Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Mam problem...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mam problem...
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Future
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2092
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Uczęszczam do II klasy LP. Nasi "kochani" nauczyciele zainstalowali program o nazwie "Opiekun" i niestety zablokowali servery GG oraz WWW na które nie powinnismy wchodzić. doubt.gif

Chciałbym dowiedzieć się czy można ten program jakoś obejść? Jeżeli znasz odpowiedź na nurtujące mnie pytanie proszę napisz. Jest mi to bardzo potrzebne...

Z góry każdemu dziękuje!
Mam nadzieje, że na tym forum znajde (p)odpowiedź.

Pzdrawiam! wink.gif
  
Re: <Future> Mam problem...
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ściągnij tlen.
  
Re: <Berger> Mam problem...
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




berger !! ani mi sie waz podpowiadac

zreszta tlen tez na pewno zbanowali
ja u siebie tez tak robie
lekcja jest od nauki

gg i chat na kólku



btw bogata szkola ze kupuje Opiekun`a zamiast to zrobic pozadnie i za darmo innym sposobem ... :)
--------
edit
cennik Opiekuna dla szkol


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Sobota, 20 Listopada 2004, 19:37, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: <J@ger> Mam problem...
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif
U mojej kumpeli w pracy gg zabanowali, a tlen - nie.
A jak nie zabanowali, to sami są winni. cool.gif
  
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Future
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2092
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Berger! Zainstaluje, zobaczymy czy tlena też zbanowali doubt.gif. A ty J@ger skąd się urwałeś? Chyba z choinki! Nie rób pipy tylko jeżeli wiesz jak to obejść (poprostu żeby giegie działało) to podziel się ze mna info i tyle. A nie robisz z siebie takiego wielkiego, twoja klasa napewno nie wchodzi na to forum. Wiec powiedz co i jak, a jeżeli nie chcesz pisać tu to napisz do mnie na GG i wszystko. Przysięgam że nikomu nie powiem. eusa_eh.gif

BTW. Nie sądzę żeby moja szkoła była bogata... no ale jeżeli tak mówisz to widocznie tak jest. A w jaki inny prosty sposób można to zrobić?

Pozdrawiam
  
Re: Mam problem...
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Ja się zastanawiam, skąd Ty "się urwałeś". Nie po to w szkole jest godzina czy dwie informatyki, żeby siedzieć na gg. Nie po to nauczyciel przygotowuje i prowadzi lekcje, żeby jakiś gówniarz bezczelnie korzystał w tym czasie z gg, zapominając o całym świecie. Może za kilka lat, jak będziesz szukał pracy i okaże się, że oprócz gg, znasz się jeszcze na czymś innym, to wtedy docenisz to, że ktoś chciał Cię czegoś nauczyć.
  
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Future
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2092
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Więc tak. Wytłumacze ci to "Nobody". Zajmuje się stroną mojej szkoły już trochę czasu. Bardzo szybko przyswajam wszystkie informacje, które wykłada nam na lekcji nasz szanowny pan mgr. CENZURA. Z tego co mi powiedział jestem jedynym uczniem który może pisać maturę z informatyki, a właśnie teraz przystępuje do olimpiady informatycznej. Mam duuuże względy u tego gościa. I powiedział że jeżeli znajde sposób albo od kogoś się dowiem jak to obejść to będę mógł korzystać z tego gg, rozumiesz już? Nie myśl także, że się przechwalam czy coś z tych rzeczy. Poprostu przedstawiam fakty...

I właśnie dlatego pytam się was w jaki sposób można to obejść. I to tyle. Nie chciałem obrazić J@ger'a tylko zdziwiło mnie jego podejscie do sprawy. W sumie rozsmieszyło... no ale nie ważne. Jeszcze raz proszę was jeżeli znacie odpowiedz na pytanie które mnie nurtuje to prosze o posta. Z góry dziękuje...

Pozdrawiam cool.gif
  
Re: <Future>
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
pan mgr. CENZURA

ale z polskiego też maturę się pisze, a ja tu widzę błąd wink.gif

Btw skoro jesteś taki geniusz to dojdź sam do tego.


Cytat:
I powiedział że jeżeli znajde sposób albo od kogoś się dowiem jak to obejść to będę mógł korzystać z tego gg

gość pewnie sam nie wie jak to zrobić dlatego zlecił to Tobie.

btw. jeżeli jest do dobrze zabezpieczone (np DNAT adresów serwerów gg na inny, niedziałający adres) to nie masz na ominięcie tego.
  
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




rechot normalnie regularny rechot
Future : 19 Listopada 2004, 15:30 :
A ty J@ger skąd się urwałeś? Chyba z choinki! Nie rób pipy tylko jeżeli wiesz jak to obejść (poprostu żeby giegie działało) to podziel się ze mna info i tyle. A nie robisz z siebie takiego wielkiego, twoja klasa napewno nie wchodzi na to forum. Wiec powiedz co i jak, a jeżeli nie chcesz pisać tu to napisz do mnie na GG i wszystko. Przysięgam że nikomu nie powiem. eusa_eh.gif


a nastepnym razem zanim zaczniesz z kims rozmawiac
to podejrzyj jego opis na forum wtedy sie nie osmieszysz jak tutaj

a moja klasa hmm bywa tu nawet czesto ... co najmniej raz w tygodniu :)

---edit-
w reszcie ubiegl mnie Bzdury lol.gif


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Piątek, 19 Listopada 2004, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Bzdury>
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie wiem na czym stoi ta pracownia
skoro kupili ten program ...
ale zakladajac Menis - owski standrd to ISA 2000/2004
jak Pan(i) Magister zna sie na rzeczy to zbanowal zarowno IP jak i porty
i wtedy mogila tak wiec powodzenia chłopie
zarowno tu jak na olimpiadzie

aha no i pochwal sie strona moze tam tez sie z czegos posmiejemy ..
  
Re: Mam problem...
PostWysłano: Piątek, 19 Listopada 2004, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Ale to jest pan magazynier, więc niekoniecznie musi się znać. wink.gif
  
Mam problem...
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010