Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Podzielona Neo na Yoperku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Podzielona Neo na Yoperku
PostWysłano: Niedziela, 12 Grudnia 2004, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dzynek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2256
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam.
Cos smutno na tym yoperowym forum.
Mam Yoperka od jakis 3 mies i zadowolony jestem.
Generalnie tylko male problemy z mPlayer confused.gif,ale nicto.
Czy ktos probowal podzielic neo na yoperku? Cos niebaudzo mi to wychodzi,chociaz siec smiga
  
Re: <dzynek> Podzielona Neo na Yoperku
PostWysłano: Wtorek, 14 Grudnia 2004, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to zależy jaki masz modem. Ogólnie dość często pojawiają się problemy z modemem SpeedTouch 330, natomiast z modemem Sagem 800 problemów żadnych nie ma.

W przypadku tego pierwszego wszystkie niezbędne paczki znajdziesz: tu, tu oraz tu.
  
Re: <Bzdury> Podzielona Neo na Yoperku
PostWysłano: Środa, 15 Grudnia 2004, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michux
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #167
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




No jeśli chce dzielić neo to chyba mu już sam net chodzi, mniemam.
Tak więc linki nierelewantne nieco :)
A co do podziału neo na Yoperze to nie bawiłem się (brak potrzeby) - to Yoper jest u mnie klientem a serwer działa na Sarge i dobrze mi z tym. W tej chwili chyba mało proaktyczne jest stawianie Yopera jako router, z powodów bezpieczeństwa - no chyba że bardzo chcesz samemu co chwila łatać kernel i co ważniejsze pakiety (w debianie masz to gratis) :)
  
Re: <michux> Podzielona Neo na Yoperku
PostWysłano: Środa, 15 Grudnia 2004, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




lol, nie tutaj to miałem napisać i teraz zachodzę w głowę, gdzie ten topic, co ktoś miał problem z neo pod linuksem (nie ma to jak 20 otwartych paneli :)
  
Podzielona Neo na Yoperku
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010