Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 02:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_kris
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2210
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam!!!
Zwracam sie do was (wszystkich) o pomoc mam w domu dwa komputery jeden moj do ktorego jest podlaczona neostrada (modem na usb) i drugi u mamy w pokoju i chcialbym doprowadzic do drugiego komputera internet (tylko zeby to w miare tanio mnie wynioslo bo ostatnio splukany jestem) slyszalem jusz kilka wersji jak mozna to zrobic:
1. Zebym kupil router(hmmm... drogo wedlug mnie)
2. Slyszalem ze jast cos takiego ja router programowy( piewsze slyszalem)
3. mowili mi o hubie ale jakos mi nie dzialalo
.........................
Plizzzzzzz pomuszcie mi jakimis radami czy czyms takim bo jusz nie wytrzymuje jak mi matula w pokoju wysiaduje godzinami ( i co sie smiejecie cieszcie sie ze tak nie macie)
pozdro i czekam na pomoc
  
Re: <dj_kris> Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




poczytaj to forum
i zacvznij prosze pisac po polsku
bylo opisywane wiele razy
  
Re: <J@ger> Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_kris
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2210
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Dzieki wielkie naprawde mi pomogles!!!!!! nie ma co!!!!! jak ktos czegos pilnie potrzebuje to tak zawsze jest!!!!! no coz dzieki jeszcze raz
pozdro
  
Re: Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tutaj masz odpowiedz
  
Re: <dj_kris> Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




cala przyjemnmosc po mojej stronie

mam nadzieje ze sie czegos nauczyles ...
  
Re: <J@ger> Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 03:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_kris
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2210
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




po co wogole zalozyliscie to forum eusa_eh.gif ???? czlowiek przychodzi i prosi o pomoc a wy mu wskazujecie "wyszukiwarke" crazy.gif to nie widze sensu takiego forum dobrze sie czujecie doubt.gif ?? bo nie wiem ... jak bym znalazl to bym nie pytal ... pozdrowienie dla naukowcow ktorzy potrafia tylko wskazac "search" jeszcze raz poozdro doubt.gif
  
Re: <dj_kris> Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




warszafka ... i wszytko jasne
pa bucu
  
Re: Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




dj_kris : 08 Grudnia 2004 :
po co wogole zalozyliscie to forum eusa_eh.gif ???? czlowiek przychodzi i prosi o pomoc a wy mu wskazujecie "wyszukiwarke" crazy.gif to nie widze sensu takiego forum dobrze sie czujecie doubt.gif ?? bo nie wiem ... jak bym znalazl to bym nie pytal ... pozdrowienie dla naukowcow ktorzy potrafia tylko wskazac "search" jeszcze raz poozdro doubt.gif


To moze naucz sie szukac synek eusa_sick.gif To tez wazna umiejetnosc w zyciu
  
Re: <ulan> Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
PostWysłano: Czwartek, 09 Grudnia 2004, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Po raz: wątek zamykam
Po dwa (DO ZAINTERESOWANEGO): wystarczy przeglądnąć dosłownie 5 topiców niżej, których treść jest praktycznie identyczna i odpowiedź zaraz by się znalazła. Ileż razy można odpowiadać na to samo??
  
Zamknięty: Czwartek, 09 Grudnia 2004, 01:33 przez Bzdury
Pomocy bo ja jusz nie wiem co robic!!!!!!!!???????
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010