Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie odzywa:) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie odzywa:)
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ostry nurt.... czy coś takiego. Jak słyszałem ile się ludzi potopiło i w jaki sposub to doszedłem do wniosku że najbezpiczniejszym nauralnym zbiornikiem jest Morze ! Naprawdę ... czasami jat tafla wody jak na jeziorze ! biggrin.gif
  
Re: hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie odzywa:)
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mam troche dluzsza droge, bo z wrzeszcza, ale i tak bylo niezle w brzeznie ;0 jak sie rymuje :), jak teraz zaczne sie smiac to boli mnie brzuch i szyja od tego co sie tam dzialo :D.
  
Re: hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie odzywa:)
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 09:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
mam troche dluzsza droge, bo z wrzeszcza, ale i tak bylo niezle w brzeznie ;0 jak sie rymuje :), jak teraz zaczne sie smiac to boli mnie brzuch i szyja od tego co sie tam dzialo :D.


co ... na wydmach ... bzyk bzyk... biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie o
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oj bylo duzo ciekawych rzeczy, jak teraz zaczne sie smiac to jeszcze mnie boli szyja, tylko szkoda ze w morzu takie szambo jest, pelno zielska na brzegu i trzeba sie przez to za kazdym razem przebijac jak sie wchodzi wychodzi ;(
  
Re: hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie odzywa:)
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




właśnie wróciłem z plaży i ... woda zimna i pełno zielska ! Ale to ma też swój urok po zachodzie słońca biggrin.gif jak na wydmach...
  
Re: hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie odzywa:)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




a ja ostatnio zbijam bąki:) miałem pracowac ale niestety nie wypaliło:(((((( i czekam teraz na Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce:D
  
Re: <Analyzer> hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie o
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a Ja byłem we Władysławowie i zaliczyłem Hel i Juratę ... fajnie tylko czemu tak tu drogo poszło mi niezzzzzle kasy za tydzień "urzędowania" wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




O to szkodza, że się jakoś nie zgadaliśmy. Ja też byłem we Władysławowie. Zaliczyłem Hel i Łebę.

A wracałem samochodem 9.5 godziny.crazy.gif Współczułem kierowcą z Dolnego Śląska. Oni pewnie jechali z 15. Pomorskie i kujawskie drogi to był jeden wielki korek.
  
Re: <Tirinti> hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ooo szkoda !!!!!! no to mamy nauczkę trza zrobić forum wyjazdy biggrin.gif ... wtedy Każdy wskaże teren swego pobytu i może się ludzie będą mogli częściej spotkać "na żywo" cool.gif
  
hehe jak tam leci ?????? nikt sie nie odzywa:)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010