Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Czas podsumowań - wątek noworoczny :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czas podsumowań - wątek noworoczny :)
PostWysłano: Niedziela, 26 Grudnia 2004, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




chciałam się z Wami czymś podzielić... mianowicie:
jakoś wczoraj trafiłam na forum zespołu COMA, i przejrzałam je sobie... przeglądałam je, przeglądałam, i... stwierdziam, że jak dla mnie, jest strasznie bezbarwne, bezosobowe, i bez duszy... niby porządne i dokładnie podzielone; tu koncerty, tam o płycie, tu napisz co chcesz, tylko, że... jakieś to wszystko takie smutne... i pomyślałam sobie, że na naszym hehu jest zupełnie inaczej... niby podobno jest bałagan, ale za to oprócz rzeczowych informacji jest miejsce na wszystko inne, trochę szaleństwa, trochę nostalgii, trochę własnych przemyśleń... nawiązują się znajomości, przyjaźnie; naprawdę, czuję więź z tym miejscem i z Wami wszystkimi... nie potrafię dokadnie opisać tej różnicy między TYM a TAMTYM forum; jest jakaś delikatna, nieuchwytna, aczkolwiek bardzo znacząca... może tak mi się tylko wydaje, bo nie jestem jakąś FANatyczką COMY, a FANatyczką PUDLI jestem napewno biggrin.gif ale to też nie do końca tak, bo tamten zespół też naprawdę lubię... ale jest coś takiego, że tutaj od pierwszej chwili czułam się SWOJO, a tam NIE-SWOJO...
ech, zmierzam do tego, że zbliża się koniec roku i chyba czas na podsumowania; przez te 2,5 miesiąca przebywania tutaj zżyłam się z Wami i tym miejscem tak bardzo, że nie ma dnia, żeby mnie tu nie było... Kochani jesteście strasznie, i w tym miejscu chciałam
złożyć Wam najlepsze życzenia noworoczne, żeby ten nowy rok był rokiem Pudelsów lol.gif , żeby Forum nasze było jeszcze fajniejsze cool.gif; i tak globalnie: żebyśmy stawali się jeszcze lepszymi ludźmi i jeszcze wierniejszymi fanami! biggrin.gif
życzę Wam lepszego jutra i jeszcze lepszego pojutrza; szalonego Sylwestra i po prostu dobrego Nowego Roku...
BUZIAL ode mnie dla wszystkich cool.gif
  
Re: Czas podsumowań - wątek noworoczny :)
PostWysłano: Niedziela, 26 Grudnia 2004, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




byl juz kiedys taki watek swiateczno-noworoczny... Moze czas go odswiezyc zamiast zakladac wciaz nowe???

http://f.heh.pl/ftopic1171.html

i tradycja by powialo cool.gif
  
Re: <Alicja> Czas podsumowań - wątek noworoczny :)
PostWysłano: Niedziela, 26 Grudnia 2004, 20:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




szczerze, to go szukałam, ale nie znalazłam... eusa_wall.gif wink.gif jakoś mi nie wyszło, ale naprawdę się starałam... dzięki;)
  
Re: Czas podsumowań - wątek noworoczny :)
PostWysłano: Niedziela, 26 Grudnia 2004, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Święta, święta i po świętach, tak więc dołączam się do życzeń noworocznych. Słodkiego miłego życia wszystkim fanom i ich rodzinom buziaczki dla najmłodszych faniątek (czym skorupka za młodu nasiąknie...) wink.gif .
I znów będziemy o rok "młodsi".Mnie odmładza muzyka Pudelsów więc życzą wszystkim i sobie również nieustannego kibicowania naszym ulubieńcom. Będzie dobrze.
  
Re: Czas podsumowań - wątek noworoczny :)
PostWysłano: Niedziela, 26 Grudnia 2004, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Krystynka :
Mnie odmładza muzyka Pudelsów więc życzą wszystkim i sobie również nieustannego kibicowania naszym ulubieńcom. Będzie dobrze.


A mnie w sumie chyba postarza ta ich muzyka...ale nic to wink.gif
  
Czas podsumowań - wątek noworoczny :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010