Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich!

W ostatnim czasie trochę zaniedbałem swoją działalność na forum. Ale powiem szczerze, że odechciało mi się czegokolwiek po przedwczesnym wybuchu bomby w sieci. Znowu przekonałem się jak cyniczny, obłudny i dwulicowy jest otaczający mnie świat. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Fani U2 zawsze słynęli z miłości i oddania do swoich pupili. Tymczasem po raz kolejny zadali zespołowi cios nożem w plecy. Przepraszam nie fani, lecz pseudofani. To co się wydarzyło w ostatnich dniach na pewno wpłynie na losy płyty HTDAAB. Tym, którzy zdecydowali się ściągnąć nową płytę z sieci, chcę powiedzieć: ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM PO RAZ KOLEJNY POWIECIE - KOCHAM „U2”. No chyba, że ludzi dla Was najbliższych również okradacie. To co robicie to klasyczne paserstwo. Śmieszą mnie tłumaczenia ludzi, którzy mówią, że ściągnęli, bo przecież i tak kupią płytę w sklepie ( i to tą bonusową-najdroższą). Kurde, nie łapie. A co ma jedno z drugim wspólnego. To tak jakbyście byli uprawnieni do okradania sklepu w którym robicie codziennie zakupy. Chcecie lub nie, ale musicie przyjąć do wiadomości, że wzięliście udział w czym co jest wymierzone w zespół. Napędzacie machinę, która powoduje, że odbiera się pieniądze za ciężką pracę włożoną w stworzenie tej płyty. I nie ważne, że chłopaki zarobią i tak kilkadziesiąt milionów złotych. Chcę wierzyć, że większość z Was jednak wybierze się do sklepów, by naprawić chociaż część wyrządzonego przez siebie zła. Jednak duża część z tych, która ściągnęła płytę i tak się wypnie. Na nich szkoda już zupełnie słów, ale wszyscy „ściągacze” przyczyniliście się do tego.
eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif

Ja sam wytrwałem i posłucham płyty dopiero w chwili jej oficjalnej premiery. I to nie dlatego, że nie znam stosownych linków, mam wolne łącze, czy inne tego typu bzdety. Zrobiłem to ze względu na swoje zasady, które może nie pasują do dzisiejszych czasów. Pewnie muzyka U2 wyżarła mi już resztki rozumu, ale czuje się z tym dobrze. Dzięki temu będę mógł za niewiele ponad tydzień w zgodzie z własnym sumieniem wprawiać się w stan ekstazy słuchając atomowej płytki. Dlatego też w przyszłym roku podczas koncertu U2, w Polsce lub gdzieś indziej na tym bożym świecie, będę mógł z podniesioną głową krzyczeć U2 i cieszyć się, gdy ze sceny usłyszę MY WAS RÓWNIEŻ, NASI WSPANILI FANI. Bo będę wtedy wiedział, że sobie na te słowa zasłużyłem.

Dla wszystkich PRAWDZIWYCH FANÓW, którzy jednak wytrwali słowa uznania, podziwu i podziękowania oraz naprawdę wielkie eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Na nowej płycie podobno dużo jest słów o miłości. A wiec odpowiedź na tytułowe pytanie to MIŁOŚĆ. Dlatego mimo wszystko pokój, miłość dla wszystkich! Dla pseudaków również!

BONO WYBACZ IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ!
  
Re: <Atomic_Mario> BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




sam jestes pseudak .

twe slodkie pierdzenie pod nosem nie ma oparcia na zadnyh argumentah.

domagam sie pszeprosin...

a album jest super.....i juz go sluahm ..caly caly czas!!!!!!
a ty nie!!!!!!




wybaczcie mu czytelnicy forum bo nie wie co czyni!!!!!!
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario : Listopada 11 2004 :
BONO WYBACZ IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ!




Cytowanie takich słów w tym miejscu jest jakimś nieporozumieniem... Następnym razem zastanów się może ze 2 razy, zanim coś napiszesz...
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




a ja się podpisuję pod postem towarzysza Atomic_Mario, bo jest w nim dużo racji. no ale z drugiej strony - trochę wiary człowieku w NAS FANÓW - my i tak kupimy tą płytkę!!!

F A N I U 2 Ł Ą C Z M Y S I Ę ! ! ! cool.gif cool.gif cool.gif
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ściągnięcie tej płytki jest sprzeczne z moimi zasadami. Nie sądzę, bym czuła się lepiej mogąc już ich posłuchać, miałabym chyba w takiej chwili wyrzuty sumienia... Wręcz marzę o tym, by pójść do sklepu i kupić płytkę, a potem iść miastem do domu z taką miną, by wszyscy się oglądali, jakiego to wspaniałego zakupu ta dziewczyna dokonała, że taka z siebie dumna wink.gif
  
Re: <Atomic_Mario> BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




ludzie !!!
U2 to nie jakas Britney Spear wydajaca plytki co rok czy jak tam.

4 lata czekam a plytę i skoro moge posluhac juz teraz to sluham...

to jest U2 !!!!!!!

a ja mam zamiar kupic DVD z CD , single obydwa , singiel DVD , i BOX jak bedzie.
i co ty na to Mario.........!!!!

domagam sie PSZEPROSIN ty pseudo sam jestes.!!!!
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Hmmmm........

Nie ściągnąlem jeszcze płytki i się cieszę :-) Jednak Atomic_Mario trochę wyrozumiałości dla mimo_wszystko_Fanów, ponieważ każdy wie ile znaczy dla nas nowa płyta. Nie każdy ma tyle samozaparcia co Ty. Gratuluję wytrwałości, ale nie tak ostro. Liczę na to, że Fani i tak kupią krążek smile.gif .

A tak na marginesie, to powiem, że ja wciąż czekam na singla Vertigo i nie słucham ani z radia, ani z netu :p

Pozdrawiam wytrwałych i niewytrwałych

P.s. Jedno mnie wkurza... Jak ktoś pisuje, że np: Jest lepszy bo wyprzedził mnie w słuchaniu HTDAAB o jakieś 2 tygodnie...
Bez przesady :D
Za rok te dwa tygodnie nie będą robiły różnicy ;-)

KONIEC :p
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




No coz, sa wsrod nas tacy, ktorzy zacierali rece i szukali linkow by jak najszybciej sciagnac nowa plyte, chwalic sie wokol, ze juz maja- sluchali itd. Potem ja wypalic i sprzedac i Bog jeden wie co jeszcze. Ale sa tez tacy, ktorzy bardzo nie mogli sie doczekac nowej plyty- i zwyczajnie tupiac nozkami z niecierpliwosci i szalonej ciekawosci (pod tytulem co tym razem oni tam zmajstrowali;) sciagneli muzyke ktora tak bardzo lubia. Musle jednak ze kazdy chcialby posiadac oryginalana plyte i wiekszosc ja nabedzie. O cenach nie wspominam. Jesli jednak komus zalezalo- mogl odlozyc odpowiednia sume na poczet noego krazka- czasu bylo sporo:) Nikt tez nie zaprzeczy ze trudno jest oprzec sie ladowaniu muzyki przez internet. Sposob szybki i prosty i bezplatny. Kazdego odsylam do wlasnego sumienia. Agnieszka Chylinska powiedziala, ze kiedys muzyki bedziemy sluchac tylko przez internet a artysci beda zarabiac pieniadze na koncertach. Kto wie... nie jest trudno mi sobie to wyobrazic. U2 i tak beda wtedy zarabiac miliony:)
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




dla mnie to byłoby nie fair wobec U2 zebym słuchała ich płyty przed jej oficjalną premierą, wolę poczekac do 22.11 i potem mieć wielką niespodziankę słuchając oryginalnej płytki i zachwycając się kolejno wszystkimi piosenkami, to dla mnie cos najwspanialszego, a takie czekanie tylko potęguje moją niecierpliwosc, gdybym teraz sluchała juz tej plyty to potem nie bylo by zadnej rtdosci ze słuchania oryginalnej a tego nie chce
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




hmmmmm... też miałam ściągnąć nową płytkę. w ostatnim momencie się pohamowałam i jeszcze żadnego kawałka prócz Vertigo nie znam. Ale linki nadal mam i kuszą mnie jak... mam nadzieję że wytrwam. Lecz nie potępiam tych osób, które już jej przesłuchały. I myślę że nie należy używać tak ostrych słów:/
pozdro 4 all
[/b]
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 09:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




No prosze - wiedziałem, że jednak trafi się ktoś, kto nie wytrzyma i zacznie prawić morały. Oceniać co jest dobre, a co złe. A nie mogłeś się ograniczyć do stwierdzenia "nie wysłuchałem albumu z sieci"? Koniecznie przy okazji musiałeś objechać ludzi, którzy stwierdzili, że wysłuchają płyty wcześniej? Większość z Nas uda się do sklepu 22 listopada. Może nawet po Box, którego cena spadła jak z kosmosu (120 zł i to na zlotach), więc o co właściwie chodzi?
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Szanowny U2roopo!

Gdybyś prześledził dokładnie forum to zwróciłbyś napewno uwagę, że już po napisaniu tego posta i zapoczątkowaniu tematu przyznałem sie do błedu. Zapraszam do lektury posta pod wiele mówiącym tematem PRZEPROSINY. Wyrażam tak pełną skruchę i przepraszam tych których obraziłem. To była jedynie chwila słabości. Pozdrwiam Cie serdecznie!
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Drogi Atomic Mario!!!

Tym razem i ja przyznaję się do błędu, gdyż tak jak teraz wykazałeś - nie prześledziłem dokładnie forum i zanim odnalazłem topic "Przeprosiny", posłałem gromy.

Tak więc - przepraszam, brawo za zreflektowanie się i za celne przedstawienie mojego błędu:)!!!!

Matko - ale mam język urzędowy;)!
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Drogi U2roopo!

Dzięki za docenienie i Twoje słowa. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Zrobiło się tak miło. Cieszę się, że na forum mam kontakt z takimi ludźmi. Tym bardziej czuje sie głupio i jeszcze raz przepraszam za te pierdoły. Ważne, że zdążyłem pójść po rozum do głowy!

Trzymaj się, podrawiam! smile.gif
  
Re: <Atomic_Mario> BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Sam się przyznałeś w przeprosinach, że miałeś na myśli hieny, które pożrą wszystko co spotkają na swojej drodze (każdą muzę z netu). Ja również jestem temu przeciwny więc łączy nas jeden cel. Dobrze też, że na forum nie brak szczerych wypowiedzi i odwagi. Bo jak byśmy sobie tylko słodzili to by było bez sensu!

Trzymaj się!!!
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




jaka ładna konwersacja...
kurcze, sami kulturalni ludzie na tym forum... klasa :D
  
Re: <Rose> BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




a jakże najlepsze forum swiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eusa_clap.gif wink.gif
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




Maciek nie podlizuj się :p:p:p pozdro
  
Re: <Rose> BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




o jezuuuuuuuuuuuuuuuuuu muwie do wszystkih PATRYCJO biggrin.gif
  
Re: BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szqciak
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1682
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




ja równiez byłam bardzo niezadowolona kiedy sie dowiedziałam, ze album wyciekł do sieci
ale postanowiłam, ze go nie sciągnę, bo zbyt mocno cenie sobie u2 ;)
pozdrawiam wszytskich fanów!
  
BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010