Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> co straciles ,stracilas przes pudelsuff Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




na koncercie w Studio straciłam kawałek paznokcia i reputację lol.gif
  
Re: co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Wtorek, 14 Grudnia 2004, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Żwirek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2267
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




jedna impreza [musialem jechac akurat wtedy na koncert Pudli zamiast na cinzko pijacka balange, ale nie zaluje, bo i tak sie upilem i bylo fajnie]
oraz na zdrowiu podupadly moje najlepsze buty, ktore sobie wypastowalem tuz przed koncertem [patrz pierwsza pozycja], a gdy juz sie znalazlem pod scena, to jacys ludzie nie zauwazli jak sie ladnie blyszcza i w ogolnej euforii i wyzwalaniu agresji zdeptano mi je perfidnie, od tametej pory juz nie sa takie same ;-)
  
Re: <Żwirek> co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Wtorek, 14 Grudnia 2004, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




nic nie straciłam... kasy nie uważam za straconą, tylko za dobrze zainwestowaną cool.gif nic mi się nie zniszczyło, niczego nie zgubiłam... wszystko przede mną! wink.gif
może straciłam trochę w oczach jednej z koleżanek, która teraz uważa, że stałam się monotematyczna. eusa_eh.gif jej problem biggrin.gif
  
Re: co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Wtorek, 14 Grudnia 2004, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Straciłam??? CO ja właściwie straciłam przez Pudelsów...Dusho łez, snów, myśli straciłam przez jednego z Pudli...chociaż...
  
Re: <SyLwIa> co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Piątek, 17 Grudnia 2004, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




...ja tylko zyskuję...
wraz z każdym słowem, dźwiękiem...
zyskuję smile.gif
  
Re: co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Grudnia 2004, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




szukamluzu :
...ja tylko zyskuję...
wraz z każdym słowem, dźwiękiem...
zyskuję smile.gif


Pięknie biggrin.gif
  
Re: <SyLwIa> co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Grudnia 2004, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif Straciłam niechęć do psów rasy PUDEL. Zupełnie inaczej pa3ę teraz na te stwory wink.gif
  
Re: co straciles ,stracilas przes pudelsuff
PostWysłano: Piątek, 24 Grudnia 2004, 00:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




już nie jestem tolerancyjna jak kiedyś, ale NIE ŻAŁUJĘ!!! biggrin.gif smile.gif cool.gif
  
co straciles ,stracilas przes pudelsuff
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010