Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> 7 seria SG1 Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Tirinti> 7 seria SG1
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Trochę przegapiłem premierę zimowego sezonu. Oficjalna premiera 7x12 na Sci-Fi Channel jest dziś, ale nieoficjalna na brytyjskim Sky One była 15 grudnia. Ale mieli 3 tygodnie przerwy więc już 13 miałem prawie w terminie.

No więc 7x12 Evolution part 2 to kontynuacja 7x11. Trudno coś powiedzieć, żeby nie spoilować. Więc powiem, że jest w nim nowa baza Anubisa. Jak znam SG-1, to gośc się nią długo nie nacieszy. Jest też nowa armia Anubisa, nieco przypomina armię klonów z EpII SW, oczywiście nie ten budżet to i nie te efekty, no i SG-1 to nie Jedi więc aż tylu by nie pokonali, to co jest wystarczy, żeby się musieli nieźle namęczyć, żeby Anubis się długo swoją bazą nie nacieszył. Ogólnie zapowiada się ciekawie na najbliższe pół serii a moze i na dłużej.

7x13. Odcinek dość nietypowy jak na SG-1. Bardziej by do Farscape pasował. Otóż przypomnieli sobie o Prometeuszu, który był uszkodzony na początku sezonu. No więc już naprawiony wraca na ziemię, tym razem zatrzymując się co kawałęk, żegby schłodzić przegrzewające się silniki (jakby nie mogli zrobić lepszej chłodnicy). Na lot załapała się major Carter. Przy jednym z postojów wypatrzyła chmurę gazu, którą postanowiła zbadać. Jak do niej podlecieli to podleciał do nich statek alienó. Alieni jak to alieni, strasznie zalienowani i nierozmowni. Na powitanie zaczeli strzelać. Prometeusz odpowiedział rakietami, ale obcy statek zestrzelił je zanim doleciały. No to Carter wpadłą na pomysł ukrycia się w chmurze do czasu schłodzenia silników nadświetlnych. Poszła zdjąć blokadę, aby na przegrzanych skoczyć choć kawałek. Obcy nadal strzelali, jeden strzał spowodował wybuch i Carter walneła głową w ścianę i straciłą przytomność. Jak się obudziłą to na statku nie było załogi do tego nie działały silniki. Przez cały odcinek Sam próbuje naprawić statek, żeby wydostać się z chmury, której odziaływanie powoduje u niej chalucynacje a w kadłubie korozję.
  
Re: 7 seria SG1
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wreszcie udało mi się obejrzeć dwa najnowsze odcinki. Jestem mocno rozczarowana. O ile druga część epizodu Evolution trzyma w napięciu (niewielkim niestety), to Grace jest potwornie nudnym i wtórnym odcinkiem. Po pierwsze miałam silne poczucie deja vu i nachalnie cisnące się odniesienia do StarTrek Voyager, po drugie za bardzo ten odcinek przypominał motyw wykorzystany w odcinku 6x06 Abyss, w którym O'Neal był więziony przez Baala i poddawany torturom. Wkurzyło mnie też zakończenie - żadnej sugestii odnosienie napotkanego statku obcych. I oczywiście wątek romansowy, dopóki uczucie między Carter i O'Nealem było niedopowiedziane wprowadzało to do serialu element humorystyczny (choćby motyw z Window of Opportunity, lub 2010 i 2001). W Grace przesadzili trochę z tym wyimaginowanym pocałunkiem.

Jeżeli kolejne odcinki mają być na podobnym poziomie to lepiej, żeby nie powstała już seria 8. Najwyraźniej scenarzystom zaczyna brakować pomysłów.
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




JA pisałem, że to nietypowy odcinek jak na SG-1. Mi się mimo to podobał.

8 seria jest jużzatwierdzona. Będzie 20 odcinków, równolegle będzie 20 odcinków Stargate Atlantis a oba seriale będą miały wspólny półtoragodzinny pilot.
  
Re: <Tirinti> 7 seria SG1
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 09:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




7x14 Fallout
Kelowna ma kłopoty natury geologicznej, Jonas Quinn zwraca się do SGC o pomoc. Daniel i Jack bawią się w dyplomację, Sam i T'ealc razem z Jonasem i jego dziewczyną wwiercają się w ziemię (swoją droga ostatnio oglądałam film pt The Core, w którym pojawił sie identyczny motyw). Oczywiście wszystko kończy się szczęśliwie, a największą niespodzianką jest goauld, który wykazuje zafascynowanie ludźmi, a przede wszystkim Jonasem.

Podobał mi się ten odcinek mimo tego, że odniosłam wrażenie, że montaż scen był nieco chaotyczny. Największa kicha to pojazd do wwiercania sie w powierzchnię planety - komputery i zawory ciśnieniowe, a najlepszy był obrazek pokazujący drogę pojazdu, w tym miejscvu miałam nieodparte skojarzenie z River Ride:-)
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




O zapomniałem napisać recenzji.redface.gif
ODcinek niezły. Mocno wzorowany na The Core. Szkoda, że zakończyli wątek z goauldem, bo mogli by to kontynuować w kolejnych odcinkach.

Co do kichy to sięnie zgadzam. To jest nawiązanie do XIXwiecznej fantastyki. Mi się to bardzo podoba.

7x15 Chimera.
Odcinek kiepski. Nagle wpadli na pomysł pokazania prywatnego życia Samanty. No więc major ma nowego chłopaka, z którym sięspotyka po pracy. Natomiast Ozyrys kożysta z urządzenia do wnikania w sen, wydobyć z podświadomości Daniela informacje o położeniu zaginionego miasta. Wątki przeplatają się ze sobą. Tu jest dopiero pokaz montażu bez ładu i składu. Za to zabawna jest scena, w której Carter jedzie windą z N'Nealem i mruczy melodię z czołówki.
  
Re: <Tirinti> 7 seria SG1
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




7x15 Chimera
Świetny odcinek. Pozornie dwa odrębne wątki, zakończone wspólnym finałem. Wcale nie odniosłam wrażenia poszatkowanej akcji, wręcz przeciwnie, ani razu nie miałam uczucia, że w danej scenie coś jeszcze powinno być. Jest to jeden z niewielu odcinków, w których Carter wygląda jak prawdziwa kobieta, w dodatku całkiem niczego sobie;-) Szkoda tylko Ozyrysa, to był prawdziwy rasowy Goa'uld...
Scena w windzie niezła, druga zabawna sytuacja - Teal'c + pączki.

7x16 DEATH KNELL
Powrót niezniszczalnych dronów Anubisa, Samanta w tarapatach, rozpoad przymierza Tauri - Tok'ra - Jaffa. Jacob/Selmak traci zaufanie Tok'ra. Znowu poszatkowane sceny, ale w sumie trzyma w napięciu. Generał Hammond jak zwykle świetny, zwłaszcza gdy stawia sprawę jasno i staje w obronie swoich ludzi. Całkiem niezły odcinek.
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 03:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Co do Chimery. Fakt, że Carter wygląda jak kobieta. Ale skoro w innych odcinkach jest tylko żołnierzem/naukowcem to ten odcinek stanowi niespójnośc. No w kolejnym odcinku zupełny brak nawiązania do tamtego wątku.

16 jest bardzo dobry. Kontynuuje wątki z poprzednich.
  
Re: 7 seria SG1
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Co do Chimery. Fakt, że Carter wygląda jak kobieta. Ale skoro w innych odcinkach jest tylko żołnierzem/naukowcem to ten odcinek stanowi niespójnośc. No w kolejnym odcinku zupełny brak nawiązania do tamtego wątku.

16 jest bardzo dobry. Kontynuuje wątki z poprzednich.


Całość byłaby niespójna gdyby Carter pozostała tylko naukowcem/żołnierzem. Mieliśmy już wątki dot. prywatnego, a raczej uczuciowego życia pozostałych członków SG1, zatem Carter też się takowy należał. Różnica w wyglądzie Daniela Jacka i Teal'ca po przebraniu się w cywilne ciuszki nie jest szokująca, natomiast zestawienie munduru z wieczorową suknią to jest niezły kontrast.
W tej chwili w serialu przewijają się dwa najważniejsze wątki - zaginione miasto Pradawnych oraz walka z Anubisem i jego armią, Chimera jest nawiązaniem do pierwszego a Death Knell do drugiego. Z zapowiedzi wiadomo, że podwójny finałowy odcinek kończący serię 7 Stargate będzie właśnie na temat Zaginionego Miasta, a że od finału serii 6 motywu tego nie było, trzeba było przypomnienie małe zrobić. Zresztą pojawiały się już wątki poboczne, które dzieliła dość spora odległość w czasie (choćby Tin Man i Double Jeopardy), więc nie widzę w tym nic niezwykłego. Zresztą niejeden odcinek słabiutko związany z główną akcją serialu był na prawdę dobry, choćby mój ulubiony Window of Opportunity. Wydaje mi się, że ocenianie odcinka na podstawie jego powiązania z poprzednimi trochę krzywdzi odcinki poboczne, które bywają bardzo różne - od takich sobie do na prawde rewelacyjnych.
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jest niespójny. Co sięstało z tym chłopakiem major? Już go nie ma.

7x17 Heroes part1.
Prezydent chce sięw kampani weborczej pochwalić Stargatem. Do SGC wysłano grupę filmowców. Gen. Hamond i członkowie SG-1 są bardzo sceptyczni. O'Neal unika ich jak może, Tealc ma rozkaz braćudział w wywiadzie, więc bierze, ale że nie dostał rozkazu odzywania się więc przemilcza wszystkie pytania.
W międzyczasie SG-13 odkrywa ruiny miasta starożytnych, a chwilępóźniej sondę goauldów badającą ruiny. Po zestrzeleniu sądy przybywają posiłki, więc i SG-1 idzie do walki to be continue.
Dodam, że odcinek jest mocno komediowy.
  
Re: 7 seria SG1
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Jest niespójny. Co się stało z tym chłopakiem major? Już go nie ma.


Chłopak wyjechał do Denver, gdzie pracuje. Może pojawi się w którymś z następnych odcinków. Poza tym SG to nie serial obyczajowy.

Heros part 1
Świetny odcinek, tylko szkoda, że w takim momencie przerwany. Najlepsza scena - wywiad z Teal'ciem. Z niecierpliwością czekam na następny odcinek.
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




7x18 Heros part2.
Walka która zaczyna się w part2 kończy się marnie. Widzimy jak Oneal obrywa ze stafa i pada bez ruchu. W następnej scenie widzimy jak do SGC przez wrota wnoszą nosze a obok idzie płacząca Carter. Później wszyscy mówią o śmierci przyjaciela. Filmowcy (jak i widzowie) myślą, że zginął Oneal. Później okazuje się, że to zginęła doktor Fraiser, a ONeal jest tylko ranny. Pani doktor przeprowadziła polową operację, udanązresztą, ale sama została zabita. W końcu film zostaje poświęcony jej bohaterstwu, jednak zostaje utajniony i nie zostanie publicznie pokazany. W międzyczasie do bazy zostaje przysłany przedstawiciel władz mający ocenićkto zawinił takim stratą w ludziach. Widać ktoś chce przejąć kontrole nad SGC. Tak swoją drogą aktor grający inspektora grał AHM w Voyagerze.

7x19 Resurrection
Trochę przypomina częśćAliena o tym samym tytule. :) Nałkowcy znaleźli szczętki pomocniczki Ra. Postanowili ją sklonować (wraz z goauldem) i dowiedzieć sięod niej tajemnic. Wyszło mniej więcej jak w Alienie, czyli goauld przejąłkontrolęi wymordował większość nałkowców a do tego podłożył bąbę o sile wybuchu mogęcej zniszczyć całe hrabstwo. SG-1 ma 16 godzin na rozbrojenie bąby.
  
Re: 7 seria SG1
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
7x18 Heros part2.
Walka która zaczyna się w part2 kończy się marnie. Widzimy jak Oneal obrywa ze stafa i pada bez ruchu. W następnej scenie widzimy jak do SGC przez wrota wnoszą nosze a obok idzie płacząca Carter. Później wszyscy mówią o śmierci przyjaciela. Filmowcy (jak i widzowie) myślą, że zginął Oneal. Później okazuje się, że to zginęła doktor Fraiser, a ONeal jest tylko ranny. Pani doktor przeprowadziła polową operację, udanązresztą, ale sama została zabita. W końcu film zostaje poświęcony jej bohaterstwu, jednak zostaje utajniony i nie zostanie publicznie pokazany. W międzyczasie do bazy zostaje przysłany przedstawiciel władz mający ocenićkto zawinił takim stratą w ludziach. Widać ktoś chce przejąć kontrole nad SGC. Tak swoją drogą aktor grający inspektora grał AHM w Voyagerze.


Zdecydownie najlepszy odcinek tej serii, trzyma w napięciu, pomimo iż wydaje się, że to niemożliwe, żeby O'Neall zginął. Szkoda doktor Frasier, ale przynajmniej odeszła z serialu w wielkim stylu. I oczywiście pan inspektor czyli Doc - już w Voyagerze świetnie spisał się w roli bezuczuciowego hologramu, świetnie wypadł w roli bezdusznego człowieka NID. Warto przypomnieć, że już wcześniej w SG1 pojawili się aktorzy występujący w StarTrekach - w odcinku 4x07 Marina Siritis (Deanna Troi - z załogi kapitana Picarda) wcieliła się w postać rosyjsiego naukowca i John de Lancie, który pojawił sie w epizodach 5x03, 5x04, 5x11, 5x14, 6x11 jako pułkownik Frank Simmons (w Star Trekach - Q).
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Niedziela, 22 Lutego 2004, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Byyi też Jolene Blalock (T'Pol z Enterprise) w roli Jaffa walczącej o prawa kobiet i John Billingsley (doktor Phlox z Enterprise.) w roli naukowca.
Natomiast Michael Shanks i Christopher Judge grali w Andromedzie. Najpierw każdy w jednym odcinku, a później obaj w jednym. Obaj grali avatary statków kosmicznych Miacael naipierw Gabriela, a później Remiela, a Christopher najpierw Achillesa, później Hectora. Obaj zgineli zarówno w pierwszych jak i w drógich wcieleniach. A swoją drogą podobno Lexa Doig (Rommie, avatar Andromedy z Andronedy) ma zagrać w SG-1. A prywatnie Lexa jest od niedawna żoną Michaela Shanksa.
  
Re: 7 seria SG1
PostWysłano: Niedziela, 29 Lutego 2004, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




7x20 Inauguration
Nowy prezydent zapoznaje się z programem SG. Nowym viceprezydentem zostaje nasz stary dobry znajomy senator Kinsey, który usiłuje nakłonić prezydenta to przekazania kontroli nad SGC NID i jemu samemu. Krótko mówiąc odcinek jest polityczny, jedna szuja okazuje się większą szują, niż przypuszczaliśmy, druga szuja zdaje się zwracać w słusznym kierunku. Jest to typowy odcinek podsumowujący sytuację przed finałem serii. Niezwykle interesująco wypadli prezydent USA, w tej roli William Devane, oraz ciemnoskóry generał - Szef połączonych sztabów. Niezbyt przepadam za odcinkami podsumowującymi, jednak ten był całkiem niezły. W napięciu oczekuję dwóch odcinków finałowych.
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Niedziela, 07 Marca 2004, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Warto dodać, że nowy prezydent przypomina Busha, trochę z wyglądu i mocno z idiotycznego zachowania.

7x21 Lost City part 1.
Okazuje się, że informacja gdzie jest zaginione miasto jest w bazie danych przypominającą tą z jednego odcinka pierwszej serii, w której O'Neal sobie niechcący wgrał do mózgu bazę danych starożytnych i otworzył portal do Asgardu. Goauldowie szykują się do przejęcia bazy danych i SG-1 wyrusza, aby ich uprzedzić. Jednak Goauldowie mają przewagę. O'Neal w ostatniej chwiili poświęca sięi ponownie wgrywa sobie bazę danych po czym wysadzają użądzenie. W międzyczasie prezydent odbiera Hammondowi stanowisko i na jego miejsce wprowadza panią doktor poleconą przez wiceprezydenta. Zabawny jest komentarz pani doktor kiedy dowiedziała się, o wrotach. "I've just found out that science fiction isn't fiction". Inna fajna scena kiedy wiceprezydent jej mói o wrotach. "It's joke?" na to wiceprezydent daje dokument podpisany przez prezydenta a na nim jest napisane "It's not a joke!".
  
Re: 7 seria SG1
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Warto dodać, że nowy prezydent przypomina Busha, trochę z wyglądu i mocno z idiotycznego zachowania.


Pierwsze wrażenie jest rzeczywiście takie. Natomiast przy dalszym rozwoju sytuacji odniosłam wrażenie, że prezydent specjalnie udaje młotka. Prezydent balansuje na bardzo cienkiej linie, i jak na razie jego decyzje wydają się byc słuszne. A Kinsey zdaje się być rozczarowany, że jego manipulacja się nie powodła. Ciekawa jestem jaką role będzie pełnił Hammond w Waszyngtonie.

Oby do piątku...
  
Re: 7 seria SG1
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




7x22 - Lost city part 2

Jestem rozczarowana okrutnie. Niby fajerwerki, niby zwroty akcji, niby sytuacje bez wyjścia, ale wszystko to jakieś wtórne, czterdzieści kilka minut deja vu... Nie będę streszczać całego odcinka, może Tirinti będzie miał ochotę, powiem tyle - żadnego miasta nie znaleźli, najpotężniejsza broń we wszechświecie okazała się niepoważna, a jedyny optymistyczny akcent to kopniak w dupę dla mojego ulubionego eks-senatora, obecnie eks-vice-prezydenta.

Podsumowaując całą serię - jest to moim zdaniem najsłabsza ze wszystkich serii, zbyt dużo powielonych pomysłów, za mało głównego bohatera i goa'uldów. Zdecydowanie scenarzystom zabrakło pomysłów. Większość odcinków była inspirowana starymi sprawdzonymi pomysłami. Pozostaje mieć nadzieję, że seria ósma oraz nowy serial SG Atlantis będą ciekawsze i bardziej pomysłowe.
  
Re: <Obserwabla> 7 seria SG1
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




No faktycznie kiepski koniec. dzieńwcześniej oglądałęm Enterprise 3x18 (ostatni przed półtoramiesięczną przerwą) i doszedłem do wniosku, że przez ostatnie pół roku SG-1 sięmocno popsóła Enterprise wręcz przeciwnie. I o ile pół roku temu byłem zdania, że autorzy Entka powinni sięuczyć od autoró SG-1 to teraz już tak nie sądzę. Z drógiej strony SG-1 był planowany na 6 serii. Po 6 serii miałbyćfilm kinowy będący pomostem pomiędzy SG-1 a Atlantis. Ze scenariusza tego filmu zrobili zakończenie 7 serii a jeszcze trochę zostało na pilota Atlantisa. Widaćautorą skońćzyły się już pomysły.

Opis odcinka. Cóż. SG-1 szuka miasta, Anubis robi "dzień niepodległości", SG-1 znajdują broń, a właściwie zasilanie do broni, która już jest na ziemi. Odpalają broń i "dzień niepodległości" kończy się w podobny sposób do pierwowzoru.

Ja już z miesiąc temu wiedziałem ze spoilerów, że miasta nie znajdą. Miasto znajdą we współnym pilocie Atlantis i S8. Z tych samych spoilerów wynika, że Hamond pozostanie kapitanem Prometeusza a ONeal będzie dowódcą SGC, choćto ostatnie jest najmniej pewne.
  
7 seria SG1
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010