Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> --SENNIK-- Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
--SENNIK--
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




Tytuł mówi sam za siebie... wpadłam na ten pomysł dzięki Hagnest i Grusi :] Rozmawiałyśmy sobie gdzieś tam o snach. I tak od słowa do słowa... no mam nadzieję że temacik się spodoba:] Ja już mam parę snów ale to w następnym poście.
pozdroowka
miłego klikania :D
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




dobra, napiszę bo nie mogę wytrzymać. ostatnio często śni mi się Bono. Już to gdzieś pisałam ale mogę jeszcze raz, a co! Śniło mi się... że rozmawiałam z Nim i weszliśmy (po schodach) na dach wierzowca. Usiedliśmy i oglądaliśmy gwiazdy. Zaczęły się szybko poruszać i spadać. Piękny widok, dziesiątki spadających gwiazd i... Bono u boku :]
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




A ja mam ostatnio same straszne sny! shock.gif shock.gif shock.gif
Śnią mi się ciągle, niewiedząc czemu, jakieś wybuchy bomby atomowej! wink.gif
  
Re: <Rose> --SENNIK--
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




hej pati!!! masz glowke do wymyslania nie ma co.
mi sie jeszcze nie snilo ,,, nieeeeeee zaraz hyba raz
ze spotkalem caly zespol w irlandii
ale nie pamietam szczegolow he he

fajny temacik nie ma co!!!

pozdro ROSE...........
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Hehehe, sama myślałam, czy by takiego wątku nie założyć biggrin.gif Bardzo ładnie z Twojej strony, że go stworzyłaś. Może następnym razem wypowiem sie tutaj z wszelkimi pięknymi szczegółami na temat tego snu o koncercie Placebo... wink.gif
  
Re: <grusia> --SENNIK--
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




a ja czekam na jakis pikantny sen opowiedziany przez wink.gif was KOBIETKI wink.gif


pati mysl o BONIUSIU biggrin.gif
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




mi sie raz śniło ze byłem na koncercie U2, raz mi sie sniła ZOOROPA, poprostu we śnie mi sie wlaczyla pltyka i zaczela grac i byłem pewien ze to nie był sen a jednak był no i sniło mi sie ze poszedłem z The Edge'm na bibe cool.gif biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> --SENNIK--
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




ale fajne macie sny!!!!! a mi nic zly.gif hehehe sie nie sni!!!
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




:] bardzo się cieszę że jest tu już kilka postów... szczerze mówiąc wczoraj myślałam że zrobiłam głupotę i założyłam beznadziejny temat.
Grusia czekamy na szczegóły snu z Placebo!!
aha i jeszcze... to było kilka dni przed oficjalną premierą teledysku "Vertigo". śnił mi się ten klip, choć nigdy wcześniej go nie widziałam. Był tam naturalnie Bono i miał piękne okulary i wogóle ten teledysk był o niebo lepszy niż prawdziwy...
  
Re: <Rose> --SENNIK--
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




jaaaaaaaaaaaaa PAti ale ty masz fajne te sny wink.gif wink.gif wink.gif
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jasio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1991
Posty: 35


[ Osobista Galeria ]




A mi się nigdy nie śniło nic związanego z U2, wogóle ostatnio nic mi sie nie śni.
  
Re: <Rose> --SENNIK--
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...w jednym ze snów byłam uczennicą z liceum Bono...

...nie wiem, co się stało, ale na wuefie Bono płakał trzymając się drabinek...

...odwrócony od wszystkich...:(((((((...

...więc podeszłam do niego, przyglądałam mu się przez chwilę, a potem...

...tak słodko pogłaskałam go po głowie...:)))))))...
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
OneLazyBastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2085
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio mi się śniło, że U2 przyjechało do Polski na koncert, ja miałem miejscówkę zaraz pod sceną i gdy wyszli na scenę powiedziałem:
"... o kur*a... to naprawdę oni..."
i w tym momencie z głośników zaczęło płynąć City of Blinding Lights i myślałem, że się poryczę.. :|.
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Wam to dobrze, mnie się ostatnio tylko chłopaki z Myslovitz śnili... I to oczywiście jakoś idiotycznie. Coś tam gadali do siebie... Nie mogli chociaż zagrać koncertu;)?
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja to sobie moge pomarzyc jedynie o takich snach sad.gif ...ostatnio to nic mi sie nie sni a co dopiero takie cos...

ale jak cos mi sie wkoncu przyśni interesującego biggrin.gif to sie wam tu pochwale odrazu!!! a co tam!!! wink.gif
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




:D też fajnie... Alice nowa fotka... ładna:] słodkich snów:*
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Widze ze tu duza czesc nas byla na koncercie U2;-) co prawda tylko w snach, ale to zawsze cos!no nie?:-)Jeszcze jak sie wierzy ze sny sie spelniaja to juz calkiem milutko sie robi....(przed snem:-)
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No, niech juz Wam będzie, napiszę...
Jak wiadomo, byłam na koncercie Placebo, w pierwszym rzędzie przy barierkach, do sceny były może trzy metry. Chłopaki zrobili sobie na chwilę przerwę w graniu i widziałam, jak Brian coś szepcze półgębkiem do ochroniarza. Wtedy ten ochroniaż, wielki gość, zwołał kilku następnych i podeszli do mnie, zwyczajnie wyciągneli zza barierki [ktoś widział clip do "Black-Eyed"? eusa_eh.gif ] i poprowadzili na scenę. W tym czasie chłopaki wrócili i zaczęli grać coś jakby tło muzyczne... Wyszłam na scęnę jakaś zlękniona [normalnie w takiej sytuacji ścieszałabym od ucha do ucha], idę w stronę Briana. Ten chwyta mikrofon i biorąc mnie pod ramię, zwraca się do publiczności tymi słowy:
"Wiecie co? Znalazłem swoją jedyną, swoją miłość!"
Jęki zawodu wśród dziewczyn, lecz one i tak biją brawa, faceci wrzeszczą coś w rodzaju "Brawo, stary!"
Brian [dodając, że ubrany był na czarno... staliśmy na środku sceny], wziął moją dłoń w obie ręce, klęknął na prawym kolanie i patrząc mi prosto w oczy wypowiedział piekne słowa:
"Olu [sama nie wiem skąd znał moje imię], czy będziesz moja w dzień i w nocy, rano i wieczorem, gdziekolwiek, do końca naszych dni?"
Zaczerwieniłam się, rozejrzałam po publice, potem sporzałam znów w jego piekne oczy i lekko zawstydzona odpowiedziałam...
Teraz zobaczyłam to jak w jakimś filmie. Widziałam siebie w telewizji, stojącą z Brianem na scenie, wszedzie było pełno reporterów pstrykających zdjęcia.
"Tak..." wyjąknęłam. Brian wstał, przybliżył się i miliony na całym świecie były świadkami pięknej, romantycznej sceny...
Mogłabym to śnić codziennie! biggrin.gif
  
Re: --SENNIK--
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja bym tez tak chciała...ale nie z tym brajanem tylko z Bono....coż...moge sobie jedynie pomarzyc...ech....life is brutal sad.gif
  
Re: <grusia> --SENNIK--
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




eeeeh Grusia... piękny sen! normalnie marzenie Sama taki bym chciała :D ale zgadzam się z Alice. Bardziej odpowiadałaby mi postać Bono... chyba bym na tej scenie zemdlała... :] takie emocje... ale serio- sen cudowny. Czekamy na następne.
Ostatnio nie śni mi się nic związanego z U2... dziś na przykład śnił mi się zmutowany kot... o trzech głowach :/ nie wiem co to oznacza. sprawdziłam w senniku ale nie mieli nic o deformacji kotów :/
  
--SENNIK--
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 11  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010