Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> top wszechczasów Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jacek_p
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5489
Posty: 60


[ Osobista Galeria ]




Przed chwilą oznajmili w trójce, że nie będzie płytki wydanej z topu bo U2, Led Zeppelin, Pink Floyd i Dire Straits nie wyrażają zgody na tego typu składanki. Miłe nie?:-) Forsa rządzi (tylko po co im więcej skoro już mają jej aż tyle?) sad.gif confused.gif smile.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




The Unforgettable Fire na 78

Sunday Bloody Sunday 65

Pride In The Name Of Love 49

With Or Without You 13

One 4

5 pisoenke w liscie czyli nie jest źle
w przyszłym roku powinno byc lepej (tzn miejmy nadzieje)
co do 1 miejsca one to nie ma szans zabyt duzo dobrych utworów,a le 4 miejsce nie jest złe
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piha77
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5416
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




Trochę roszad w pierwszej trójce. Kamanda Pinka Flojda na pierwszym - spoko, ale nie z tym utworem raczej.

Moje życzenia odnośnie podium się nie sprawdziły, poza pozycją Led Zeppelin, no cóż zobaczymy za rok.

....a stwierdzenie Niedźwiedzia porównujące supergrupę Queen do Ich Troje pozostawię bez komentarza....panie Marku eusa_naughty.gif
  
Re: <piha77> top wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




kiedyś, na jakimś polskim hubie trafiłem na gościa posiadającego cały (!) top wszechczasów w mp3. Poprostu kopalnia złota. Może ktos z forumowiczów posiada coś podobnego?? a może jakieś namiary?
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nika22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4302
Posty: 81


[ Osobista Galeria ]




Ja kiedyś też znalazłam u kogoś cały Top. I chciałam ściągnąć, ale koleś tak rzadko był dostępny, że sobie darowałam doubt.gif A szkoda, szkoda, żałuję że mi się nie udało sad.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Potwierdziło się jednak - po czterech latach na 2, po czterech latach na 1 czas na cztery lata na drugim po raz kolejny:). "Brothers In Arms" zdetronizowane. Szkoda jednak, że "One" nie drgnęło. Tak coś czułem już po tym jak "With Or Without You" zajęło 13 miejsce - nie drgnęło od zeszłego roku. A tak się dobrze zapowiadało po tym jak "Pride" skoczyło o pare ładnych oczek. Pozostaje czekać do następnego roku.

Chciałem jeszcze napisać o potężnym zaskoczeniu jakie wywołał Archive i "Again" - totalnie mnie to poraziło.

Dzięki Wszystkim, którzy wpadli wczoraj na chat i z którymi wspólnie przeżywałem emocje:).

Pozdrawiam!

Roopa
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
człowiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4966
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
Potwierdziło się jednak - po czterech latach na 2, po czterech latach na 1 czas na cztery lata na drugim po raz kolejny:). "Brothers In Arms" zdetronizowane. Szkoda jednak, że "One" nie drgnęło. Tak coś czułem już po tym jak "With Or Without You" zajęło 13 miejsce - nie drgnęło od zeszłego roku. A tak się dobrze zapowiadało po tym jak "Pride" skoczyło o pare ładnych oczek. Pozostaje czekać do następnego roku.

Chciałem jeszcze napisać o potężnym zaskoczeniu jakie wywołał Archive i "Again" - totalnie mnie to poraziło.

Dzięki Wszystkim, którzy wpadli wczoraj na chat i z którymi wspólnie przeżywałem emocje:).

Pozdrawiam!

Roopa




Archive rzeczywiście było zaskoczeniem.I jeszcze puścili w całości najdłuższą wersję.Cieszę się że w końcu Brothers spadło.Myślałem że One będzie na podium cóż może w przyszłym roku.
Fajnie sie słuchało TOPU jednocześnie go komentując na czacie co nie U2roopa? smile.gif Pozdrawiam
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Bardzo fajnie, w pewnej chwili zrobiło się naprawdę dużo ludzi:). Co by nie mówić, Top - mimo, że już nie ten sam co kiedyś - budzi wiele emocji.
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 12 Stycznia 2008, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Pojawił sie (już jakiś czas temu,nowy top wszechczasów),wiec postanowiłem go uaktualnić:

U2 słabiutko tzn.:

9.One (spadek z 5)
27.With or Without You(14)
64.Pride (In the Name of Love)(45)
75.Sunday Bloody Sunday(63)

Moze za rok bedzie lepiej,cały ranking na:

http://www.polskieradio.pl/trojka/lp3/archiwum_top.aspx
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 12 Stycznia 2008, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




bardzo słabo, liczyłam na podium ale strasznie One spadlo
mam nadzieje ze wraz z nowa plyta popularnosc U2 znow wzrosnie.
  
Re: <evay> top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 02 Stycznia 2010, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
katarek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #875
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




W tym roku One na drugim, a With or... na pierwszym. W zestawieniu 100 wybranych utworów (w radiu można było usłyszeć 75) pojawiło się jeszcze parę innych piosenek U2.
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 02 Stycznia 2010, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




A tak wyglądało to dokładniej:

1. With Or Without You
2. One
12. New Year's Day
18. Pride (In The Name Of Love)
21. I Still Haven't Found What I'm Looking For
29. Sunday Bloody Sunday
52. Where The Streets Have No Name
79. Desire
83. Love Comes Tumbling
  
top wszechczasów
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010