Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Polityka, biznes, itp., czyli pozamuzyczna działalność członków U2 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Polityka, biznes, itp., czyli pozamuzyczna działalność członków U2
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Kiedys rozmawialam ze znajomym o muzyce U2 i dzialalnosci Bono. Wywiazala sie dyskusja, po ktorej to ja sie smiertelnie obrazilam;) Otoz znajomy ow stwierdzil, ze Bono robi wszystko na pokaz. Ze jego dzialania charytatywne nie maja nic wspolnego z czynieniem dobra, a sa jedynie akcjami na pokaz, sluzacymi tylko reklamie. Ze chce jedynie pokazac swoj wizerunek super faceta i dobrego obywatela, by zgarniac kase i mnozyc ilosc swoich wielbicieli... Ze dobre uczynki licza sie wtedy tylko, gdy sa anonimowe i skromnie spelniane, a nie na mega skale sygnowane wlasnym nazwiskiem.
Co Wy o tym sadzicie? Zapraszam do smialych wypowiedzi:-) Wydrukuje i pokaze znajomemu;-)
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Też bym się obraziła po takich słowach... Można zaobserwować od samego początku U2 zachowanie Bono - jak traktuje fanów i tak dalej. Zwykły śmiertelnik nie zniósłby takiego "zakłamania" przez tak długi czas... Przynajmniej tak myślę. Może napiszemy oficjalny list, że znajomi niejakiej fanki U2 z Polski stwierdzili, iż Bono przybiera pozę bohatera i zapytajmy go, czy tak jest w rzeczywistości? wink.gif
  
Re: <Hagnesta> Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




ludzie jakby takich BONO bylo z 1000 [hoc nasz jest jedyny i nie powtarzalny] to by ten swiat lepiej wygladal!!!!!!!

i nic wiecej nie bede pisal twuj kumpel nie wie co gada i tyle.dlatego wiecej nie bede sie wypowiadal bo na jego bezsensowny argument o BONO nie mozna odp bo jest bez sensu.
on hyba nie wie o calej dzialanosci Bono i zespolu.....
i tyle
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




chodzilo mu o przeslanki jakimi Bono sie kieruje, ze jest to tylko reklama. A tak sobie mysle- ze nawet jesli jest przy okazji- to co z tego? Patrzec nalezy na dobre uczynki i na to co sie zmienilo na lepsze, a nie doszukiwac sie zaklamania.
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




Według mnie Bono dobrze robi, że jego działalność nie jest anonimowa. Nawet nie wiedzielibyśmy że ktokolwiek pomaga w takich sprawach. Bo kogo obchodzi pomoc anonimowa? Wogóle nie miałaby rozgłosu. A tak Bono swoim postępowaniem daje przykład innym, którzy maja pieniądze a nic nie robią.
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Ja myśle, że są ludzie, których strasznie kole w oczy, że U2 ciągle wydają płyty. Że ciągle są kreatywni... Tak bardzo ich to kole, że czepiają się wszystkiego czego się da. A myślę, że Bono nie robi tego dla reklamy. On już nie musi się reklamować. Za zarobione pieniądze bedzie żyło kilka pokoleń Hewsonów. Ale nie o pieniądze tu chodzi.

Kiedyś jakiś biznesmen powiedział, że Bono tak nawołuje o pomoc dla krajów Trzeciego Świata - dlaczego sam nie wystawi sporego czeku. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - bo chodzi o to by uzyskać efekt "pospolitego ruszenia". Bono jest sławny i może się tym posłużyć w pozytywny sposób.

Są jednak ludzie, którym i tak nie da się nic wytłumaczyć. Będą ślepo po raz kolejny przedstawiać liche argumenty, w sprawie o której mają znikome pojęcie... Tyle.

"Free Your Mind, Move Your Ass"!!!!
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




jasne, zgadzam się! Bono ma autorytet i to czasami więcej znaczy niż pieniądze. I śmiało mogę powiedzieć, że jestem dumna z jego postępowania!
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Jest slawny i posiada autorytet i dlatego latwiej mu zwrocic sie do ludzi ktorzy siedza na wyzszych stolkach. Im wiekszy rozglos tym lepiej, tym bardziej jesli chodzi o tak powazne przedsiewziecia.U2roopa- to nie ma nic wspolnego z tym ze ktos ma za zle U2 ze sa kreatywni, w dyskusji nie chodzilo o muzyke, ale o charytatywna pomoc czlonkow Moj Drogi!:-) :-*
Ciekawe wypowiedzi- dalej dalej kochani!:)
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




POZER? co za obelga... Po co niby miałby pozować? Czy kiedy zaczynał tą całą charytatywną działalność myslał o pozowaniu? Nie sądzę. doubt.gif Pojechał do Afryki nie po to by zdobywać fanów, ale po to by pomogać.

Ludzie kochają go za muzykę, za to że przez nią przekazuje prawdę (patrz 'Sunday Bloody Sunday'). Ma charyzmę i odwagę mówić o biedzie i poniżeniu, o wojnach ('Miss Sarajevo') i głodzie, czyli o rzeczach mało wygodnych w dzisiejszej polityce.

Irytuje mnie kiedy ktoś krytykuje taką działalność charytatywną. Pewnie, że lepiej jest wypisać czek i mieć resztę w poważaniu. Znacznie trudniej jest ruszyć cztery litery ze stołka, wyjść z ciepłego domku i pojechać na drugi koniec świata i spotykać się z ludźmi umierającymi z głodu, chorymi na AIDS itd...

Jasne, że są ludzie którzy robią to dla rozgłosu - ale NIE WSZSYCY i już na pewno - NIE BONO


ps. Swoją drogą, mam cichą nadzieję, że dostanie kiedyś za to wszystko Pokojową Nagrodę Nobla.
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Bono ma taki status ze już nie może być anoniomowy! A poztym dzieki swojej sławie i poularności dociera do osób, które moga zrobic coś dobrego! Ja mu za to dziekuje!!! WIELKI SZACUNEK DLA BONO ZA TO CO ROBI
  
Re: <paf> Bono pozer?
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




kohani ja nawet sie nie rozpisuje na ten temat bo nie polemizuje na tematy skonczone.

glos BONO jest "trohe" bardziej slyszalny na swiecie , co do czekow to juz ih trohe wystawil , reasumujac ________>>>>
"" BONO wielkim czlowiekiem jest.."""

jak nie dostanie kiedys POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA to bedzie precedens.
on jest wielki jako artysta wielki jako spolecznik i wielki jako zwykly czlowiek.
i po ostatnie ma WIELKIE SERCE.......
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja wiem ze te wszystkie dobre czyny Bono wypływają prosto z jego serca, chce pomagac bo ma taką mozliwosc jest sławny i dużo moze zdziałac na swiecie,z jego zdaniem liczą sie najwazniejsze osobistosci na swiecie, całkowicie popieram jego działalnośc, byc moze to własnie on bedzie tą osobą która zmieni swiat na lepsze, do takich własnie ludzi to nalezy bo co moze np zdziałac taka biedna i zwykła dziewczynka jak ja? chociaz chciałabym bardzo pomagac biednym ludziom to niestety nie mam takiej mozliwosci bo sama nie należę do bogatych ludzi... sad.gif
  
Re: <ALICE> Bono pozer?
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




pięknie napisane alice......
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no coż...słowa prosto z serca.... wink.gif dzięki za komplement smile.gif
  
Re: <ALICE> Bono pozer?
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




nie ma za co pozdrawiam wink.gif
  
Re: <Hagnesta> Bono pozer?
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
OneLazyBastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2085
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Ja bym zwyczajnie ... gówniarzowi za gadanie głupot.. :P
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Ach i gdzie ta tolerancja, wobec ludzi o innych pogladach?;-) Ja sie pytam?
dzis fajnie na MTV przypomnieli jak Bono odbieral nagrode FreeYourMind, Dwa razy nawet! Raz jako przedstawiciel Amnesty International. I Edge powiedzial, ze teraz go juz nie moga z zespolu wywalic, skoro takie wyroznienie go spotkalo;-)
-wyzwol swoj umysl i pozwol swojemu tylkowi podazac za nim- jakis fajny tlumacz byl;-)
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




"W U2 najważniejsza jest muzyka, nie muzycy" - to pewien cytat, który czasem warto sobie przypomnieć...
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 01:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




ale tu nie chodzi o muzyke, U2 to nie sama muzyka U2roopo:-) To takze ludzie i ich czyny.
  
Re: Bono pozer?
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 04:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Napiszę w ten sposób - lubię słuchać U2. I nie przepadam za zastanawianiem się nad tym czy Bono dobrze robi pomagając innym czy źle. To jest wyłącznie jego sprawa. Mimo to, to co robi uważam za słuszne i warte podziwu. Bo równie dobrze mógłby być od dziesięciu lat zachlanym ćpunem przemierzającym szlak od jednej kliniki odwykowej do drugiej, będąc przy okazji świetną pożywką dla szmatławców w rodzaju "Gali" albo czegoś równie dziwnego. A jednak tak nie jest... A wręcz zupełnie odwrotnie.

I na koniec pytanie: właściwie do czego ma Nas doprowadzić rozważanie, czy dobrze jest być dobrym?

Właściwie to chyba napisałem wszystko co chciałem na ten temat.
  
Polityka, biznes, itp., czyli pozamuzyczna działalność członków U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010