Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> czekam na ... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
czekam na ...
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Czerwca 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Equilibrium - film sci-fi, troche w konwencji Matrixa. Świat bez przemocy, ludzie pozbawieni uczuć, strażnicy porządku zwani klerykami. Premiera 25.7.2003. Info o filmie - http://www.spi.pl/equilibrium/.

Poza tym Terminator3, Tomb Rider i parę innych. Całkiem niezłe lato się zapowiada.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Czerwca 2003, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ciekawie sie zapowiada ten film, fabula troche podobna do 'Raportu mniejszosci' i nawet aktor podobny ;) (Christian Bale - 'American Psycho', 'Shaft' i wiele innych, imho Tom Cruise sie przy nim chowa), mysle, ze bedzie wart obejrzenia :> (jak zwykle u nas premiera jest grubo ponad pol roku od oficjalnej - 6 grudnia 2002 - alez ja jestem nie naczasie z filmami, zawsze ogladalem tuz po premierze, a o tym nawet nie slyszalem ;))
co do Tom Raider 2, to premiera u nas dopiero 28 sierpnia :/
Terminator 3, to bedzie film, na ktorym chca jeszcze cos zarobic, przyciagaja ludzi slawa poprzednich dwoch czesci
  
PostWysłano: Sobota, 05 Lipca 2003, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




film obejrzany, POLECAM!
jak dla mnie znacznie lepszy od Raportu mniejszosci :)
takich walk z bronia i ujec kamer nie widzialem jeszcze nigdzie :>
  
PostWysłano: Sobota, 05 Lipca 2003, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmmm a gdzie to zobaczyles kazaa czy osiołek ?
  
PostWysłano: Sobota, 05 Lipca 2003, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
hmmm a gdzie to zobaczyles kazaa czy osiołek ?

dc++, ale cichosza ;p
  
PostWysłano: Niedziela, 06 Lipca 2003, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Panowie - to jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Na tym forum nie poruszamy takich tematów:-P
  
PostWysłano: Niedziela, 06 Lipca 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




może i nie poruszamy ale sceny walki (broń i miecze) są naprawdę wypas!!!
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 03:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Wiadomość nie na temat - usuwam.tongue.gif
Obserwabla (z pozdrowieniami).
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 08:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




j.w. - o szybkich łączach pogadajcie sobie na odpowiednim forum, a pan, panie Adminie powinien przykładem świecić.
Z pozdrowieniami
Obserwabla
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 10:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
j.w. - o szybkich łączach pogadajcie sobie na odpowiednim forum, a pan, panie Adminie powinien przykładem świecić.
Z pozdrowieniami
Obserwabla


ten post pewnie też poleci ale nie mogłem się powstrzymać
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif dla Ciebie Obserwablo
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




nie no Ja jestem też Moderatorem ale nie jestem taki "ostry" jak Kobieta ... do czego to dochodzi smile.gif EDDY zeby Kobieta faceta tak ... no nie lol.gif
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Temat odblokowany. Jutro idę do kina smile.gif
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




miłego oglądania. Film naprawdę fajny.
  
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2003, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Film bardzo dobry. Jak by go dzobrze zanalizować to ta wizja się kupy nie trzyma. Ale bez wgłębiania się jest doskonały. Sceny walki i klimat. Moim zdaniem lepszy od Matrixa 2.
  
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2003, 01:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A i polecam japoński film Returner. Też świetne sceny walki i klimat.
Zaczyna sięw przyszłości, kiedy alieni niszczą ostatnią bazę ludzi na ziemi. W ostatniej chwili ludzie uruchamiają maszynę czasu i przenoszą w czasiędziewczynę z misją zabicia pierwszego aliena, który pojawił się na ziemi w naszych czasach i wezwał innych do ataku na ziemię. Dziewczyna pojawia się w środku strzelaniny pomiędzy triadą a gościem walczącym (i to jak) z gangsterami. No i ten goiść zamiast mafioza postrzela dziewczynę. Później ją wynosi ze strzelaniny i opatruje. Ona prosi go o pomoc w ratowaniu ziemi, on jej niewierzy, ale ona używa mocnych argumentów i gość nie ma wyboru. Tak więc szukają aliena, którego również szukają rządowi naukowcy (zauważyli upadek jego statku) do tego bohatera ścigają ludzie z triad, którzy również próbują wykraść aliena.
  
Shrek 2
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Ja czekam na Shrek 2. Jedynka była super a dwójka bedzie lepsza bo wiedziałem kilka scen cool.gif
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ja czekam na "Les rivers pourpres 2" po polskiemu purpurowe rzeki.
Jednyka miala taki klimat ze nie moglem ani na chwile oderwac oczu od TV. Druga czesc podobno juz jest w kinach ale w polsce ma byc dopiero w pazdzierniku sad.gif
  
Re: <Borsuk@home> czekam na ...
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A ja się właśnie doczekałem "Kill Bill 2". Psy na tym filmie wieszają, ale mi się bardzo podobał i - co więcej - zachęcił do powtórnego obejrzenia jedynki! smile.gif
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ja czekam na "Trzy kolory" w TV. Pamiętam, że swego czasu były na Canale+, ale dość dawno. A nawet były dołączone do kolejnych trzech numerów jakiegoś pisemka kobiecego.
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




grusia :
A ja czekam na "Trzy kolory" w TV. Pamiętam, że swego czasu były na Canale+, ale dość dawno. A nawet były dołączone do kolejnych trzech numerów jakiegoś pisemka kobiecego.


To była "Olivia"... Wiem, bo na nie bardzo wtedy czekałam i stwierdziłam, że czasem do babskich gazet dołączają świetne filmy mojego ukochanego reżysera. smile.gif
  
czekam na ...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010