Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Nocą puka ktoś...;o)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nocą puka ktoś...;o)
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 03:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




12 (...) naczelnym celem Fan Klubu jest integracja wielbicieli Pudelsow.
Fan Klub powstał, aby zgromadzić najwierniejszych fanów Pudelsow i umożliwić im stałe miejsce nie tylko "wirtualnych spotkań" (...)


Mam pytanie co do granic integracji, czy mieści w sobie również staropolską gościnność? Mówiąc wprost, czy można liczyć na kawałek wyrka, na przykład w Warszawie 30-ego, a zwłaszcza w Sanoku 6 12?
  
Re: Nocą puka ktoś...;o)
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 04:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




monika : 28 Listopada 2004 :

[b][...] czy można liczyć na kawałek wyrka [...]

Oj, ryzykantka z Ciebie wielka! No i ta żądza przygód! ;-)
Toż teraz zastępy mężczyzn /pewnie i tych niezrzeszonych :-)/ będą się prześcigać w składaniu kuszących ofert :-).
Zwłaszcza, że - jak sama mówisz - chodzi tylko o część miejscóweczki. wink.gif
Cytat:
na przykład w Warszawie 30-ego [...]


Ja Ci dam Warszawę 30-ego! SZLABAN I TYLE!!!
Na żadne nocne schadzki nie zezwalam. eusa_naughty.gif Spod mej kurateli się nie wyrwiesz. Nie tym razem!smile.gif
  
Re: Nocą puka ktoś...;o)
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 04:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Oj Malenko, z tymi zastępami mężczyzn to bym nie przesadzała, tu raczej babiniec! Co do 30 nie myślałam tylko o sobie. Z noclegami bywa różnie, szczególnie w romantycznych miejscach, jakie często wybierają sobie na koncertosy. Moje pytanie było zupełnie poważne!

PS. Kuszącymi ofertami również nie pogardzę ;o)
  
Re: <monika> Nocą puka ktoś...;o)
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




proponuje hotel holiday inn cool.gif
  
Re: Nocą puka ktoś...;o)
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




fdh : Listopada 28 2004 :
proponuje hotel holiday inn [cool]


Czy to można zaliczyć do kuszących propozycji ? Jeśli tak, czekam z niecierpliwością na szczegóły!
  
Re: <monika> Nocą puka ktoś...;o)
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




wink.gif
  
Re: Nocą puka ktoś...;o)
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Coś nie jestem dobra w odczytywaniu komunikatów niewerbalnych, jaśniej proszę...
  
Nocą puka ktoś...;o)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010