Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> PODZIĘKOWANIA
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
PODZIĘKOWANIA
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




W topicu tym bede umieszczał podziękowania dla tych wszystkich którzy pomogli w zwiększeniu liczby userów w teamie. Rzecz jasna na samym wstępie chciałem podziękować tym wszystkim którzy dołączyli się już do nas, i przeliczają jako samodzielne jednoski nie rekomendujące teamu na forach stronach i sieciach internetowych.

1. J@ger - jest ze mną adminem teamu i jednocześnie przeliczył najwięcej próbek w drużynie

2. HEH.PL - za umieszcznie podforum na forum, i reklamowanie teamu poprzez wysyłanie maili do wszystkich członków forum

3. POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ - bardzo duża liczba userów to studenci właśnie tej politechniki

4. WMC-NET - dostawca internetowy w Słupsku, umieścił informacje na DC++

5. GOLDHAND - uzytkownicy tego forum są z nami cały czas

6. PClab - Dzięki nim udało nam się zjednać dosyć sporą liczbe userów. Jednocześnie chciałem zareklamować dane forum http://forum.pclab.pl/

7. JOEMONSTER - Grupa Joemonster to jedna z najliczniejszych grup w naszym teamie. Bardzo dziękuję im za to że umieścili informacje o drużynie na swojej stronie.

8. r.ziomber - użytkownik dzieki któremu sława o naszym teamie została rozsławiona jeszcze bardziej. Jednocześnie chciałem zareklamować jego stronkę. www.astrofizyk.prv.pl



Jeśli o kimś zapomniałem przepraszam, czas wszystko zweryfikuje
  
Zamknięty: Sobota, 11 Grudnia 2004, 16:31 przez Analyzer
PODZIĘKOWANIA
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010