Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> DEPECHE MODE Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Lubisz Depeche Mode?
1.Tak
78%
 78%  [32]
2.Nie
4%
 4%  [2]
3.Są mi obojetni
14%
 14%  [6]
4.Nie znam tego zespołu
2%
 2%  [1]
Wszystkich Głosów : 41

DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 12 Grudnia 2004, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




Mnie wpadła ta muzyka w ucho i i to nie ostatnio a jakies 16 lat temu i juz nie wypadnie nigdy,co sadzicie o tym jednym z najlepszych w histori muzyki zespole?
  
Re: <krzychu2> DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 12 Grudnia 2004, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Cóż, dość oryginalny jak na pop music. Taki... zimny.
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Grudnia 2004, 08:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Ja osobiście bardzo lubię zespół Depeche Mode i nawet sama nie pamiętam kiedy po raz pierwszy usłyszałam ich piosenkę,która od razu wpadła mi w ucho. Dlatego też bez głębszego zastanowienia zagłosowałam tak. Mam kilka płyt Depechów i uważam,że jest to naprawdę świetna muzyka,podobają mi się przede wszystkim słowa. Lubię bardzo ostatnią ich płytę,ale i tak dwie moje ukochane piosenki to bezapelacyjnie- "Enjoy the silence"(przepadam wprost za tą nową wersją tej piosenki bodajże remiks autorstwa chłopaków z Linkin Park) i boskie "Sweetest Perfection"(mam z tą piosenką milutkie skojarzenia). A poza tym podoba mi się również ostatnia płyta Pana Gahana pt."Paper Monsters",piosenka "Dirty Sticky Floor" i "I need you" są po prostu piękne. Kiedyś nie wiedząc kim są i jaką grają fajną muzykę nie wiedziałam co tracę,ale teraz na całe szczęście już wiem,jestem świadoma!
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Grudnia 2004, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Słuchajcie ja wychowałam się na DM,nic dodać nic ująć i wiem,że do końca życia będę ich słuchała,fajnie,że dodaliście tu ten temat,bo jest to temat moich korzeni
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Grudnia 2004, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




Dokładnie,to jest taka muzyka która jak już wciągnie to nigdy się nie znudzi,zawsze można odkrywać coś nowego

@Margot,a co do Paper Monsters i pieknych piosenek,to na miano tej najpiekniejszej z tej płyty zasługuje chyba jednak Stay,nie sądzisz? biggrin.gif .Proponuje dotarcie do utworu który nosi nazwe Breathe(nie mylić z Breathe z płyty Exciter DM),jest on na któryms z singli ,bodajże I Need You,nie wiem jakim cudem nie znalazł się na albumie,to jest dopiero cudo
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Środa, 15 Grudnia 2004, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




krzychu2 :
Dokładnie,to jest taka muzyka która jak już wciągnie to nigdy się nie znudzi,zawsze można odkrywać coś nowego

@Margot,a co do Paper Monsters i pieknych piosenek,to na miano tej najpiekniejszej z tej płyty zasługuje chyba jednak Stay,nie sądzisz? biggrin.gif .Proponuje dotarcie do utworu który nosi nazwe Breathe(nie mylić z Breathe z płyty Exciter DM),jest on na któryms z singli ,bodajże I Need You,nie wiem jakim cudem nie znalazł się na albumie,to jest dopiero cudo

Tak masz jak najbardziej rację co do "Stay",ale ja mam bardzo fajne skojarzenia z tymi dwoma piosenkami więc właśnie dlatego je najpierw wymieniłam.A może dlatego że były one singlami i najczęściej można je było usłyszeć?Nie wiem już sama,ale "Stay"też niczego sobie:)
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Środa, 15 Grudnia 2004, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Nie znam za dobrze DM, ale mam pewne skojarzenia z nimi związane.

1 - Depeszowcy czy jak ustrojstwo się nazywało. Mało ciekawa subkultura mająca raczej ciągoty agresywno - zaczepne.
2 - Monotonna muzyka z dużą ilością elektroniki, sprawiająca wrażenie pewnej mroczności. Dla mnie raczej mało pociagające. Mocno jakichś negatywnych odczuć nie mam, ale pozytywnych także. Miałem swego czasu dwie płytki jakieś, ale zlały mi się w takie jedno muzyczne plumkanie, że postanowiłem raczej nie starać się ich na siłę posłuchać.
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Piątek, 17 Grudnia 2004, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DefF:)
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2290
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




heh ten poprzedni post mnie rozsmieszył :) autor lubi chyba hip hop albo jakies umcyk umcyk i inne 'hiciorki' i nie rozumie inteligetniejszje muzyki stad taka opinia...gratuluje :)
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




DefF:) :
heh ten poprzedni post mnie rozsmieszył :) autor lubi chyba hip hop albo jakies umcyk umcyk i inne 'hiciorki' i nie rozumie inteligetniejszje muzyki stad taka opinia...gratuluje :)

żebyś się nie zdziwił. crazy.gif


jeden z moich ulubionych zespołów.
gore... szanuję faceta. ma duży potencjał i umiejętność pisania niebanalnych, przebojowych utworów. jeśli chodzi o solową twórczość, wygrywa z gahanem, mimo że nagrywa "tylko" covery.


Mike - a z którymi płytami miałeś do czynienia? spróbuj posłuchać "songs of faith and devotion", jest najbardziej rockowa, wg mnie najlepsza w całym ich dorobku. na pewno moja ulubiona ;)
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gingers
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2304
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Nie jestem zagorzałym fanem, nie ubieram się jak prawdziwy fan, ale ogromnie sobie cenię ten band. Mam ich chyba wszyskie płyty (no moze większość).Robią dobrą muzyke, teksty tez są dobre maja własną mocną osobowosć jako zespół taki charakter, którego brakuje większości zespołów jakie ostatnimi laty słysze w tv i radio. Poza tym dąją świetne koncerty, dałem sie namówić na występ dm w warszawie w 2001 i byłem pod ogromnym wrazeniem.
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




DefF:) :
autor lubi chyba hip hop albo jakies umcyk umcyk i inne 'hiciorki'


Zapewne masz rację. Szczegolnym szacunkiem darzę składankowe wydania z Bravo oraz Popcorna.
Widać natomiast u Ciebie ignorancję muzyczną, jak stąd do Oceanii. Już po pierwszych pięciu słowach widać, że jesteś wspaniałym przykładem zaślepienia. Największą ilość przejawów "wyższości" muzycznej miałem jak na razie okazję spotkać na forum zespołu na literę "M" (koncert był w maju). Ale jak widać tego typu zachowanie jest raczej nieobce także i osobie, która słucha jedynie słusznej i "inteligentnej" muzyki. Nota bene jaki iloraz IQ ma muzyka Depeszów? Mogłaby się zapisać do MENSy jak Doda?

Cytat:
i nie rozumie inteligetniejszje muzyki stad taka opinia...


O tak nie rozumiem. Mam za słabo pofałdowaną korę mózgową i muzyka depeszów jest dla mnie zbyt skomplikowana.
Podobny bełkot można usłyszeć od każdego, komu klapeczki na uszach nie pozwalają usłyszeć nic, poza brzmieniem własnego głosu, mówiącego o wyższości swojego ukochanego zespołu nad innymi zespołami.

EOT chyba tylko mogę do Cię rzec.

Opfer:
Nie pamiętam nawet nazw płytek. Jedną nadal mam (poniekąd ja, bo tak naprawdę to moi rodziciele), tyle że w wersji analogowej... a adapter bez igły.

Zapomniałem w sumie że z DM znam dobrze dwa kawałki. No powiedzmy, że z DM, bo tak naprawdę chodzi mnie o scoverowane utowry. Jeden to I.F.Y w wykonaniu Vadera (można pobrać tutaj oraz "People are people" z płytki eMotive. To ostatnie to oczywiście A Perfect Circle.
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mike :
"People are people" z płytki eMotive.


Stary przebój, ale fajny. A " Master and Servant" pamiętasz?
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




DefF:) :
heh ten poprzedni post mnie rozsmieszył :) autor lubi chyba hip hop albo jakies umcyk umcyk i inne 'hiciorki' i nie rozumie inteligetniejszje muzyki stad taka opinia...gratuluje :)

Każdy ma prawo do swojego odrębnego zdania i w/g mnie takie teksty wcale nie wskazują na wyższą tolerancję rozmówcy. Szczerze mówiąc wątpię by kolega Mike słuchał hip-hopu,ale to własna dygresja,jeśli wolno. Każdy lubi co chce,więc pozostawmy ludziom ich własne zdanie i gust muzyczny,tolerancja ponad wszystko,pamiętajmy o tym;)
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




ja jak zwykle spozniona we wszystkich watkach, ale niech tam - i tak powiem co mysle wink.gif smile.gif

Lubię bardzo DM. Najbardziej chyba 'songs of faith...'. Piosenki sa swietne w warstwie tekstowej. Naprawde - nie czesto sie spotyka zespol, ktory pisalby takie dobre teksty. Za to moim zdaniem nalezy im sie uznanie.

pzdr.
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




jakos nie zrobili na mnie wiekszego wrazenia, maja kilka dobrych piosenek, ale wole je w wykonaniu np. VADERA posluchac. wtedy nabieraja odpowiedniego klimatu.
  
Re: <Ramzes> DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Ale w wykonaniu Vadera to tylko I.F.U. zdaje się jest.
  
Re: <Mike> DEPECHE MODE
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




tak, i brzmi o niebo lepiej niz oryginal
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




DEPECHE MODE to dla mnie zespół kultowy! Słucham ich od podstawówki i ciągle świetnie bawię się przy tej muzyce. Warszawski koncert był jednym z najbardziej energetycznych koncertów w moim życiu. A to przede wszystkim za sprawą fanów i niesamowitej atmosfery jak się wówczas wytworzyła. Fani zespołu nadal spotykają się na różnych zlotach i organizowanych cyklicznie imprezach. To wspaniałe zjawisko i nie wyobrażam sobie dobrej imprezy bez płyt DM!
  
Re: <monika> DEPECHE MODE
PostWysłano: Wtorek, 22 Lutego 2005, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




DEPECHE MODE to dla mnie zespół kultowy! Słucham ich od podstawówki i ciągle świetnie bawię się przy tej muzyce.

To tak jak ja!
Nie miałam niestety okazji uczestniczyć w koncercie w Warszawie,
ale odbiłam to sobie trochę w Katowicach przy okazji solowego
występu Davida Gahana.cudnie było.
eusa_clap.gif
  
Re: <Julita> DEPECHE MODE
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Depeche Mode bardzo lubie, polecam One Night In Paris - świetny koncert!
  
DEPECHE MODE
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010