Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Jakieś gadżety?? Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Posiadacie jakieś gadżety z Pudelsami??? Koszulki, kubki itp.??? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę sad.gif
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




http://www.stereo.pl/nowa/src/usr/tytul.php?idt=133353&PHPSESSID=acf7f 58c242c47ed762cce5ecd66b69f
http://www.stereo.pl/nowa/src/usr/tytul.php?idt=133354
koszulki
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Błyskawiczna reakcja biggrin.gif dzięki
  
Re: <SyLwIa> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




gadżety są różne; np Agnieszka ma przepiękne kolczyki z czarnym Pudlem;) ciekawam skąd je ma, nota bene właśnie dzięki tym kolczykom(kolczykowi? bo nie jestem pewna, czy były dwa wink.gif ) poznałam, że skakałam obok niej na warszawskich juwenaliach w maju, na długo zanim znalazłam się tutaj;)

a tak serio: koszulki (wolność słowa i psychopop) można kupić w dobrych sklepach muzycznych, a także w internecie na stronach Pudli (www.pudelsi.pl, kiedyś też na www.pudelsi.art.pl, ale teraz chyba coś się tam pozmieniało...) co do kubków, to nie widziałam, ale zawsze można zanieść kubek do takiego zakładu, gdzie na zamówienie można zrobić sobie dowolny wzór na kubku czy koszulce. trzecia wersja to kupujemy farby witrażowe / akrylowe, włączamy mózgownicę, i próbujemy sami. (ostatnią opcję lubię najbardziej lol.gif wink.gif )
  
Re: <SyLwIa> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




No i z gadżetów to byłoby chyba na tyle. Nigdy i nigdzie nie znalazłem niczego więcej oprócz koszulek. sad.gif ...ewentualnie naszywke, ale o to chyba wcale nie trudno.
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Na dvd jakaś dziewczyna pokazywała torebke z Pudlami...Ciekawe jak ja zdobyła...Jestem pełna podziwu dla niej cool.gif
  
Re: <SyLwIa> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




ta dziewczyna z torebką to właśnie Agnieszka lol.gif pudel z kolczyka (ów?) analogiczny do tego na torebce lol.gif na moje oko ta torebka to właśnie inwencja twórcza. ale mogę się mylić wink.gif
  
Re: <SyLwIa> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




wydaje mi sie ze niezbendne jest spotkanie na sz3ycie w kapitanacie w tej sprawie , proponuje jednoglosnie przyjonc jedynom kahne na stanowisko dyrektora generalnego do spraff gadzetuff .
mam nadzieje ze tylko ta osoba ma natyle energi i henci zeby cos sie w tym temacie zmienilo .
pani dyrektor na po3ontek kubek z logiem FC na gwiazdke , prosze .
dystrybucja przez naszom strone .
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




uppsss redface.gif Ja ludzi z fanclubu nie znam, ale mam nadzieję ze wkrótce sie to zmieni ;)
  
Re: <Anna Teperek> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Odnosnie gadzetów- czy bylibyscie zainteresowani w przyszlosci np. myszami, podkladkami pod mysz, wspomnianymi kubkami, itp. z naszymi Pudelsami albo z logo FK.
Jesli tak, to dajcie nam znac mailem.

Anna Teperek: 08 Grudnia 2004, 21:04
Cytat:
gadżety są różne; np Agnieszka ma przepiękne kolczyki z czarnym Pudlem;) ciekawam skąd je ma, nota bene właśnie dzięki tym kolczykom kolczykowi? bo nie jestem pewna, czy były dwa ) poznałam, że skakałam obok niej na warszawskich juwenaliach w maju, na długo zanim znalazłam się tutaj;)

cool.gif
SyLwIa: 08 Grudnia 2004, 21:08
Cytat:
Na dvd jakaś dziewczyna pokazywała torebke z Pudlami...Ciekawe jak ja zdobyła...Jestem pełna podziwu dla niej


smile.gif Lata szperactwa;)
Basia ma identiko torebkę :)))
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




fdh : 08 Grudnia 2004 :
wydaje mi sie ze niezbendne jest spotkanie na sz3ycie w kapitanacie w tej sprawie , proponuje jednoglosnie przyjonc jedynom kahne na stanowisko dyrektora generalnego do spraff gadzetuff .
mam nadzieje ze tylko ta osoba ma natyle energi i henci zeby cos sie w tym temacie zmienilo .
pani dyrektor na po3ontek kubek z logiem FC na gwiazdke , prosze .
dystrybucja przez naszom strone .

eusa_clap.gif popieram

Meil do Agnieszki w drodze =)
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




shock.gif wink.gif
  
Re: <SyLwIa> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Właśnie przed momentem rozmawialem z Kahna na temat gadżetów ...blaszek konkretnie biggrin.gif Jak widać w tym temacie malo prężnie się coś dzieje sad.gif wink.gif
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




zapewniam cię , że będzie się działo.......
  
Re: <kachna> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




wink.gif ...dyrektorskie obietnice! lol.gif
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




kachna : 08 Grudnia 2004 :
zapewniam cię , że będzie się działo.......


Oby lol.gif
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




a propos gadzetów..zawsze zastanawiałam sie dlaczego np. na koncertach Pudelsów nie ma stoisk z takim "pierdólkami"..myślę, że warto o tym pomyślec bo niejednokrotnie spotkałam sie z tym, ze ludzie pytaja, czy można kupić ich płytke(dotyczy to zapewne osób, ktore pierwszy raz maja okazje blizej spotkać sie z twórczością zespołu, tak najczesciej naradzaja sie nowi fani wink.gif ), koszulke badz inne gadzety, ja osobiscie jak najbardziej jestem za tym, zeby takie punkty miały miejsce w trakcie koncertów..inna sprawa jeśli z gory jest założone, ze zespół nie życzy sobie czegos takiego...może sa jakies konkretne powody?Myslę, że warto byłoby się nad tym zastanowić...

pozdrawiam sAwKa;)
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Swego czasu robiłam sobie koszulki pudlowe i twistowe, np. koszulke z pasiastym wieprzem, dwie koszulki z witrażami z "moniti revan", koszulka z wykrzywioną szachownicą z książeczki "całego tego seksu"...
No i najistotniejszy gadżet, czyli homo twistowy trójkąt (również wykombinowany własnoręcznie), dzięki któremu odbyłam wiele ciekawych rozmów ;))
Tym bardziej zgadzam się, iż robienie tego typu cacek własnoręcznie jest najfajniejsze i daje największą satysfakcję, co nie oznacza, że pogardziłabym np. kubeczkiem z logo FC cool.gif
Innymi słowy, popieram pomysł na zorganizowanie produkcji gadżetów, mała burza mózgów i coś fajnego wymyślimy biggrin.gif
  
Re: <sAwKa> Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




pudelsomanie 3as za3onc cool.gif
  
Re: Jakieś gadżety??
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




fdh : 08 Grudnia 2004 :
pudelsomanie 3as za3onc cool.gif

Dla mnie to ona jush dawno się zaczeła biggrin.gif
  
Jakieś gadżety??
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010