Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> która piosenka jest THE BEST OF 2004??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
patikcieszyn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2346
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




jak myslicie waszym zdaniem ktora piosenka moze byc taka rzeczywiscie the best tego juz konczacego sie roku?? moim zdaniem wiele ich jest to tez zalezne od autora ..... jak narazie poslucham radyjka moze cos fajnego poleci i własnie powiem ze to jest to!!
  
Re: <patikcieszyn> która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 01:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




,,Proceder", patrzę na lewo, patrzę na prawo i nic mi innego jakoś nie przychodzi do głowy.
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Są różne gatunki, style muzyczne, ale dla mnie osobiście piosenką roku jest "Tango libido" Pudelsów.
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Najleprzą piosenką jest "diluted" zespołu Slipknot biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Sobota, 01 Stycznia 2005, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Hm, no nie powiem to dosyć trudne pytanie.......Ale wydaje mi się, że dla mnie najważniejszą i najpiękniejszą piosenką 2004 roku zdecydowanie była "Dawna Dziewczyna" moich ukochanych Pudelsów. Było jeszcze kilka innych fajnych piosenek, które zasługiwały na ogólny zachwyt gawiedzi, ale ja świadomie wybieram właśnie tą, a nie inną. eusa_clap.gif
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Sobota, 01 Stycznia 2005, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




z sentymentu: długo wyczekiwane 'Vertigo' wink.gif
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Sobota, 01 Stycznia 2005, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Hm, no nie powiem to dosyć trudne pytanie.......Ale wydaje mi się, że dla mnie najważniejszą i najpiękniejszą piosenką 2004 roku zdecydowanie była "Dawna Dziewczyna" moich ukochanych Pudelsów. Było jeszcze kilka innych fajnych piosenek, które zasługiwały na ogólny zachwyt gawiedzi, ale ja świadomie wybieram właśnie tą, a nie inną.


jestem za, choć wacham się pomiędzy "Dawna.." a ... wieloma innymi cudnymi piosenkami PUDELSÓW oczywiście.
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Vertigo - bezkonkurencyjnie! eusa_clap.gif
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Maj 2005, 04:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Nie chciałbym wymienić może tylko piosenki...
Dla mnie najlepszym kawałkiem zagranicznym było faktycznie "Vertigo". Ale ogólnie nowa płyta U2 była WIELKIM, WIELKIM przeżyciem i samym tym wydarzeniem rok 2004 mocno się dla mnie odznaczył.

Natomiast jeśli chodzi o Polskę to wyczekiwałem premiery "8 piętra" Kombajnu Do Zbierania Kur Po Wioskach - doczekałem się 17 stycznia już 2005.
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Wtorek, 31 Maj 2005, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stalówka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3507
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




Mi najbardziej podoba sie Miracle Drug sposrod songow zeszlorocznych.
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004??
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Bezsprzecznie "Pokolenie" zespołu KOMBI
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004?
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dbaj_o_plecy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6232
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




'Before I Forget' z płytki 'Vol. 3 The Subliminal Verses' SlipKnoT'a
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004?
PostWysłano: Środa, 24 Maj 2006, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Miracle Drug
  
Re: która piosenka jest THE BEST OF 2004?
PostWysłano: Środa, 24 Maj 2006, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




city of blinding lights
  
która piosenka jest THE BEST OF 2004??
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010