Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> moje pierwsze wc - dobrze kombinuje?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
moje pierwsze wc - dobrze kombinuje?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 00:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
^BerZerK^
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2415
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam, pierwszy moj post tutaj :)
Koncze zbierac czesci do mojego pierwszego h2o, tak to sobie wymyslilem:
crystal c3, abadon lite na nb i gpu, pompka hydor L30, nagrzewnica lada podwieszona pod dach bigtowera chiefa z 2xcrystal 120mm
Czekam na zbiornik 2x 5,25 i krocce z RN. Waz eheim 9/12, krocce w bloczkach sk9/12.

Sprzet mam athlona 2000+ puszczonego na 2192Mhz - podzedlby wiecej z lepszym chlodzeniem, dlatego WC :) grafika r960oxt z hisa - fabryczne chlodzenie ledwo sie trzyma i karta sie zwiesza, mobo - gigabyte ga 7nnxp.

Nagrzewnice mam pod dachem, z niej do proca, potem gpu, potem nb, z nb pompka na dnie obudowy, potem zbiornik i chlodnica. Tak wydaje mi sie ze nie bedzie za duzo platania i zbyt duzych zakrzywien weza.

ma ktos jakis inny pomysl na optymalizacje?

i tak btw: profi obsluga Mate:) dzieki!

Dzieki
  
Re: moje pierwsze wc - dobrze kombinuje?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Wydaje sie być ok. Na pewno nie bedzie plątaniny, nie wiem jak bedzie temp NB. po przejscu wody przez CPU i GPU ale moze być ok.
  
Re: moje pierwsze wc - dobrze kombinuje?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 08:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
^BerZerK^
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2415
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




no taka kolejnosc blokow bo z tego co czuje na dotyk to grafa grzeje sie bardziej... A powinno byc od najcieplejszego do najzimniejszego?

Fajnie jakby pojawily sie bloczki na hdd :D
  
Re: moje pierwsze wc - dobrze kombinuje?
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Kolejność ma minimalne znaczenie - policzcie, o ile nagrzeje się woda odbierając 100W ciepła? Różnica pomiędzy wejściem a wyjściem z bloku będzie minimalna.
  
moje pierwsze wc - dobrze kombinuje?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010