Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Scroll w Slackware - jak mam to zrobić???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Scroll w Slackware - jak mam to zrobić???
PostWysłano: Niedziela, 12 Grudnia 2004, 03:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
disc
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2250
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witajcie, mam prosbę, czy moze ktos mi napisac jak mam odpalic scroll w Slackware 10? Bardzo proszę o pomoc. Mój mail: discjockey(at)interia.pl
  
Re: <disc> Scroll w Slackware - jak mam to zrobić???
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




witam moja metoda jest dosc lamerska (nawet bardzo lamerska ;) ) w momencie kiedy odpalasz druida konfiguracji kde on pyta o rozne ustawienia:
odpal owego asystenta wybierz sobie jezyk i kraj w nastepnym kroku "wybierz swoj ulubiony system zachowan " i wybierz microsoft windows (r) ;)

druga metoda to reczna edycja xorg.conf ale nie pamietam jak to sie robi


pozdrawiam
  
Re: <disc> Scroll w Slackware - jak mam to zrobić???
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 01:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michux
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #167
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




http://www.google.com/search?q=scroll+slackware&sourceid=opera&num=0&i e=utf-8&oe=utf-8
  
Scroll w Slackware - jak mam to zrobić???
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010