Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> Okno w Pascalu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Okno w Pascalu
PostWysłano: Wtorek, 28 Grudnia 2004, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NPS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1476
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Piszę program w Turbo Pascalu. Czy można jakoś powiększyć okno (wielkość okna), w którym jest program? Bo mi brakuje miejsca!!
Plis, pomóżcie mi!!!!
  
Re: Okno w Pascalu
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Jezeli jeszcze nie wiesz to prawym klawiszem myszki klikasz na niebieski pasek okna i wybierasz wlasciwosci, nastepnie wybierasz opcje i ustawiasz jako palny ekran. To powinno działać, a jeżeli nie to wina jest offica. Jak mialem 2000 to mi nie dzialalo a jak zminilem na 2003 to dziala bez problemu:).

Mam nadzieje, ze ci pomoglem.
  
Re: <Pudel_W-wo> Okno w Pascalu
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 02:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




a ja się tylko zastanawiam, co ma office do turbo pascala :D
  
Re: <Bzdury> Okno w Pascalu
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




lol
  
Re: Okno w Pascalu
PostWysłano: Niedziela, 09 Stycznia 2005, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Sam się nad tym zastanawiałem, ale było tak jak napisałem w moim wyższym poscie. confused.gif
  
Okno w Pascalu
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010