Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> najsmieszniejsze filmy Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
najsmieszniejsze filmy
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 09:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




1: "Żywot Briana"
2: "W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje"
3: "Płonące siodła"
4: "Dziennik Bridget Jones"
5: "Od wesela do wesela"
6: "Głupi i głupszy"
7: "Czy leci z nami pilot?"
8: "Kiedy Harry poznał Sally"
9: "Monty Python i święty Graal"
10: "Pół żartem, pół serio"

To jest ranking najśmieszniejszych filmów wg The Daily Sport (za onetem). Wg mnie Głupi i głupszy powinien znaleźć się na liście najgłupszych filmów, natomiast Kiedy Harry poznał Sally wogóle nie zakwalifikowałabym jako film śmieszny (raczej sympatyczny). I dlaczego MP dopiero na 9 miejscu? I co Wy na to?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 09:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nigdy nie wierzylem komercyjnym magazynom, itp. :>>
to jakas kpina, wszyscy wiedza, ze najsmiesnieszy film to 'Jak rozpetalem II wojne swiatowa' wink.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




W kategorii filmów polskich, może masz rację, chociaż wg mnie Machulski rulez. A z zagranicznych?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 10:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




z zagranicznych raczej slabo, bo wiekszosc jest robion dla debilnych amerykanskich nastolatkow :]
jakos nie pamietam teraz, zeby ktoras komedia byla zabawna, chociaz HowHigh calkiem fajne bylo (caffe, 3 w nocy, znajomki z caffe, odpowiedni klimacik na zapleczu taki jak w filmie ;))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




z polskich: Sami Swoi, Nie ma mocnych, Kochaj albo Rzuć
z zagranicznych: Dogma, Policja Wiejska <-- ten film polecam, jest naprawdę rozwalający
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




fajnym może nie śmiesznym filmem który mnie zadziwił bo nie lubię takich romansideł smile.gif był Nothing Hill nie bardzo tez przepadam za Julią R. ale film niezły polecam ... kurcze jak by to moje dziewczyny przeczytały to by powiedziały ze mięknę na starość cool.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




lista z daily sport? czy to jest reprezentatywne? te gazete czytaja bezrobotni kibice w poszukiwaniu zdjec rozebranych blondynek z duzymi cyckami biggrin.gif

a czemu tam nie ma woody'ego allena? za inteligentne czy co? doubt.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Mnie filmy Allena nie śmieszą. Raczej dają do myślenia.

Fakt, czasopismo, z którego pochodzi lista nie jest reprezentatywne, a sama lista do bani. Za to świetnie nadaje się jako temat dyskusji. Gdyby była idealna - nie byłoby o czym gadać.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Przeciez MP jest na pierwszym miejscu - Zywot Brajana to Pajtonowcy przeciez biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 04:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




dobrze gada...

a zamiast tych plonacych siodel to bym rybke zwana wanda wrzucil:-P
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Jak zwykle namieszałam crazy.gif, oczywiście miałam na myśli konkretny film MP czyli Świętego Graala, wg mnie powinien być na pierwszym, no może drugim miejscu.
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a KTOS widzial boat trip ?, albo old school, tylko ze ten fim to slyszalem jak sie smieja, bo ja go nie ogladalem...
  
PostWysłano: Środa, 09 Lipca 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




No własnie - Rybka zwana Wandą obowiązkowo biggrin.gif Kiedyś czytałam, że jakiś amerykański senator na premierze tego filmu umarł ze śmiechu shock.gif crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 12 Lipca 2003, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
fajnym może nie śmiesznym filmem który mnie zadziwił bo nie lubię takich romansideł smile.gif był Nothing Hill nie bardzo tez przepadam za Julią R. ale film niezły polecam ... kurcze jak by to moje dziewczyny przeczytały to by powiedziały ze mięknę na starość cool.gif biggrin.gif


Właśnie obejrzałam Notting Hill i jestem pod wrażeniem, dzięki za polecenie. Świetne dialogi, fabuła też niebanalna (nie dało się przewidzieć wszystkiego poza happy endem), Hugh słodki, Julia urocza, ale najlepszy był ten koleś, co z Grantem mieszkał. Zwłaszcza jak mu spodnie zjeżdżały z tyłeczka;-)
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Lipca 2003, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a moze to nie ze smiesznych...ktos ogladal life of david gale ?, bardzo fajny film, kryminal bairdziej, dziwny zwrot akcji jest, ale nie bede psul ogladania :)
  
Re: najsmieszniejsze filmy
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




"Ptasiek" i obowiazkowo Monty Python. moze jeszcze "zabojcza bron" i absurdalna "naga bron". cool.gif
  
Re: <Obserwabla> najsmieszniejsze filmy
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 02:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Teochęto stare ale skoro odświerzone.

No zdecydowanie najlepszy z MP to jest Żywot Briana. Ale Gral też jest niekiepski.
Nie wiem dlaczego z Leslie Nielsenem jest akurat czy leci z nami pilot. Przecież Naga broń jest lepsza.

Nothing Hill może i niezłe, ale nie takie znowu najśmieszniejsze. Tak samo z Alenem. Moim zdaniem najśmieszniejsze filmy są przeważnie beznadzijnie głupie.
  
Re: <Tirinti> najsmieszniejsze filmy
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 02:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




O i jeszcze Taxi. A jak Taxi to mi się przypomniało kino francuskie, czyli De Funes.
  
Re: najsmieszniejsze filmy
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




brytyjczycy maja specyficzne poczucie humoru: "jas fasola" lol.gif. chyba zeszlam na seriale. "benny hill", "M.A.S.H.". niech rzadzi absurd! cool.gif
  
Re: <Ramzes> najsmieszniejsze filmy
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Podpinam się. Dla mnie to jest cały Pajton, cały Łudy, Cztery wesela i pogrzeb, Kiedy Harry poznał Sally (scena z udawanym orgazmem rulez!), a z polskich to oczywista Miś, serial o Kargulach i Pawlakach i Rejs.
  
najsmieszniejsze filmy
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010