać... no myślę że to niewykonalne ale zawsze można pomarzyć :] jeżeli nie o prawdziwym Bono, to przynajmniej o tekturowym :]
  
Re: <Rose> Gadżety z U2
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




super pomysl Krzysiek , chyba tak zrobię.
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




eee tam tekturowy, ja ciagle mysle o woskowej figurze Bono...takiej jak te znane figury madamme Taussoud (czy jak to sie pisze....) to by bylo coś, Boniuś jak żywy, idealny...tam na tej wystawie w Londynie na bank go mają to sobie pojade i zabiore Bono do siebie, postawie w pokoju i bedzie bosko!!! biggrin.gif
  
Re: Gadżety z U2
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




ale uwaga- andrzejki sie zblizaja, jeszcze go sobie ktos wypozyczy i przetopi na wrozbe;-) lepszy bedzie pluszowy- do przytulania!!!
  
Gadżety z U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 36  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010