Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Co to kurde jest i czemu domyślnie włączone???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co to kurde jest i czemu domyślnie włączone???
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2003, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie

Eddek weż pod uwagę że są ludzie co nie mają swojego kompa i tak jak ja korzystają w firmie z kompa przy którym akurat siedzą.
  
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2003, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




tak trudno odhaczyc te opcje, badz sie po prostu wylogowac? :P
  
PostWysłano: Piątek, 04 Lipca 2003, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
tak trudno odhaczyc te opcje, badz sie po prostu wylogowac? :P


Tylko ile razy można:P

Ktoś kto ma jednego kompa zaznaczy raz, a ja muszę bezprzerwy:P
  
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




EDDY zmienisz to czy nie??
  
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
EDDY zmienisz to czy nie??

tylko Tobie to przeszkadza :]
naprawde nie rozumiem co jest trudnego w odchaczeniu...
  
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A no to że muszę to robić za każdym razem, jak się loguje. A tak to zrobiłbym to tylko raz jeżeli by była taka możliwość.
Ja wiem że jak ktoś ma kompa tylko dla siebie to jest mu segal, czy odhacza czy nie.

Albo inaczej, może tak zrozumiesz, nie lubie jak ktoś za mnie decyduje, jest to opcja dodatkowa która ma pomagać, a nie irytować.
  
PostWysłano: Sobota, 12 Lipca 2003, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




EDDY czekam, zrób uklon w moją stronę i poszperaj w tym badziejstwie smile.gif
  
PostWysłano: Sobota, 12 Lipca 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
EDDY czekam, zrób uklon w moją stronę i poszperaj w tym badziejstwie smile.gif

zastanowie sie :P
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ale o co biega? Tak trudno jest się wylogować? crazy.gif To tylko 1 kliknięcie myszką crazy.gif

Dla mnie ta opcja jest wygodna - już łatwiej chyba jest się wylogować niż kazać innym użytkownikom za każdym razem wklepywać nicka i hasło crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dobrze Kobieta kombinuje słuchać Jej ! biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ja nie mam zamiaru wpisywac hasla i loginu co chwile, nie ma mowy, wtedy napewno nie bede sie tak czesto pojawial bo bede hasla zapominal :D.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
ja nie mam zamiaru wpisywac hasla i loginu co chwile, nie ma mowy, wtedy napewno nie bede sie tak czesto pojawial bo bede hasla zapominal :D.


Kurde ludziska, a kto mówi o każdorazowym logowaniu, chodzi jeno o domyślne zapamiętywanie hasła.

Jeżeli masz swojego kompa to raz odchaczysz, ze chcesz i będzie Cię autologować. A ja siedzę na ponad 10 kompach i czasem muszę przez Alt F4 zniknąć, i zostaje mi zalogowane forum.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie wiem robta co chceta, a najlepiej jakbym nie musial nic mysle tzn walic tylko glupie posty, a nie myslec o logowaniu, chociaz naweit nie wiem co sie wydazy jak eddek zmieni ten bajerek, jestem z Toba Marek D. :d
  
Co to kurde jest i czemu domyślnie włączone???
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010