Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> DEPECHE MODE Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Lubisz Depeche Mode?
1.Tak
78%
 78%  [32]
2.Nie
4%
 4%  [2]
3.Są mi obojetni
14%
 14%  [6]
4.Nie znam tego zespołu
2%
 2%  [1]
Wszystkich Głosów : 41

Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Środa, 18 Maj 2005, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




bardzo lubie ten zespół mimo iz teraz ich muzyka raczej nie jest na tak dobrym poziomie jak kiedyś, mam tutaj na mysli dokladnie takie genialne album jak "songs of faith and devotion" czy "ultra" no ale jakby sie tak glebiej zastanowic to takie "dream on" czy "i feel love" to nawet fajne piosenki ale zdecydowanie jednak to juz nie to co kiedys, a szkoda...
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Czwartek, 02 Czerwca 2005, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




no nie jest tak zle,piosenka Freelove została przebojem roku 2001 w radiowej trójce,a już niedługo najnowsza płyta zespołu i pewnie kolejny koncert w Polsce
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Środa, 08 Czerwca 2005, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




to oni jednak dalej grają razem? eusa_eh.gif a ja kiedys slyszlam ze Dave calkowicie poswiecil sie karierze solowej a z DM koniec...a to jednak nieprawda? to tym lepiej nawet bo szkoda by bylo zeby taki fajny zespol sie zmarnowal wink.gif a tak nawiasem mowiąc to bardzo jestem ciekawa tej ich nowej plyty smile.gif
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Właśnie na onecie napisali, że 14 marca 2006 w Spodku, będzie koncert DM biggrin.gif Jak dla mnie - bomba biggrin.gif

pzdr smile.gif
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Moby nagrał świetny remix do „World in my eyes” i właściwie tylko on mnie wciągnął. Polecam!
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




ehhh...po u2 bede wykasiona i nie ma nawet na bilet na dm...kurcze...jak zdobyc kase? dm sa dla mnie bardzo wazni cool.gif i musze byc na ich koncercie.... nie patrzac na zgode rodzicow.... a pieniadze jakos sie znajda...ja mam tylko nadzieje,ze bilety jeszcze beda doubt.gif

LWG... eusa_clap.gif brawa za 1000 post:)))))
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Czerwca 2005, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czapelka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3566
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




sorki little_wild_girl, ale w kwestii remixu Moby'ego się mylisz niestety. Moby zrobił tylko dla DM remix "Rush" (zresztą nigdzie oficjalnie nieopublikowany), natomiast World In My Eyes w wersji Moby's Dub to po prostu remix zrobiony przez jakiegoś fana (IMHO taki sobie, nie wnoszący zbyt wiele do oryginalnej wersji, ot po prostu dodatkowy motyw grany podczas oryginalnej wersji). Ale wracając do tematu: DM uwielbiam od 87 roku (miałem wtedy 9 lat), choć takie świadome słuchanie zaczęło się w 89 od 101 i Personal Jesus. Mieli i mają na pewno wpływ na wielu ludzi (covery ich utworów nagrywały tacy wykonawcy jak: Placebo, Smashing Pumpkins, The Cure, Rammstein, Deftones, Johnny Cash, Tori Amos, a zespoły Him czy Red Hot Chilli Peppers grają ich kawałki na koncertach). Dość nowatorskie podejście mają też przy wyborze remixerów swych nagrań - nie idą w dyskotekę, ale przede wszystkim dają się wykazać undergroundowym wykonawcom elektronicznym. Pod względem muzycznym to już nie to samo co kilkanaście lat temu - swoje apogeum osiągnęli w 93 - "Songs Of Faith And Devotion" to genialna trasa a "Devotional" było ich najlepszą pod każdym względem trasą koncertową. W ostatnich latach DM coraz bardziej wygląda jak projekt DM + nowy uznany producent (Tim Simenon, Mark Bell, teraz Ben Hiller). Mam nadzieję że ich nowa płyta będzie równie dobra co poprzednie.
  
Re: <czapelka> DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Czerwca 2005, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zapomyłkowało mi się? Ops redface.gif
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Wtorek, 28 Czerwca 2005, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czapelka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3566
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




nie nazwałbym tego pomyłką - w depeszowskiej społeczności wśród wielu fanów panuje przekonanie, że to Moby zrobił remix do World In My Eyes. By rozwiać wszelkie możliwości - link do oficjalnej strony Moby'ego:
http://www.moby.com/music/remixes
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Moby nagrał świetny remix do „World in my eyes” i właściwie tylko on mnie wciągnął. Polecam!


Hej!Moze masz Ten Remix ???Wszedzie Znajduje Jakas Ucieta Wersje!A Chciałbym Całą!
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2006, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Uwielbiam ich muzykę...

http://www.depechemode.pl/galeria_obraz.html?&idim=243
  
Re: <little_wild_girl> DEPECHE MODE
PostWysłano: Wtorek, 20 Czerwca 2006, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Dobry zespół. Lubię.
  
Re: DEPECHE MODE
PostWysłano: Wtorek, 20 Czerwca 2006, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Ja tez...
  
DEPECHE MODE
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010